Po vysazení HA zpožděná MS, testy negativní

tere17
10. říj 2015

Ahoj. S pritelem se snazime o miminko, pred mesicem jsem vysadila antikoncepci, menstruaci nedostala, mam uz pres tyden zpozdeni ale testy stale negativni :( Nejaka rada?

mandala
10. říj 2015

Promin, ale co chceš radit po měsíci snažení ? Může ti haprovat MS, než se tělo srovná po vysazení, ale být tebou, tak nečekám, že se zadaří hned, jak vy si naplánujete. 😉

shine2015
10. říj 2015

@tere17 heled jak dlouho jsi ji brala??? A jinak promin ale s tím po vysazení musíš počítat .....někomu se zadari hned ale spíš výjimečně......já nevím mě toto přijde na hlavu když žena x let bere antikoncepci a pak čeká že otěhotní ihned.....a i kdxyz mimi moc chcete hlavně z toho nedelej sex kvůli decku a honbu za miminem

terinda
10. říj 2015

To je holt krutý život. 😨
Asi jste se málo tulinkovali, musíte to příště napravit a určitě to hned vyjde 😉

lenickakl
10. říj 2015

Týden zpoždění nic není. Taky jsem teď vysadila a dostala jsem to za 34 dní. Ale my se o dítě ještě nesnažíme 🙂

werik153
11. říj 2015

Když jsem vysadila HA dostala jsem to až za 42 dní, další měsíc za 39 dní...a teprve třetí měsíc se mi srovnal na 26 dní ( tak jsem to měla před braním HA) a teď jsem to již 3x dostala po 26 dnech...chvíli prostě trvá, než se tělo srovná.

iveta93
11. říj 2015

Ahoj, ono musíš počítat s tím že ikdyž už HA nebereš chvíli trvá než se tělo vzpamatuje a ty hormony z těla vymizí. Je normální mít rozhozený cyklus je i normální že MS třeba měsíc nedorazí. Málo komu se podaří otěhotnět ihned po vysazení. Nám to třeba trvalo 3 roky - ale nijak jsme se nesnažili jen tomu nechali volný průběh. A jsou páry co na mimčo čekají x-měsíců. Pokud se vám nepodaří do roka začinají s tím něco dělat doktoři (spermiogramy apod). Ale dřív jak do roka ne. Můžeš vaší snahu podpořit např. pitím kontryhelového čaje, cvičením podle mojžíšové a potom takové ty klasické věci jako zdravá strava, přítel pokud kouří tak omezit, omezit i kávu, sex mít ideálně ob den - aby se stíhali tvořit nové spermie, přítel aby si nedával notebook na klín apod. Ale nemůžeš čekat zázraky ono to chvilku bude trvat. Ne že si řekneš teď chci mimčo a tak otěhotníš hned, takhle to opravdu bohužel nefunguje. Nic méně držím palce ať se brzy zadaří. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru