Přímá adopce, máte zkušenost?

petrapet9
8. lis 2016
Nechtěně jsem otěhotněla a ozvalo se mi několik maminek které mi nabízí přímou adopci. Má někdo vlastní zkušenost?
panickatlamicka
8. lis 2016
wrtulka
9. lis 2016
@petrapet9 Zdravím, já s tím přímou zkušenost bohužel nemám, ale dle zákona je to možné akorát nesmí dojít k žádné úhradě peněz to už by bylo za hraou zákona. Je to pro dítě mnohem lepší - přímá cesta k náhradním rodičům než přes přechodné pěstouny nebo hůř přes kojenecký ústav. Jeslti nad adopcí vážně uvažujete pak zkuste jednat s maminkami které by Vaše miminko rády adoptovaly a ta která se vám bude zdát nej (rodina) tak s tou pak běžte vše vyřídít nejlépe na OSPOD pod který spadáte..
sarinka_nevesta
20. lis 2016
@petrapet9 dobrý den, máte již náhradní rodinu pro vaše miminko? Pokud ne, pošlete mi prosím zprávu, děkuji
jipa75
21. lis 2016
Uvažujeme o přímé adopci, tak pokud toto čte nějaká maminka hledající rodinu, prosím napište zprávu, děkujeme
jipa75
21. lis 2016
@petrapet9 již jsme se informovali u právníků, jaký je postup, takže pokud chcete, písněte zprávu. Pokud byste si nás zvolila , samozřejmě bychom byli rádi 🙂
elisa84
3. led 2017
@jipa75 prosim bylo by mozne podat vic infa o prime adopci pres pravnika ?
lakmus
16. kvě 2018
@petrapet9 ano já mám miminko z přímé adopce
babetka76
24. čer 2018
@lakmus ahoj,už se našla maminka pro miminko,dekuji za každou informaci hezký den
maries76
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lakmus
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sedmikraska_12
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sedmikraska_12
Odpověď byla odstraněná
Zobraz