17. den po IUI malý duch, užívaly jste dál Utrogestan?

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda jste některá měla 17 den po IUI pouze malého ducha. Menstruace nikde a zda jste pokračovaly v užívání Utrogestanu a nakonec těhotné byly?
sofie333
3. led 2014
Do potvrzení hcg z krve bych utrogestan nevysazovala. Aspoň tak mi to Dr. říkala. Já jsem ho vysadila hned když jsem začala špinit na MS, myslela jsem, že asi nic a doktorka byla naštvaná a říkala mi, že jim v to dělám binec. :-|
suzik161
3. led 2014
@dolfina určitě nevysazovat, já to samé podstoupila minulý měsíc a v žádném případě jsem neměla vysazovat, ba naopak, když jsem se objednávala na krev, tak se mě sestra ptala jestli budu mít ještě prášky!!!!!!!!!!!!! U mě to bylo biochemické, ale určitě je ber dál
medakote
3. led 2014
Mě se pozitivní test po IUI objevil teprve asi 16. den. V případě pozitivního testu nevysazovat, já Utrogestan myslím brala až do třetího měsíce.
minaoo1
6. led 2014
Ano utrogestan se bere do 12 týdne těhotenství. 😉
dolfinaautor
6. led 2014
Napsala jsem jednomu gynekologovi do poradny a ten mi doporučil spíše vysadit a že uvidím, protože Utrogestan může oddalovat menstruaci, takže pokud by ho člověk bral nepřetržitě, tak by zřejmě nemenstruoval, nebo s velkým zpožděním.