Přímá adopce. Máte zkušenost?

lucies2023
7. zář 2023

Ahoj ženy. Má prosím někdo zkušenost s přímou adopci? Váš názor na to? Děkuji.

evab112
2. bře 2024

@lucies2023 my máme syna pomocí adopce přes Ospod. Za mě je to logicky krok, protože v rámci priprav se dozvíte spoustu užitečných informací o traumatu a specifických potřebách ado děti. Včetně toho, jak s nimi mluvit.

lucies2023
autor
3. bře 2024

@evab112 když mě to právě přijde všechno strašně zdlouhavé a upřímně mě děsí aby mě někdo lustroval, nemáme se sice za co stydět ale stejně. U sociálně slabších nikdo nic neřeší a takové rodiny mají děti, jsou rádi, že mají co jíst, v čem chodit atp. A slušný lidi se pak lustruji jen kvůli tomu, že mají smůlu, když nemůžou otěhotnět 🥺

limarka3
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evab112
3. bře 2024

@lucies2023 pochopte, že dítě není věc, ktera se shání na inzerát... "Lustruji" Vas proto, ze ne kazdy je vhodny byt nahradnim rodicem.
Psychologické testy jsou velmi zajímavé. Dozvěděla jsem se pár věcí o sobě a lépe pracuji sama se sebou. Přípravy jsou velmi užitečné. Navíc poznáte další rodiče.
Víte.treba, co je to terapeutické rodičovství, porucha attachmentu a jaké jsou fáze ztráty? Představte si, že i o tom je adopce.
Nebo se Vám nechce čekat a chcete predbihat? Přesně tak totiž vnímám přímou adopci přes inzerát.

@limarka3 jste velmi statečná ženská🙏 a také rozumná. Moc vám přeji hodně štěstí do dalšího života.

lucies2023
autor
3. bře 2024

@evab112 jo, určitě máte pravdu, já jen říkám, že běžné lidi taky nechodí na takové školení, člověka školí sám život. Ale určitě je to správně jak píšete, nepochybuji o tom.

lucies2023
autor
3. bře 2024

@limarka3 rozhodně bych taky chtěla aspoň občas slyšet nějaké zprávy jak se dítě má a mít jistotu.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru