Inseminace, co mě čeká?

pasteta
19. bře 2017
Ahoj holky,je tady některá, která už má za sebou inseminaci a řekla by mně co mě čeká, jestli měla nějaké problémy...Čeká mě v dubnu a doktor mně moc informací nedal.
gabra29
19. bře 2017
Ahoj, nemusíš se ničeho bát. Cca 1-2 dny před inseminací ti doktor píchne injekci Pregnylu na uvolnění vajíčka a v den inseminace partner přijde asi o 2 hodiny dříve kvůli odebrání spermatu, to se pročistí, vyberou se ty nejlepší spermie a tobě je pak zavedou katetrem. Asi 10 minut poležíš na křesle a jdeš domů. Opravdu nemusíš mít žádný strach. Absolvovala jsem to zatím 2x a úplně v pohodě.
pasteta
autor
19. bře 2017
@gabra29 Ahoj,moc děkuji za uklidnění.Jen jsem četla,že úspěšnost je hodně malá, tak si radši nedělám planný naděje, že to vyjde. U tebe se povedlo?
medulinek
20. bře 2017
@pasteta o ty uspesnosti bych se hadala,podstoupila jsem ji 6x a otehotnela 4x 🙂
chimneysweeper1
20. bře 2017
My jsme to podstoupili jednou a za 3 týdny rodím😀
pasteta
autor
20. bře 2017
@medulinek
@chimneysweeper1 Já jsem o té malé úspěšnosti četla na internetu, ale pořád je to lepší zkusit než jít zrovna na IVF. Kamarádka inseminaci kdysi podstoupila ale potratila. Napodruhý už se podařilo a má holčičku.
medulinek
20. bře 2017
Ja potratila 3x,chybela mi k tomu spravna lecba,pred ctvrtou jsme zmenili car,dostala jsem spravny leky a bylo to.
aakkkaaa
20. bře 2017
První iui a hned to vyšlo. Vůbec to nebolelo, naopak jsem dokonce prošvihla moment, kdy se tak stalo😃 Nic jsem necítila. Bylo to rychlé, bezbolestné a jsem ráda, že jsem to podstoupila🙂 Je mi 37 a nikdy jsem těhotná nebyla. Oba jsme byli zdraví. Držím palce a žádný strach!!!
gabra29
20. bře 2017
@pasteta byla jsem zatím 2x a nepovedlo se, první pokus vypadal nadějně, po 14 dnech dvě slabé čárky na těhotenském testu, bohužel to byl asi planý poplach nebo se to neudrželo, protože po 7 denním zpoždění jsem to dostala a HCG v krvi nula. Druhý pokus vůbec nic, ale rozhodně to nevzdávám, mám kamarádku, které to vyšlo napoprvé a už má 5 letou holčičku a i tady na Koníkovi je jich docela dost.

Sem začni psát odpověď...

Odešli