5. den od KET, test negativní.

Zdravím ženy, jsem 5.den od KET blastocysty. Zkoušela jsem test, ale je negativní. Vím, že spousta žen má 5.den od ketu alespoň ducha...Jsem smutná. Jen to můj 3.transfer. Moc si s manželem přejeme miminko. 6 let se nám nedaří. 😥😞😥

katule1990
8. dub 2020

@milujicimaminkas89 Podbříšek jsem cítila taky úplně přesně jako na menstruaci, i záda mě pobolívala úplně totožně jako každý měsíc, byla jsem přesvědčená, že je to ztracené a nebylo 🙂. Podle toho se řídit nedá, důležitý je ten test, počkej ještě 2 dny, ještě to není úplně ztracené.

misicka1988
8. dub 2020

@milujicimaminkas89 Pobolívající podbřišek jako při MS je v začátku těhotenství naprosto běžné, takže tímhle se stresovat vůbec nemusíš. Může to značit MS, ale také těhotenství.

milujicimaminkas89
autor
8. dub 2020

Cítím jen ten podbřišek, prsa nic, ty jsou měkká, nijak nejsou ztvrdlá nebo tak...no uvidím no...🙏🙏🙏

milujicimaminkas89
autor
9. dub 2020

9.den po KET a nic. Po druhé čárce ani stopy. Už tomu moc velkou naději nedávám. Do předpokládaného menzesu 3 dny cca. Ale může ho držet Utrogestan s Estrofemem...Achjo...ten osud mi nepřeje.

lutu11
9. dub 2020

@milujicimaminkas89 ahoj, síce nemám za sebou podobne zákroky jen chci rict, že s jistotou vis áno/ne až 14 den po ovulaci. Do ty doby nemá smysl testovat. Tolik testovaní. Na nízkou sliznici zkus kontryhel. A nejakou dobu do sebe netlac medikace. Držím palce ať SE brzy povedie.

milujicimaminkas89
autor
9. dub 2020

@lutu11 Na nízkou sliznici už jsem zkoušela vše, i ten kontryhel. Nic nepomohlo...🙁 Dnes jsem 14den po ovulaci a 9 den po KET a do menzesu předpokládaného zbývají 3 dny, ale test negativní. Vím, že ještě nějaká naděje do toho 12.dne po ketu je, ale už tomu moc nedávám. Achjo...život.

katule1990
9. dub 2020

@lutu11 Taky si myslím, že 14 DPO už je jasno, ale paní právě je už 14 DPO, protože je 9 dní po transferu 5denního embrya.
@milujicimaminkas89 To mě moc mrzí, že je test stále negativní. Já jsem dělala taky 9. den po KET a po chvíli se už ukázala slabší čárka. Bohužel si myslím, že 9. den už by něco být vidět mělo, nicméne naděje umírá poslední. Paní z druhé diskuse měla ducha až 11. den večer, ale ta teda neměla 5 denní embryo, ale 3-4 denní.
Udělej ještě určitě test za dva dny, třeba se čárka ještě ukáže 🙏. A MS očekáváš až za 3 dny? To máš teda hodně dlouhou luteální fázi 16 dní, já mám sotva 12. Každopádně dokud to nedostaneš, tak je vždycky nějaká naděje.

milujicimaminkas89
autor
9. dub 2020

@katule1990 Vím, že naděje umírá poslední, ale jak říkáš, je třeba oddělat z očí růžové brýle a vidět to reálně. Ano MS čekám cca za 3 dny, já to mám tak 30.-31.DC. Ale myslím si, že to ani dostat nemusím, když beru Utrogestan a Estrofem a ty můžou příchodu menstruace bránit víš...takže se uvidí, do neděle...potom už není šance...

katule1990
9. dub 2020

@milujicimaminkas89 Držím pěsti 🍀. Mně MS vždycky přišla i přes Utrogestan, ale každá to má jinak. Máte aspoň ještě nějaké mrazáčky?

alassel
9. dub 2020

@milujicimaminkas89 udelej digital. Nemusis lovit duchy. Ten ti odpovi jednoznacne...

milujicimaminkas89
autor
9. dub 2020

@alassel Digi je stejný jako papírkový, jen je to hezky udělané, nic víc...

alassel
9. dub 2020

@milujicimaminkas89 mozna jo. Ale rikam ze nemusis lovit duchy.. ukaze ti jasny vysledek. Tot vse ...

milujicimaminkas89
autor
10. dub 2020

Holky, co myslíte. Jsem dnes 10 den po ket...

eviks
10. dub 2020

@milujicimaminkas89 Ahojky, myslim, ze spis nic. Udelej si jeste jeden posledni 14 dni po a budes mit 99% jistotu. S tim tehotenstvim je to naprd, ani ten pozitivni test nic nezaruci. Ja minuly tyden radost, krasne pozitivni testy po nekolika transferech, konecne..na krvi vysoke HCG a pak hned dalsi tyden spontanni potrat. Chce to zkouset dal a ono to jednou vyjde...

milujicimaminkas89
autor
10. dub 2020

@eviks Děkuji za podporu...

katkatomaskova
10. dub 2020

Mrzí mě neúspěch 😔 Držím pěsti do dalšího pokusu!!!! 🍀

milujicimaminkas89
autor
10. dub 2020

@katkatomaskova Další pokus nevím, kdy bude, budeme se snažit přirozeně a možná zase příští rok další KET...

milujicimaminkas89
autor
11. dub 2020

11.den od ket...

martinie88
11. dub 2020

@milujicimaminkas89 To jsou oba dnesni? Ze stejne moci? Na tom hornim vidim mini dusika💗

milujicimaminkas89
autor
11. dub 2020

@martinie88 Ano, ale nevím proč jen na jednom...uvidím zase zítra, to už budu 12.dní po KET...to už by mělo být něco vidět určitě...😞😥❤🙏

martinie88
11. dub 2020

@milujicimaminkas89 Drzim palecky at zitra vykoukne💗

alilali
11. dub 2020

@milujicimaminkas89 Vidím opravdu nepatrného ducha na obou.

milujicimaminkas89
autor
12. dub 2020

Děkuji všem za podporu, ale dnes 12.od.ket negativní, bílo...už to nemá cenu, těhotná nejsem...nesmím být smutná, nic bych tím nevyřešila, oklepat se...a jít dál! Děkuji holky...❤🌷