1. IVF a komu vyšlo? Kdy nejdřív po transferu zkusit TT?

marsi69
15. únor 2017

Ahoj, před pár dny jsem podstupovala transfer ... ET 1x 8A ICSI ,LAH ,,bubliny ++, dle embryoložky moc krásné 8 buněčné embryjko ... zajímalo by mě, zda je tu někdo komu to vyšlo napoprvé, a co jste treba braly na podporu uhnízdění ? utrogestan ,kyselinu listovou ,prednison a ještě estrofen beru ... grep, ananas ...

absintka19
15. únor 2017

@marsi69 ahoj, ja mela sice vhodnejsi embryo nez mas ty a to 6-denni blastocystu, 1.ivf, na udrzeni do konce 12tt utrogestan, do zjisteni srdecni akce estrofem (to bylo 6+5tt). Nic vic.

marsi69
autor
15. únor 2017

@absintka19 aha 🙂 já se v těch dnech nevyznám i když jsem si doplacela tu prodlouženou kultivaci ,odběr jsem měla v sobotu a transfer v úterý ráno

absintka19
15. únor 2017

@marsi69 nekdy ani prodlouzena nezaruci blastocystu. Budeme drzet palecky. Jinak tt jsem zkousela jak rekl doktor, bala jsem se testovat drive, tedy 12. den od transferu.

misula29
15. únor 2017

@marsi69 Já jsem dnes čerstvě po ET, mám brát pouze listovku a utrogeston 4-0-4

no_title
15. únor 2017

Ahoj, a na krev na HCG do CARu nejsi pozvaná? Já sice zkušenost s IVF nemám (měsíc před IVF jsem otěhotněla přirozeně), ale mám za sebou mnoho IUI. Po IUI jsem měla testovat až 14. den, ale párkrát jsem to nevydržela a testovala dřív, testy samozřejmě negativní. Musím říct, že mě to psychicky hodně vyčerpávalo, protože byly negativní, takže to asi nevyšlo, ale musela jsem dál brát Utrogestan a věděla jsem, že vlastně zbytečně. Po těch zkušenostech jsem raději testovala co nejpozději, protože ty negativní testy mě vždycky rozložily (a to i když jsou negativní jen proto, že je brzy) a ostatně nejlepší je zajít na krev, ta je 100% 🙂

absintka19
15. únor 2017

@no_title po ET nebo po KET se dela obvykle TT 12.den od transferu, vysledek se vola do CAR a objednaji i na krev.

mikuldice
16. únor 2017

Ahoj,já jsem byla na ET 4.2 transferována byla 6-denni blastocysta.na krev jedu zítra ale jelikož jsem nedočkavá už v pondělí 13.2 jsem si udělala test a vyšel pozitivní,ve středu další a čárka byla silnější. 🙂 věřím tomu že to vyšlo.Beru Estrofem,kyselinu listovou a Crinone.

marsi69
autor
16. únor 2017

@mikuldice tak to gratuluji 🙂 no já si teď volala do caru a bohužel žádné embryjko nebylo vhodne na zamrazeni :( tak doufám ze to vyjde ... na další proces se pak budu muset hodně připravit :( zkusím udělat tt v úterý to bych byla týden po transferu :/

mikuldice
16. únor 2017

@marsi69 děkuji ani jsem nedoufala že by to mohlo na poprvé dopadnout,ted jen čekat co mi zítra řeknou z krve a pak zase čekat jestli se bude správně vyvíjet.My jsme měly 26 vajíček z toho bylo kultivováno 18 Nakonec nám jich zbylo 10 jedno zavedené a 9 zmražených.Určitě Vám to taky dobře dopadne a dočkáte se vytouženého miminka 🙂

marsi69
autor
16. únor 2017

@mikuldice uvidíme no 🙂 teeeda tak to je krásná úroda ,hlavně hezká zásoba ... mě trosku mrzí ze není ani jedno navíc a ze to cele asi budu muset podstoupit znova :(

mikuldice
17. únor 2017

Ahoj tak dnešní odběr krve potvrdil těhotenství 🙂 za 3 týdny kontrola s UZ. 🙂

marsi69
autor
17. únor 2017

@mikuldice jeee tak to gratuluji 🙂

mikuldice
16. bře 2017

dnes 8+1 vše v pořádku,jsem štastná že to vyšlo hned na poprvé 🙂

katakabrt
27. čer 2019

@absintka19 já měla 12 den po ket pozitivní test a v pátek jdu na kontrolu do arlety.