11 den od ET, test negativní. Za jak dlouho se může jít na KET?

andyskarsgard
7. dub 2020

Ahojky,

tak mam 11 den po ET, bylo to moje první IVF, kde jsem měla i nějaké komplikace, s manzelem se snažíme o dítě 6-7 let, celou dobu jsem cekala a byla pokazde jen smutna, on nechtel jít na ivf, a kdyz jsem ho konecne premluvila, ..

Jsem celkem smutná, že to nevyšlo.
Kvuli korona Viru, mam udělat zítra test a zavolat do ivf vysledek, ja myslím, ze sanci aby negativní vysledek byl zítra pozitivní je celkem nulova, tak nejak jsem propadla i do depresí, ptz mě to opravdu mrzí.

I když mám syndrom polycistyckých vaječníku myslela jsem si ze by to třeba mohlo vyjít.
Zaplatili jsme co nejvíc, i za asistovany hatching, embryo glue.. doufala jsem ze to nejak zvysí sance.

mam 4 embrya zmrazena, ale nevím jak je to ted, kdyz je koronavirus a ani nevím za jak dlouho se na to muze jít.???
za jak dlouho se muze jít po IVF, ET na KET?

V práci to nebudu mít ted jednoduche kvuli tomhle jsem zustala doma, bojím se, ze ted uz je to asi i konec, kvuli korona viru se nam i dost snizil badget, a nevím kdy bych si mohla dovolit jít znovu.

Vlastně jsem nikdy neverila, že ve 30 letech budu tak zoufala.... když si vzpomenu v tomhle veku moje mama cekala mojeho brachu je to jako vcera.

Tak si říkam, že jsem se snazila smirit s tím, že nebudu mít dítě už nějakou dobu, ale i tak jsem doufala, že třeba budu mít někdy trošku štěstí....

andyskarsgard
autor
10. dub 2020

Já myslím že vždy je naděje. Dokud se nedostaví menzes. Já jsem četla hodně for a některým. Holkám se to ukázalo až 14 den.

milujicimaminkas89
11. dub 2020

11.den od ket...

eiram7
11. dub 2020

@milujicimaminkas89 ja na tom vrchním ducha vidim. 😊Prohnala jsem to filtrem a ještě celkem vykoukl. Ale jde o to, jestli není falesnej. Zítra se uvidi, jestli aspoň trosku zesílí

milujicimaminkas89
11. dub 2020

@eiram7 Zítra uvidím...snad nebude falešný!!!

milujicimaminkas89
11. dub 2020

@eiram7 ❤❤❤❤❤

eiram7
11. dub 2020

@milujicimaminkas89 držím Ti moc palce, ať to klapne 👍❤️

milujicimaminkas89
12. dub 2020

Děkuji všem za podporu, ale dnes 12.od.ket negativní, bílo...už to nemá cenu, těhotná nejsem...nesmím být smutná, nic bych tím nevyřešila, oklepat se...a jít dál! Děkuji holky...❤🌷

haskre
13. dub 2020

@andyskarsgard velká gratulace,byla jsi už na té krvi?

andyskarsgard
autor
16. dub 2020

@haskre ahojky, byla jsem vcera teprve a pan doktor mě vzal i na ultrazvuk a šlo to tam už vidět, 5mm. Rekly mi ale že si mám vzít nemocenskou a příští týden mám zase ve středu kontrolu. 😳

milujicimaminkas89
17. dub 2020

Já jsem byla na krvi a HCG negativní. Takže nic. Další pokus nevím, kdy bude...

haskre
20. dub 2020

@milujicimaminkas89 to mě mrzi,ale život jde dal🍀někde na nás to mimco určitě ceka❤️

zuzicek2013
8. čer 2020

@vavrovamichaela ahojky,prosím tě můžu se zeptat,zda ti dělali nějaké vyšetření u KET v nativu nebo jen ultrazvuk v půlce cyklu?já jsem po KET v nativu,ale bohužel nevysel. mě teda dělali ultrazvuk 11 DC s tím že OVU bude 15 DC,ale já měla teda dle ovulačního hlenu a bolesti podbrišku pocit,že OVU už bylo 13 DC.tak proto se ptám,díky za info.zajimala by mne totiž,co můžu udělat pro příště,aby to klaplo.

rychta1989
7. srp 2020

@milujicimaminkas89 zdravím náhodou chci se optat jak jste dopadla prisla vám mS při těchto práškách

vavrovamichaela
8. srp 2020

@zuzicek2013 ahoj,jen UTZ,podle velikosti folikulu odhadnou OVU,dali ovitrelle a naplánovali KET.K tomu utrogestan,nic víc.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru