Můžu být těhotná?

mp1609
8. zář 2021

Zdravím, mám pro vás otázku.
s přítelem jsme měli nechráněný sex ve dnech ovulace- to mi řekl test.
Od doby, co jsem vysadila antikoncepci, mám trochu rozhozený MC. Myslím tím, že menstruace se zpozdí zhruba o týden.. jak kdy.
Teď ale čekám už skoro 3 týdny a pořád nic.
Dost jsem ale zhubla, tak si říkám, jestli to nemůže být i tím.
Jsem poslední dny dost unavená a mám nafouklé břicho.
Těh.test mi vyšel negativní, je ale pravda, že jsem ho dělala už asi 4 dny po styku. Mám si udělat další?
Můžu být těhotná?
Děkuju za rady a názory😊

klokanka31
8. zář 2021

@mp1609 Proč 4 dny po styku? 🤦 Pokud nezkusíš další test tak jinak se pravdu asi nedozvíš.

nikjean
8. zář 2021

@mp1609 Doporučuju nastudovat, jak funguje ženské tělo. 4 dny po sexu ti neukáže žádný test těhotenství, protože se o těhotenství ani nejedná. Pokud se povedlo, cca týden trvá uhnízdění. Nejdříve můžeš mít pozitivní test cca 14 dnů od ovulace, ale testovat by se mělo až s datumem příchozí MS, samozřejmě za předpokladu, že ti nepřijde.

palja
8. zář 2021

@mp1609 pokud neuděláš těhotenský test, tak to nezjistís. Test se dělá nejdřív 14 dní od ovulace. Ne pár dní po.

jaja01k
8. zář 2021

@mp1609 Ano, můžeš být těhotná. Udělej si test. Že byl 4 dny po styku negativní, nic neznamená, tak brzy by stejně případné těhotenství neprokázal.

mp1609
autor
8. zář 2021

@jaja01k Ano, to jsem pochopila, asi jsem to špatně napsala 😄 chtěla jsem tím říct, že jsem byla hrozně netrpělivá, tak jsem si ho udělala. Samozřejmě vím, že v té době bylo jasné, že tam nic nebude.

mp1609
autor
8. zář 2021

@klokanka31 Protože jsem byla netrpělivá.
Děkuju za moc milou odpověď

katule1990
8. zář 2021

@mp1609 Jak už se tu psalo, 4 dny po styku ti žádný test těhotenství ukázat nemůže. Divím se, že když jsi byla tak netrpělivá, tak jsi nezkusila za ty 3 týdny vynechání další test 😀. Takže ano, pokud jsi měla nechránění styk a je to od té doby aspoň 14 dní, můžeš být těhotná a odpověď ti dá test.

skarma007
8. zář 2021

já vždycky, když jsem se bála jestli nejsem těhotná, jsem čekala, zda-li dorazí MS, dřív to fakt nemá cenu a pak když tak zkusila test

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru