Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Můžu být těhotná?

mp1609
8. zář 2021

Zdravím, mám pro vás otázku.
s přítelem jsme měli nechráněný sex ve dnech ovulace- to mi řekl test.
Od doby, co jsem vysadila antikoncepci, mám trochu rozhozený MC. Myslím tím, že menstruace se zpozdí zhruba o týden.. jak kdy.
Teď ale čekám už skoro 3 týdny a pořád nic.
Dost jsem ale zhubla, tak si říkám, jestli to nemůže být i tím.
Jsem poslední dny dost unavená a mám nafouklé břicho.
Těh.test mi vyšel negativní, je ale pravda, že jsem ho dělala už asi 4 dny po styku. Mám si udělat další?
Můžu být těhotná?
Děkuju za rady a názory😊

klokanka31
8. zář 2021

@mp1609 Proč 4 dny po styku? 🤦 Pokud nezkusíš další test tak jinak se pravdu asi nedozvíš.

nikjean
8. zář 2021

@mp1609 Doporučuju nastudovat, jak funguje ženské tělo. 4 dny po sexu ti neukáže žádný test těhotenství, protože se o těhotenství ani nejedná. Pokud se povedlo, cca týden trvá uhnízdění. Nejdříve můžeš mít pozitivní test cca 14 dnů od ovulace, ale testovat by se mělo až s datumem příchozí MS, samozřejmě za předpokladu, že ti nepřijde.

palja
8. zář 2021

@mp1609 pokud neuděláš těhotenský test, tak to nezjistís. Test se dělá nejdřív 14 dní od ovulace. Ne pár dní po.

jaja01k
8. zář 2021

@mp1609 Ano, můžeš být těhotná. Udělej si test. Že byl 4 dny po styku negativní, nic neznamená, tak brzy by stejně případné těhotenství neprokázal.

mp1609
autor
8. zář 2021

@jaja01k Ano, to jsem pochopila, asi jsem to špatně napsala 😄 chtěla jsem tím říct, že jsem byla hrozně netrpělivá, tak jsem si ho udělala. Samozřejmě vím, že v té době bylo jasné, že tam nic nebude.

mp1609
autor
8. zář 2021

@klokanka31 Protože jsem byla netrpělivá.
Děkuju za moc milou odpověď

katule1990
8. zář 2021

@mp1609 Jak už se tu psalo, 4 dny po styku ti žádný test těhotenství ukázat nemůže. Divím se, že když jsi byla tak netrpělivá, tak jsi nezkusila za ty 3 týdny vynechání další test 😀. Takže ano, pokud jsi měla nechránění styk a je to od té doby aspoň 14 dní, můžeš být těhotná a odpověď ti dá test.

skarma007
8. zář 2021

já vždycky, když jsem se bála jestli nejsem těhotná, jsem čekala, zda-li dorazí MS, dřív to fakt nemá cenu a pak když tak zkusila test