Mužů být těhotná?

baruun
8. dub 2016

Dobrý den, chtěla bych vyřešit můj problém. Cca dva měsíce nazpět jsmr měli s přítelem nechráněný pohlavní styk. Vzala jsem si prášek PO. Ale na poslední chvili. Byl to prášek do 72 hodin a já jsem si to vzala až třetí den tři hodiny před vypršením. Druhý den jsem letěla na gynekologii pro antikoncepci a kdyby prášek po nezabral tak to nepozná, protože to bylo 4 dny po pohlavním styku. Antikoncepci jsme hned začala brát, ale poslední 2 týdny jsem začala rychle nabirat .. A to já jen tak nepriberu mám štítnou žlázu mám problém přibrat.. Za dva týdny cca 5 kilo. Bolí mě prsa. To může být taky z antikoncepce ale takhle mě neboleli jsou i dost citlivé . Dnes mám dostat menstruaci .Minulou jsem dostala, ale úplně slabou a jen tři dny. Muže se stát že prášek po nezabral?? Předem děkuji 🙂

vermon
8. dub 2016

A co si takhle koupit těhotenský test, než to tady věštit jak z Křišťálové koule? 😄

baruun
autor
8. dub 2016

To máte pravdu 😂😂 ale ted mám zánět mocaku a nikam nemůžu 🙂

veraga
8. dub 2016

Myslím, že těhotenský test bude minimálně o 200% spolehlivější než odpovědi uživatelek Modrého koníka. 😅
Tvé příznaky mohou být způsobeny jak těhotenstvím, tak i hormonálním rozhozením z pilulky "po".

baruun
autor
8. dub 2016

Dobře i tak děkuji 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru