13. DPO krevní test z lékárny

jednadva
3. únor 2018

Ahoj, dnes je to 13 DPO a dělala jsem si domácí krevní test, od 10mlU. Ukázala se jedna kontrolní čárka a v testovací části jsou jen zvýrazněné kraje (tečky). Je nějaká naděje, že by bylo ještě na testování brzy ?...asi moc ne,že? 😞 Mám 4 dny do MS... mám delší cyklus,35 dní.

lucccinek
3. únor 2018

@jednadva asi bych s testováním počkala a zkusila tak týden po zpoždění 🙂 můžu se zeptat na kolik vyjde takový test?dekuji 🙂

jednadva
autor
3. únor 2018

@lucccinek je na objednání a k vyzvednutí v Benu lékárnách , vyjde kolem 200 kč 🙂

vendelinka08
4. únor 2018

Pokud mas delsi cykly tak testujes brzy. Pockej alespon na den kdy ma prijit. Vim..ze je to super rada...jsem take testovaci maniak😆. Nebo zkus test ob den. A proc nezkusis z moci? Vyjde to levneji.

jednadva
autor
4. únor 2018

@vendelinka08 pro mě je úspěch,že jsem vydržela 13 DPO 🙂) jsem netrpělivá a taky jsem si říkala,že by krev už mohla ukázat // ... při delším cyklu bych měla z moči testovat až 3 dny po vynechané MS. Uvidíme. Mam bohužel za sebou jedno nevydařané těhu a několik antibiotik , trochu se bojím,že si chvíli počkáme než se dá tělo dohromady a budeme se radovat z druhého mimi

kewicka
2. srp 2020

Ahojky mame dotaz stalo se některý že měla zpoždění 4 dny Ale v moci nic nevíte kdy je nejlepší zajít na krev nebo si doma udělat domácí krevní test ?

mona91
2. srp 2020

@jednadva s timhle testem zkusenosti nemám ale jsem měla pozitivní test až 17DPO predtim miniaturní duch co nešel ani vyfotit a u prvního jsem měla dva dny po vynechání MS hcg 17 a TT pozitivní až po dvou týdnech po vynechání MS a mám z toho syna 😂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru