1. KET. Kdo je po něm?

tynka2904
26. kvě 2020

Holky!! Kdo je po ketu? Ja byla dneska! A mam z toho vseho nejakej lepsi pocit nez minule.
Najde se tu nejaka? Ze by jsme si povidaly az do testovani?😀😀
Hezky den vsem🙏❤️

carolinca88
19. čer 2020

@tynka2904 bylo by super, kdyby to byl jen hematom a už by se vstřebal. Měla jsem hematom v prvním těhotenství, právě jsem krvácela den po potvrzení srdíčka.. Takže ti úplně rozumím. To bude dobré ❤️❤️❤️.

carolinca88
22. čer 2020

@tynka2904 tak u mě bohužel nic, hcg kleslo, takže uvidíme jestli to odejde samo a nebo revize.

daisy81
22. čer 2020

Ahoj holky.chci se přidat byla jsem 12.6.na ket můj 5pokus.na krev mám jít v pátek 26.,ale dnes jsem to nevydržela udělala si test a jen jedna čárka, žádný bolesti prsou atd.😂

tynka2904
autor
22. čer 2020

@carolinca88 Jee tak to me mrzi.. Ja uz jsem doma z nemocnice, pustili me po trech dnech. Dneska jsem byla na ultrazvuku a vse v poradku. Uz v nemocnici videli trosku srdicko, dneska taky!
Jdu ve stredu na dalsi kontrolu, tak snad uz to bude lepe videt❤️
Prsa mam strasne citlivy a velky. Bradavky hruza.. Vadi mi i tricko.
Pry jsem teda mela hematom ktery sam odesel diky lekum co mi dali v nemocnici. Musim se setrit, nic nezvedat, polehavat a max na prochazky.

carolinca88
22. čer 2020

@tynka2904 to je dobre, me prsa to same, ale bohužel to nic neznacilo.. Tobe budu drzet palecky, ať je uz vse jen dobre 🙏❤️❤️

maria2903
22. čer 2020

@tynka2904 můžu se zeptat po jaké době jste byla na 2 Ketu?Já dnes byla na krvi.Zitra budu mít výsledky .Udelala jsem si test a bohužel jedna čárka😢.Je pravda že mě občas poboliva v podbřišku,ale jinak žádné bolesti.Takze asi se musím smířit, že bohužel to nevyšlo.

tynka2904
autor
22. čer 2020

@maria2903 Ahoj. Ja byla na et, ten nevysel a hned dalsi cyklus ket a ten uz jo❤️ Teda zatim! Snad bude vse v poradku❤️

tynka2904
autor
24. čer 2020

@carolinca88 Tak dneska kontrola a srdicko krasne tluce, uz mi ho i pustila a poslouchaly jsme❤️ Krasnej zvuk! Uzivala jsem si to❤️❤️❤️
Co ty? Jak jsi na tom?😞

carolinca88
24. čer 2020

@tynka2904 to je krasna zpráva ❤️❤️. Ja už vysadila léky a 3.7. na krev, jestli už je hcg 0. A další ket v září 😊.

tynka2904
autor
24. čer 2020

@carolinca88 Az v zari? Nezkusis to hned? Ja to taky tenkrat chtela odlozit, ale nedalo mi to a vyplatilo se❤️

carolinca88
24. čer 2020

@tynka2904 doktor mi primo rekl, ze po te "hormonove smrsti" dame telu odpocinout a napsal mi do zpravy KET za 2 mes. A navíc možná po tom SP a budou prazdniny.. Tak počkám 😊😉

tynka2904
autor
24. čer 2020

@carolinca88 Jasny! Tak budu drzet palceee❤️

carolinca88
24. čer 2020

@tynka2904 diky moc ❤️

maria2903
26. čer 2020

@tynka2904 Tak bohužel to nevyšlo.Vysledky negativní.Ja jdu na kontrolu 7.7 tak uvidíme co a jak dál.Budu věřit že to vyjde.

tynka2904
autor
3. črc 2020

@maria2903 Ahoj. Tak ja jdu v utery na potrat.. Miminku prestalo vit srdicko.. Ani nevis jak mi je😭😭😭😭😭😭😭😭😭 o manzelovi nemluvim..

hahahala
3. črc 2020

Dobrý den, chtela jsem se zeptat, jestli nekdo byl stinulovany bemfolou 75. Picham si ji 3. den a nepocituji, ze by vajecniky nejak reagovaly (bolest, napeti aj.). Mel to nekdo podobne? Bojim se, ze me telo nebude reagovat a nebudou zadna vajicka k odberu.
Dekuji

carolinca88
3. črc 2020

@tynka2904 jakto? To neni mozny 😢😢😢hrozne moc me to mrzi. Tesila jsem se alespon z tebe, kdyz nam to nevyslo 😢😢. Drz se 🍀🙏❤️

tynka2904
autor
4. črc 2020

@carolinca88 Nevim.. Proste to tak je. Jsem z toho na prasky..😭😭😭😭😭

carolinca88
4. črc 2020

@tynka2904 ja ti rozumim, ve ctvrtek jsem mela jit na potvrzeni srdicka a misto toho vcera odber HCG 😔😔 drz se, posilam spoustu sil 🙏🙏odpocin si a v zari treba bude chut zkusit to znova ❤️🍀

maria2903
4. črc 2020

@tynka2904ahojky. Takk to mě hrozně moc mrzí 😢😢😢.
Drž se

tynka2904
autor
4. črc 2020

@carolinca88 Je to desny! Strasnej pocit.. Manzel na hadry z toho. Rodice smutni.. Hlavne musim cekat do utery. A je mi hrozne neprijemny ze mam v sobe neco mrtvyho😫
A pak dodrzet sestinedeli..
Diky holky za podporu. Je to strasny. Ja uz myslela, ze mame vyhrano po potvrzeni srdecni akce.. nikdy neni nic zaruceny, nikdy!
Mame vsechno, platime za to zlatem a je to k nicemu. Kazda cigoska ma sest harantu a my se muzeme stavet na hlavu..
Ach jo!! Jsem nastvana jaka je to nespravedlnost!😭😭😭😭
@maria2903

carolinca88
4. črc 2020

@tynka2904 😢😢😢moc moc mě to mrzí, ještě, že musíš čekat 😔😔. Já už sem byla za tebe tak šťastná, že vše bude ok, když je srdíčko ❤️. Je mi to líto a bohužel opravdu dokud se to mimčo nenarodí, tak nemáme vyhráno. Zkušenost z okolí. Moc se drž, kdybys chtěla klidně piš i zprávu. Já byla hotová jen z toho, že byly testy pozitivní a krev taky a pak konec, ta radost a pak smutek. 😢😢 Moc se drž, snad ti manžel bude i oporou 🙏. Posílám 🍀🍀🍀pro štěstí, ať je zase líp.

tynka2904
autor
4. črc 2020

@carolinca88 Jo ta radost a pak hned zklamani. Uz pak clovek nema silu na nic..
Manzel je uzasnej, ale vidim jak se trapi, hrozne me to boli i kvuli nemu. 😭
Taky se drz!! Budeme to muset vse vydrzet a snad jednou to bude dobry😭😭😭
Dekuji za mile slova!

maria2903
6. črc 2020

@tynka2904 Moc mě to mrzí a cítím s Tebou.Ja bohužel potratila v 5 měsíci.Vse zavinila chřipka.Cekali jsme dvojčátka a obě holčičky.Jedno už bylo mrtvé a druhé mi umřelo porodní cestou.Bylo to pro nás taky hrozný.Drz se 🍀🍀🍀🙏🙏🙏

tynka2904
autor
6. črc 2020

@maria2903 No tak to je katastrofa uplna.. Tak to je sranda tohle oproti tobe..
Ale ja uz mam i takovy myslenky, ze nas to treba s manzelem rozdeli a tak. Hodne vztahu na tomhle krachlo. Tak jsem takova cela z toho smutna.
Vidim jak se trapi a ze by s nekym jinym mohl mit uz deset deti 😞

maria2903
6. črc 2020

@tynka2904 No já musela rodit normální cestou a bylo to hrozný pro mě.Nepreji to nikomu.Jak už to tady zaznilo cikánky a fetky mají děti a některé to dají do kontejneru a atd.A my co se tak těšíme na miminko máme smůlu 😢.Snad to manžel pochopí a bude věřit, že to určitě vyjde.Drzim palečky a doufám že vše dobře dopadne.

carolinca88
6. črc 2020

@tynka2904 Když je s tebou doted, tak treba vas to jeste spojí, musíš věřit 🙏. My jame se snažili přes tři roky, 1.IVF nedopadlo hned, další rok jsme šli do 2.IVFa jasi řekla sama v sobě, že bez dětí prostě budu umět žít a jestli manžel ne, tak to naše cesty bohužel rozdělí. Je to těžký všechno kolem, naprosto tě chápu a nevím, jak dlouho to třeba řešíte vy. Držím vše co můžu, ať se brzy dáte oba do kupy, užijete si pokud možno léto a snad brzy v září už budeš zářit štěstím ❤️🍀🙏🙏🙏.

carolinca88
6. črc 2020

@maria2903 to je mi moc líto, je to horší pocit, než ty naše "nezdary". Posílám štěstí a sílu na další těhotenství ❤️🍀🙏.

maria2903
6. črc 2020

@carolinca88 děkuji moc.Ja byla na Ketu v červnu a bohužel negativní.Zitra jdu na kontrolu a uvidím jak a co dál.

tynulaa
6. črc 2020

Holky jsem 10 dnů po ket. Jakým značkama prosím testujete?