2 nepodařené IVF

tinker_bell
26. čer 2019

Ahoj holky, potřebovala bych poradit..
1 pokus manželovo sperma (2 vajička: 1. zavedeno jako krasna blastocysta, 2. se přestalo vyvijet- nešlo ani do mrazáku)
2 pokus manželovo +dárcovské sperma (4 vajíčka: 1.nepodařilo se oplodnit, 2.přestalo se vyvíjet 3 den, 3.zavedeno jako hatchjící blastocysta, 4. přestalo se vyvíjet a opět ani mrzák)
Chodím do Zlína, na Tomašov : Imuno, ŠŽ, genetika OK.
Jsem už zoufalá, že se ani jednou blastocysta (špičkové kvality prý) "nezakousla". Vždy použito i embryoglue 😞
Poradíte prosím, nějaké vyšetření, změnu kliniky nebo MUDr.

moxha
27. čer 2019

Máte provedeno genetické vyšetření vajíčka před jeho vkladem? Třeba je tam problém.Užívala jsi Utrogestan a nebo Gynprodyl na podporu těhotenství? Já jsem si na doporučení CARU píchala í Fraxiparin.Ale u mě byl problém v opakovaných potratech.Nakonec jsem otěhotněla spont í bez nutnosti vyšetření vajíček,jen za podpory daných léků.Přeji hodně štěstí...

pani_haf
27. čer 2019

@tinker_bell jaké mas amh, nenavrhla klinika jiný postup například darkyni?

tinker_bell
autor
27. čer 2019

@moxha jj, utroš jsem brala vždy 3x-3x. Vyšetření vajíčka před jeho vkladem neproběhlo..to nám ani doktor zatím nedoporučil..

tinker_bell
autor
27. čer 2019

@pani_haf tak AHM mám hodně nízké, bohužel..(muj věk 31 😏) proto tak málo vajíček ale dle embryoložky kvalitní..
My o dárcovských vajíčkách přemýšleli ale doktor doporučil jen darované spermie (manžel skoro žadne nema..)
Ještě přemýšlíme nad embryoadopcí ale asi to zatím nemá smysl..

pani_haf
27. čer 2019

Zkoušeli na tobě utlumení vaječníku, tj umělý přechod a následný transfer? To je taky jedna z možnosti...tu dárkyně bych zvazila

soleilll
27. čer 2019

@tinker_bell Spíš mě zaráží tak málo získaných vajíček. Stimulce proíhala nějakými minimálními dávkami nebo víc folikulů nevyrostlo? Zkusila bych i PICSI.

tinker_bell
autor
1. črc 2019

@soleilll Nn, měla jsem docela silnou stimulaci ale vice vajíček ze mě nikdy nevymámí 😏

tinker_bell
autor
1. črc 2019

@pani_haf Dnes jsme se domluvili na ruznych testech ohledně imunity proti embryu atd. a podle vysledků se prý uvidí...Máme už v papírech poznačeno, že se nebráníme emryoadopci nebo darovanym vajíčkům..
Tak snad se už na něco přijde...

pani_haf
1. črc 2019

@tinker_bell to jsou dobre zprávy! Aspoň se posunete dál😄

lota35
7. črc 2019

@tinker_bell psala jsem ti do jiné skupiny, ale vidím, že máte podobné potíže, mě je 35. A manža je na tom taky bídně. Mi zkusili změnu centra a pomohlo, sice nedopadlo, ale aspoň jsme se dostali k těhotenské prukazce a doufáme, že sněhuláci co zbyli to s náma na KET dotáhnou až do konce...