1. IVF, do práce jste chodily? Jak jste snášely zákrok?

mandlicka25
25. srp 2016

Ahoj všem, po dlouhém snažení dvou inseminacích jsme se s doktorem rozhodli, že podstoupíme ivf. Už jsem dostala injekce na první týden, docela mě to vylekalo, protože budu jako jehelníček, ale to se zvládne! Bojím se toho, ale na druhou stranu mám radost, že se to konečně někam hne. Jsme oba mladí a bez nějakých zdravotních problémů a to je strašná beznaděj, když to prostě nejde. Bohužel jsem nedostala moc informací o samotném zákroku a co si nevyčtu sama, tak nevím. Chtěla jsem se Vás zeptat, jak to bylo o Vás s prací. Jak jsem pochopila, tak injekce Vás nijak neomezují a do práce se chodí normálně. Ale jak je to po zákroku?
Budu strašně ráda, za jakékoli zkušenosti a třeba i rady. Případně když se mi svěříte, jak jste snášely injekce a samotné zákroky.

Moc Vám všem děkuju! :*

westie
5. zář 2016

@mandlicka25 Myslim, ze jsem si pichala injekce jen vecer, rano jsem nemela. Ale obcas jsem zustavala v praci dele, takze jsem si po dobu stimulace hlidala, abych odjizdela vcas a abych si je aplikovala opravdu ve stejnou dobu. Ale ja jsem workoholik, takze pro me bylo normalni chodit z prace az vecer🙂

mandlicka25
autor
6. zář 2016

@westie moc děkuju :*

kamilka90
2. říj 2016

Zdravím, v polovině listopadu nás s manželem čeká také IVF teď čekám MS, začnu brát Marvelon a při další MS stimulace… je to hrozné to čekání… celých dlouhých 7 týdnů přeji Vám všem pozitivní náladu a ať Vám to dopadne tak, jak chcete je tu někdo, kdo taky teprve začíná HA?

martik29
4. říj 2016

Ahoj holky, za 2 dny začínám s hormony tedy stimulací před IVF, které budu dávat každý večer a mám dotaz jak vám bylo? Jsem zvyklá chodit do fitka s trenérem jestli se dá chodit cvičit nebo raději ne? nedovedu si představit ted měsíc nic nedělat vím, že to potom bude nutné, ale je to nutné i nyní?

salenas
4. říj 2016

@martik29 no, jak to začnou růst folikuly, budeš mít nafouknuté a možná trochu bolavé břicho a myslím,že nám říkali, žádná velká aktivita před odběrem i po odběru ...

martik29
4. říj 2016

@salenas Aha já právě zatím nemám žádné takové informace nikdo mi nic neřekl a nevysvětlil.

kamilka90
7. říj 2016

Ahoj holky, prosím Vás nevíte náhodou, když bych v listopadu otěhotněla po IVF a šla hned na neschopenku ( musím kvůli práci ) a mám smlouvu na dobu určitou do konce prosince, jak to bude s tou neschopností:? Díky 🙂