Jsou to chybné testy?

bibg
8. led 2020

Ahojte prišla som si po radu. 25.12 som mala pozitívny ovulacny test (test.ciarka bola silnejšia ako kontrol). Mám Tehotenské testy z wishu, veľa báb ich chválilo že sú dobré, tak som objednala. (Dokonca som ich dala sestre otestovať ktorá tehotná na 100% neni a ta ho mala bez náznaku čiarky) 5.1 som si robila ten čínsky test a vyšiel slabo pozitívny. Potom som si robila další 7.1 ráno a poobede a čiarka vyzerá že silnela. Dnes som si kúpila test z lekárne a ten je negativny. Ms by Som mala mať cez víkend 10-12. Mám dosť naliate prsia aj sa cítim celkovo tak zvláštne ako pri prvom tehu len neviem čo tie testy. Mám ísť s tým doktorovi alebo sa jedna o biochemické? Tie tri testy sú čínske od zo včera je spodný. A ten samostatný je z lekárne. Čo si myslite? Máte skúsenosti stym?

alilali
8. led 2020

Negativní mi přijdou úplně všechny. Vidím pouze rysku.

sudylichozrout
8. led 2020

@bibg ja na tech cinskych vidim slabouckeho ducha. Vubec nemusi byt spatne, klidne muze jit o biochemicke tehotenstvi, ktere skoncilo drive nez vlastne poradne zacalo. Test zachytil slabe zvysenou hladinu hCG, ktere zase rychle kleslo pod detekovatelnou hranici a normalne ti prijde menstruace. Z toho vyplyva jedine, nema se testovat pred menstruaci presne z tohoto duvodu.

bibg
autor
8. led 2020

@sudylichozrout asi máš pravdu :/ ja by som normálne netestovala ale hrozné má začali prsia bolet a tie má od pôrodu pri ms neboleli tak som skúsila šťastie a na moje počudovanie tam vybehli čiarky. Nevadí další mesiac vide snáď 🙂

sudylichozrout
8. led 2020

@bibg Uvidis, co se bude dit kolem vikendu. Bud prijde menszruace, nebo budes mit carku na testu silnejsi. Nehazej jeste flintu do zita, ale zas se priprav i na to, ze to neklaplo.

bibg
autor
8. led 2020

@sudylichozrout ďakujem 🙂 skôr som zmierena že to nevyšlo 🙂

jjasmina
9. led 2020

na ty podřadne čínske testy bych se nespolehala určitě, pár dní bych počkala a zkusila znovu, mě se osvědčil třeba mamatest s citlivosti 10, je nejcitlivější

milujicimaminkas89
9. led 2020

Holky je to normální? Oba testy dělány za sebou hned. Ten kde jsou 2 čárky byl ponořen 15 sekund a ten kde je jedna čárka skoro minutu. Nechápu to...je to vadný test???

slunickova
22. únor 2020

@milujicimaminkas89 takhle jsem to mela i ja jak si nakonec dopadla?

milujicimaminkas89
22. únor 2020

@slunickova Já jsem to opět dostala, falešný test to byl. Bohužel...😢

slunickova
22. únor 2020

@milujicimaminkas89 aha tak to me mrzi nechapu jak je to mozny ze jeden je dobry druhy ne

milujicimaminkas89
22. únor 2020

@slunickova Já taky ne a to byly dělány hned za sebou, trošku naděje ve mě byla, ale nakonec stejně přišla...už je to skoro 6 let, co se snažíme. I přes IVF nic...marná šance.

slunickova
22. únor 2020

@milujicimaminkas89 a za jak dlouho po testech si to dostala,ja mam teda uz 2deti

milujicimaminkas89
22. únor 2020

@slunickova Ty máš štěstí, že už máš dvě...dostala jsem to cca do týdne...ale u Tebe být falešné nemusí...určitě se povede. Já mám doma jedno dítko, chlapečka, je mu 7 let. Přejem si druhé moc...ale příroda ne...:(

slunickova
22. únor 2020

@milujicimaminkas89 ja mela vcera takto,ale dneska skoro nic nechapu to.