• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Severní Morava - adopce - pojďte na pokec! :)

29. srpna 2015 
@martanek1989 SP u nás byla 8.11. a od té doby máme oficiálně podanou žádost a čekáme.... :unamused: Jinak máme za sebou 3IVF, několik inseminací a žádné těhotenství..manžel má trochu horší spermiogram a já jsem v podstatě zdravá..momentálně to vypadá na nějakou vrozenou vadu mých vajíček, což se nedá nijak ovlivnit, upravit, vyléčit...takže žádáme o adopci, ale zároven stále doufáme v naše biodítko..
17. pro 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mm31 No my máme jistotu v tom, že já nikdy neotěhotním proto adopce ale máme jednu možnost co se biologických dětí týče a to náhradní matka...tento zákon v ČR není ještě povolen...takže někdy v budoucnu to možná zkusíme :slight_smile: Drž zítra pěstičky ... mám trošku obavy aby paní nezjistila že jsem nějaká vadná :grinning: :grinning:
17. pro 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mm31 a pevně doufám že Vás se taky brzo ozvou :slight_smile:
17. pro 2012 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martanek1989 áha, takže ty máš jasnou volbu...No ta náhradní matka je mimo zákon a stojí snad půl milionu, myslím, že některá klinika v brně ji má v ceníku...zkus kouknout, blbé je, že právně to dítě patří ženě, která mimčo porodí...vím to, protože kamarádka o této možnosti také uvažovala... :wink:
18. pro 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mm31 jj volba je jasná.......jj to mám taky zjištěné i když vajíčko je moje dítě patří ženě, která ho porodila, což mi příjde jako naprostá blbost :grinning: ale co naděláme s naším systémem..nic.......no třeba do budoucna to povolí...já mám třeba zjištěné, že já mám jakoby tu první proceduru zdarma s tím že mám vrozenou vadu....další musím platit :slight_smile:
18. pro 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, můžu se přidat do klubu? :slight_smile: Hele Věruško (verca777) nechodime tak na přípravku ohledně adopce spolu do skupiny? :slight_smile:) jak tak koukám a čtu si to tady tak jooo :slight_smile:) jinak pro ostatní - máme za sebou několik IVF v Ostravském centru a letos na jaře jsme si zažádali o adopci. Chodíme na přípravku a k psycholožce kde pořád píšem nové a nové psychotesty - na výsledky jsem fakt zvědavá :slight_smile:
18. pro 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kateeska nazdar kačko,,, jo jo, chodíme :grinning: :grinning: ,už mi psala denča, ona tě pak pustí do te nové diskuze ,,to je nahodička)))
19. pro 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj. Jelikož nemůžu mít vlastní děti, tak do budoucna budu taky patřit mezi vás, proto jsem ráda za toto téma. Doufám, že se k vám můžu přidat a nebudu nikomu vadit. Pomalu si zjišťuji informace co a jak. :slight_smile:
18. únor 2013 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beli32 musíš napsat Denči, at te pustí do naší uzavřené skupiny..
19. únor 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosím co si myslíte kamarádka může mít přímou adopcí miminko,sle maminka dítěte by ho ráda viděla 2 do měsíce byla by mu tetou a ráda by ho navštěvovala.Bude to dobré,nebo spíše naopak .
21. únor 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
iviku1962 já bych do toho nešla. Měla bych obavu, že by maminka časem zasahovala do chodu domácnosti.
12. bře 2013 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj, jsem tu nová, máme osvojenou 2,5 letou holčičku. Adopce pro nás byla přijatenějším řešením, než umělé oplodnění, které bych asi psychicky neustála. Od podání žádosti jsme čekali 3 roky a pak se dočkali 3měsíčního mimíska :slight_smile: Vyřizování adopce a příprava nebylo nic hrozného, jak je to někdy popisováno v časopisech. Vše jsme v poho zvládli a zatím nikdy nelitovali. I reakce rodiny a okolí jsou kladné a malou všichni milují. Pokud někdo o adopci uvažujete, za sebe můžu říct - běžte do toho.
26. bře 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj, tak to je příjemné slyšet, že adopce byl správný krok :wink: My jsme již v procesu od listopadu a stále čekáme až nás pozvou na přípravky a poradnu... :slight_smile: Budete chtít adoptovat druhého mrňouse?
26. bře 2013 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mm31 Ano máme běžet žádost o druhé mimi :sweat_smile: Malá teď stále mluví o tom, že chce domů miminko, tak snad se brzy všichni dočkáme, i když na to druhé si asi počkáme trochu dýl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nám volali, že pro nás mají druhé adopčátko :sweat_smile: je to dvouměsíční chlapeček :dizzy_face: Takový fofr jsem nečekala :grinning:
27. kvě 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacernice ahoj, moc gratuluji :wink: :wink: :wink: !!! Jak dlouho jste čekali? Jste MSK? :slight_smile:
27. kvě 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mm31 Od převzetí první Nikolky je to 2,5 roku, je to její bio bratříček :sweat_smile: Jsme ze Šumperska OL kraj
27. kvě 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacernice Jéééé, tak to je paráda!!!!! Ještě jednou gratuluji!!!! :wink: :wink:
27. kvě 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mm31 móóc děkuji :slight_smile:
27. kvě 2013 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, můžu se k Vám přidat? S manželem se snažíme tři roky o mimi. Mě je 24, manželovi je 41 a z prvního manželství má už jedno dítě. Únor a duben 13 jsme podstoupili 6x IUI. V srpnu jsme podstoupili první IVF - neúspěšně. Další IVF necháváme na leden 2014. Ale pomalu uvažujeme o možnosti, že pokud se to nepodaří v lednu, tak podáváme žádost o zařazení do čekatelů či jak se to jmenuje. =) Největší strach mám z toho, že sociálce bude vadit náš velký věkový rozdíl. Protože už jsem několikrát četla, že miminka malé cca 1 roku, dávájí cca do 40 let. Tak nevím. Máte někdo s tím zkušenost?
31. říj 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tato skupina již moc nefunguje. Pokud se chceš k nám přidat do soukromé skupiny, pak písni Denči deniska24 :wink:
1. lis 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte holki chci se zeptat, zda u adopce zjišťují nějak v bankách jestli nemáte nějaké půjčky nebo tak? děkuji
12. bře 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sonaadamcikova Až takhle podrobně to u nás nerozpitvávali,uváděli jsme jen naše měsíční příjmy,které si ani nikde neověřovali :wink: My jsme ale severmor.kraj a každé kraje mívají své,a mnohdy jiné požadavky tak uvidíš,ale půjčky má dnes každý a miminko si pořídí i normálně lidi s hypotékou,tak se neboj,nemyslím,že by to byl nějaký problém :wink:
14. dub 2014 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, prosím poraďte. Jsem sama svobodná, nemůžu mít miminko. Na koho nebo kam se první obrátit? Mám šanci adoptovat dítě sama bez partnera? Co je k tomu potřeba. Uvítám všechny rady, informace....děkuji moc
25. kvě 2014 ve 14:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Chci se zeptat, nevite, jaka je sance na adopci ditete, kdyz jsme s manzelem nepodstoupili zadna umela oplodneni? snazime se o dite tri roky, vim, ze pro nektere to muze byt malo, mam za sebou jeden potrat, zkusili jsme i 2x IUI, ale uz to bylo tak hnusne a ty hormony mi delaly tak spatne, ze jsme se rozhodli do umeleho nejit. Chodim po lecitelich, snazim se uzdravit, porad verim, ze to pujde i prirodne, ale zacinam zjistovat i jine moznosti. Dite bych si moc prala, uz dlouho se na neho citim pripravena, ale porad se nam nedari :( s manzelem jsme spolu 7 let. a vzhledem k tomu, ze ctu, jak dlouho to trva, nez clovek opravdu dostane to sve vysnene miminko po adopci, zacinam zvazovat, jak dlouho tomu jeste dame, nez si taky podame zadost o adopci. Tak bych chtela vedet, jestli mame vubec sanci nejake dite ziskat, kdyz zdravotne nam nic neni a do IVF jsme nesli. Diky moc :wink:
16. únor 2015 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@obyvatelka Ahoj, zkušenosti s adopcí nemám, ale myslím, že určitě není znevýhodňován pár, který nezkusil IVF. Vždyť si žádají i páry, co už třeba mají i jedno vlastní dítě. Pokud jste pro adopci rozhodnutí , tak na nic nečekejte a žádost si podejte. Přeji hodně štěstí :four_leaf_clover:.
16. únor 2015 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@obyvatelka IVF nemá s adopcí nic společného. Nemusíš být neplodná, abys žádala o adopci. Můžeš žádat i z jiných důvodů, např. někomu pomoci a udělat mu krásný život :wink:
16. únor 2015 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý deň, viem že to sem nepatrí ale chcela by som Vás veľmi pekne poprosiť o vyplnenie dotazníka k mojej bakalárskej práci na tému Rómske dieťa v náhradnej rodinnej starostlivosti. Jej cieľom je zistiť názory na problematiku náhradnej rodinnej starostlivosti rómskych detí nerómskymi rodičmi. Dotazník je anonymný, všetky Vami vyplnené údaje sú dôverné a budú použité výhradne na výskumné účely. Za Váš čas a ochotu veľmi pekne ďakujem.
Príloha dotazníka: http://goo.gl/forms/p5m7SyhQbq
3. dub 2015 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky mohu se prosím zeptat na konci září jsme pozvaní do Olomouce na zařazení do evidence prý to bude trvat asi 4 hodiny.Mohu se zeptat co to obnáší.děkuji
29. srp 2015 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek