Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

12. den po ET pouze duch

lucijejeje
29. zář 2017

Ahoj holky, jsem dneska 12. den po ET, PK, a na testu je pouze duch, zkoušela jsem testovat už dřív, od 9. dne po ET a duch je pořád stejný, nesílí. Už jsem ztratila naději a obrečela to. Nemůžu se smířit s tím, že se to nepovedlo. Hledám jen oporu a porozumění.

luciebx
29. zář 2017

Je mi líto čím prochazis. U mě ET taky nevyšel. Ani duch nebyl. Dala sem si půl roku pauzu od prášku hormonu atd aby se tělo pročistilo a pak sem šla do KET. Ten vyšel. Mas nějakýho mrazacka? Dej si pauzu. Klidně lázně. Hlavně pozitivní myšlení.

lucijejeje
autor
29. zář 2017

Pozitivní myšlení jsem momentálně ztratila. Což je zrovna u mě paradox. Jsem vždycky ten nejpozitivnější člověk a každého držím nad vodou a rozesmívám. A teď jsem hromádka neštěstí a celá rozsypaná. Jinak mám zamražený čtyři blastocysty. Nevíš po jak dlouhý době se může jít na KET?

luciebx
29. zář 2017

@lucijejeje zeptej se dr. Někdy můžeš hned. Někdy 3 měsíční pauza. Já si dala půl roku.

lucijejeje
autor
29. zář 2017

U mě se asi nebude na nic čekat. Mám endometriózu, jeden vaječník a neprůchozí vejcovody. Děkuju že si mě vyslechla, moc gratuluju a přeju hodně štěstí.

majajaa
29. zář 2017

Ja mela 14ty den po ET slabounkeho ducha a az asi 18 ty den peknou carku. Ale ja testovala az po krvi,takze jsem vedela jak na tom jsem.

lucijejeje
autor
29. zář 2017

@majajaa a kolik si měla hcg v krvi? A jak ti to dopadlo?

majajaa
30. zář 2017

Na prvnim odberu jsem mela hcg 150, ale na testu byl opravdu slaby duch,ze vypadal temer negativni. Za tyden na krvi hcg 1500 a dneska 9ti mesicni synek.

Sem začni psát odpověď...

Odešli