Tehotenský test 11 DPO, je to ešte skoro?

hills
18. čer 2013

ahoj baby chcem sa len spytat ci nemate skusenost s testovanim ak mate 30 dnovy cyklus a ovulacia prebehla na 18sty den cyklu..teraz som 11 DPO a test negativny..je to este skoro ? predtym som mala kratsi cyklus o den dva a test mi ukazal tyzden pred ocakavanou ms dve ciarky. ale teraz ked bola ovulka az na 18sty den neviem kedy s istotou testovat .Ms mam dostat o dva dni...ale ta nedockavost.....

maximka33
18. čer 2013

mně se jednou stalo, že už 30. den tam byly dvě čárky po limitu. a druhý den už hned. zkus to hned zítra. taky jsem ovulovala 18. den a teď už skoro budu rodit 🙂

andelka
19. čer 2013

Záleží na koncentraci hormonu..obvykle ale 13-14 dní po ovulaci je už slabší čárka vidět. 11DPO může být opravdu ještě brzo. Úplně jasné to bývá od 17DPO, v tu dobu už je obvykle jasné, že MS nepřišla (luteální fáze je max. 16dní)

alexandra16
23. srp 2013

ahojte mam prosbycku.19.8 jsem si delala prvni teh.test byla tam slaba carka ale vyditelna,pak jsem mnela dostat 20.8menzes a nedosel tak jsem sla vten den ke gynekologovy ale jenom na kontrolu protoze 11.7.2013 me operovali na cystu ale menzes dosel 20.7 normalne jak zvikne.o doktor sa me jenom zeptal jak se cejtim a nic vic ane se namne nepodival,a rekla jsem mu ze nemam menzes ze jsem ho mnela stale presnej,tak pichol vyvolavacku 20.8 a stale nic,a zeptala jsem se ho jestli muzem bejt tehu a o rekl ze i to muze bejt,ale ze kdyz nedojde at se objednam pristi tejden a ze pak se podiva.Tak dnes rano jsem si udelala znovu test Rapi Clear a zase vysla carka ale uz vic ruzovejsi nez minule,tet my meska menzes 3 den,bolej me malo prsa a podbrisko jak b jsem to mnela dostat a nic.Muze mit ta injekcia nejakej vliv na test?dekuji za odpovede.tet ho koukam zase a je ho fakt dost vydet

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru