1. IVF v listopadu, prosinci 2011. Přidejte se také

rehonka
23. říj 2011

Zdravím... Na přelomu 11/12 2011 se chystáme na IVF. První s mým současným partnerem. Mimo to mále za sebou 1IVF a 1KET s prvním manžílkem a a 5 IUI s tím současným. Připadám si už neuvěřitelně vyčerpaná.... Chodíme na Fertimed Olomouc. Napište....

aagnes
13. pro 2011

@anina32 děkuji, ufff to koukám co mě tedy čeká 😕 😨 děkuji za moooooc obsáhlou odpověď 🙂 tak to je docela rychlost. Dělám v kanceláři a tak doufám, že si nebudu muset brát neschopenku. Bude tam D 🙂 Á 🙂 L 🙂 N 🙂 I 🙂 C 🙂 E 🙂 určítěééééé 😵

aagnes
13. pro 2011

@petrufa86 no tak super 😒 jednoduchá cesta jak tahat z lidí peníze. Fakt mazec.

puckal
14. pro 2011

ahojky, na IVF jdeme až v lednu,ale snad nevadí, když se přidám 😉 U nás je problém u obou, já nemám sma od sebe ovulku a M má menší počet smermií, zkusily jsme 1IUI ale neúspěch, při první konzultaci nám hned doporučili IVF+ISCI, což po tom IUI jsem souhlasila. MS mám dostat po utroši hned 1,-2,ledna, a budu stimulovat Gonalem, 185jedn......jsem zvědavá 😅 Zálohu bdeme dávat 16tis. a doplatek za injekce asi 4tis....zatím
Jinak všem , kteří čekáte na výsledek držím palečky 😉

anina32
14. pro 2011

@aagnes hlásím osmý den dvě čárky🙂 ta druhá je sice trošku slabší, ale je tam a co bych taky osmý den chtěla víc🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂

petrufa86
14. pro 2011

@anina32 tak to gratuluji, já stále /, takže u nás to asi nevyšlo.

petrufa86
14. pro 2011

@aagnes I kdybych dělala v kanceláři, tak bych po transferu na neschopenku určitě šla.

jarka67
14. pro 2011

@anina32 To jo na osmý den to stačí a ted´už bude ta druhá sílit..... Jak si měla ten test citlivej 10 ? Jinak velká gratulace !

jarka67
14. pro 2011

@petrufa86 Kolikátý den,třeba bylo ještě brzo !

bruni
14. pro 2011

@anina32 super 😵 potichounku gratuluju. Je jasné, že je druhá čárka slabší 8. den. To je slabší ještě třeba 16.den ani nevím. Já přestala testovat, co mi udělali hcg. Dej sem fotku 😉

petrufa86
14. pro 2011

@jarka67 11tý. Pochybuju, když anina má 8mý den // a já 11tý /. Ach jo. ☹ ☹ ☹

@bruni Od jaký hladiny HCG se jedná o těhotenství. Nevíš?

jarka67
14. pro 2011

Pro petrufa 86: Ale každá má jinou hladinu a je to i podle citlivosti testu a kolik dní bylo na kultivaci,počkej třeba ještě ze dva dny ono se to pak mění každým dnem. A ty máš kolik? Anina měla dvě a to je větčí hcg.

bruni
14. pro 2011

@petrufa86 takhle se to asi nedá říct, záleží, kolikátý den je hcg dělané a musí k tomu dni odpovídat, ale to rozmezí je dost velké. Najdi si na netu tabulku hcg. 11. den už by tam měla být minimálně slabá čárka 😒

petrufa86
14. pro 2011

@jarka67 já jsem měla po 5denní kultivaci zaváděný 2 blastocysty. na www.rodina.cz jsem četla, že jen u 5% žen se HCG objeví již 8 den(Anina) u jiných až třeba 11tý den i dýl. A že jde nejdřív do krve a až pak do moče. Tak nevím. Ale začínají mě bolet záda a pobolívá břicho jako když to mám dostat. A to má být až 19týho. Nebo jestli si to vsugerovávám. Nevím, už mě to fakt neba. Proč mi vždycky musíme mít něco extra.

@bruni Dneska bych měla mít hladinu HCG 70.

bruni
14. pro 2011

@petrufa86 já co tak pozoruju, tak mi přijde, že po IVF se čárka zobrazuje dřív než při přirozeném početí,ale to je jen můj dojem co takhle čtu na diskuzích a co mám od kamarádek. Mám kamarádku, která asi 14 dní po oplození při přirozeném početí neměla na testu ani ducha a teď je v 5. měsíci 😕

anina32
14. pro 2011

@petrufa86 hele to ještě nemusí nic znamenat, určitě se taky dočkás dvou carek😉 já prostě na to hcg líp reaguju, když jsem tenkrát před devíti lety čekala syna tak jsem měla v den očekávané menstruace už dvě čárky a obě stejně silný, a to si myslím že bylo taky brzy. Nebo se mě chytly obě a tobě "jenom" jedno😉 Neházej flintu do žita, ještě to nic neznamená😉 Ani ty moje dvě čárky ještě neznamenají že budu za devět měsíců rodit, nic není jistý vždyť to tady ctes pořád😉 Moc ti držím palce, jestli nám to oboum vyjde tak si pak budeme muset dát někde sraz i s miminkama🙂

petrufa86
14. pro 2011

@anina32 Kéž by, ale nějak mě to přestává bavit.

anina32
14. pro 2011

@jarka67 měla jsem mamatest 10. Mě se to tím mojim mobilem nedaří vyfotit, leskne se mi tam blesk a není vidět ani jedna čárka, ještě jsem to nemohla ani ukázat manželovi🙂 až v sobotu přijede tak to vyfoti tím svým chytrym foťákem a pak už to sem snad půjde dat😉

anina32
14. pro 2011

@petrufa86 nevzdávej to🙂 já to v sobotu ořvala, jak to nevyjde, jak jsem naštvaná že nemůžu ven a že nebudou vánoce protože nemůžu nic nakoupit a když pošlu kluky tak přinesou něco úplně jinýho než jsem chtěla a že je to stejně všechno zbytečný. Ale teď vidím že to zbytečný není, drž se😉

jarka67
14. pro 2011

Dnes mi přišlo mailem že mám ještě dvě zmražený,ale doufám že už je potřebovat nebudu 🙂 Jinak všem přeji hodně štěstí,akorát to čekání je nekonečný.,že?

petrufa86
14. pro 2011

@jarka67 jojo, čekání je děs. My jich máme zamražených 5 a řekla bych, že určitě v lednu 2 využijeme ☹

@anina32 Já to nevzdávám, ale už mě to nějak nebaví. Včera jem ten test ořvala, dneska už ne. Prostě už to nějak vstřebávám.A včera večer mě hodně pomohl přítel. Řekl mě že nejsme první ani poslední komu se to nepovedlo a že v lednu se to určo z KETu povede. Taky ho to mrzí, ale má pravdu, prostě to nevyjde, tak musíme jít dá a doufat, že se to povede příště.

jarka67
14. pro 2011

@petrufa86 Ještě nezoufej a počkej 😢

petrufa86
14. pro 2011

@jarka67 Já to nevzdávám, ale ta bolest břicha a zad mluví za vše. 😠

jarka67
14. pro 2011

Mně je taky jaksi divně a říkám si že je to ještě brzo,ale může to bejt tím že v tuhle dobu jsme to měly dostat. 😒

aagnes
14. pro 2011

@anina32 SUPÉÉÉÉR 🙂 VELKÁ GRATULACE 🙂 to bude krásnej dárek od Jéžiška 😉 jen tak dál...

aagnes
14. pro 2011

@petrufa86 no to asi ano, uvidíme jak to půjde dál a co bude 😒

mpetula
14. pro 2011

@petrufa86 To víš že nejste první ani polsední komu to nevyšlo. Nám to také nevyšlo, ale my nemáme ani ty mrazáčky ☹ No ale věřím, že jednou to klapne nám všem 🙂 😉 Člověk si pobrečí, ale pak už bude zase líp. Já ač jsem si celou dobu říkala, že se na to nesmím upínat, že to nemusí vyjít, tak jsem stejně doufala, že to štěstí se na nás usměje, ale neusmálo a taky mě to vzalo... No teď si čekání na další pokus krátíme domácím snažením 😀 tak třeba se stane vánoční zázrak 😉 Vím, jsem naivka, ale člověk musí věřit 😉 Drž se.

mpetula
14. pro 2011

@anina32 Velká gratulace 😵 😵 😉

jarka67
15. pro 2011

Dobré ráno maminy co novýho ?

petrufa86
15. pro 2011

@mpetula my naštěstí máme 5 mrazáčků. Jojo, v úterý jsem to obrečela, ale teď už to nějak zpracovávám líp. A domácí snažení u nás nepřichází v úvahu. Do pondělí, kdy jdu na krev to máme zakázaný 😠

anina32
16. pro 2011

Konečně jsem to zvládla vyfotit, omlouvám se za kvaltu, ve skutečnosti to vypadá mnohem lépe🙂