7. den po KET, pozitivní test, ale špiním

dailik
18. pro 2017

Ahoj holky,muzete mi prosim poradit?Dnes jsem 7.den po ketu,beru estrofem,prednison a utrogestan.Vcera jsem dvakrat zkousela test a myslim,ze vysel pozitivni.Muzete mi prosim napsat,zda vidite druhou carku?🙂Ale vecer jsem asi z toho soku zacla lehce ruzove spinit.Dnes i trosku krve,ale bricho me porad boli stejne.Chodim porad curat a mam citliva prsa.Je to uz muj treti transfer.Mate nekdo zkusenost,ze se to i pres spineni udrzelo?Moc dekuju za odpovedi!!!

dixiee
18. pro 2017

Carku vidim 🙂 ja mam za sebou 5 ketu,posledni vysel.. jednou jsem mela biochemicky tehotenstvi-slaba carka,ktera nesilila a to jsem spinila,pak se to asi 12 dni po ketu rozjelo na ms.. ted teda posledni jsem taky zaspinila parkrat,ale opravdu jednorazove asi tim jak se mimi uhnizdili.. 7 den po ket je dost brzo,ale moc a moc drzim palce,aby to dobre dopadlo!! Sleduju jak carka sili a nebo si dojdi na krev jako samoplatce,at vis kolik mas hcg.. jeste muzu poradit ascorutin,je to na zastaveni krvaceni.. bez predpisu v lekarne..

dailik
autor
18. pro 2017

@dixiee Moc dekuju.Moc nadeki tomu nedavam,ale kdyz tam ta carka je,tak jsem tomu verila.Ach jo.Nezbyva mi nez cekat.Tak zitra zkusim testnout a uvidim!🙏

absintka19
18. pro 2017

Hlavne klid, ja po ket krvacela do 13tt a celkem dost, hematom. A ted mam zdravou 7m holcicku. Vic netestuj a kdyby si i tak mela obavy urcite navsteva lekare pripadne pohotovosti ti da odpovedi.

absintka19
18. pro 2017

@dailik drzime palecky, moc moc. Nic nrni ztracene 🍀

pxtulka
18. pro 2017

já špinila 6. a 13 den po KET a teď jsem ve 30.tt. Zkus testovat za 2 dny a uvidíš jestli čárka bude sílit. Držím palce aby bylo všechno v pořádku 🙂

ewkaj
18. pro 2017

Taky jsem špinila dva dny a třetí dokonce trochu krvácela,už jsem byla smířená s tím,že to nevyšlo a vyšlo 😉 malý už má 2 roky 😉 hoď nohy na stůl a odpočívej a hlavně klídeček, čárka tam je tak držím moc palečky ať krásně sílí 😊

dailik
autor
18. pro 2017

@absintka19 Děkuju za odpověď.Snad to dobře dopadne.A brala si něco,abys nekrvácela?

dailik
autor
18. pro 2017

@pxtulka Děkuju za podporu.Budu věřit,že se to zastaví a zítra bude třeba silnější čárka.Jsou to nervy.A ještě před vánocema😇

dailik
autor
18. pro 2017

@ewkaj Děkuju.Snažim se odpočívat,co to jde.Říkam di,že jestli to má vyjít,tak to vyjde.Ale samozřejmě se nechci tak lehko vzdát,když už tam konečně je ta vytoužená druhá čárka!!😊

dailik
autor
18. pro 2017

@absintka19 A proč myslíš,že nemám už testovat?Kvůli zbytečným nervům?

absintka19
18. pro 2017

@dailik presne, neovlivnis to jen si pridas stres. Drzime mimi palce. Brala jsem ascorutin a samosebou utros.

dailik
autor
18. pro 2017

A kolik toho ascorutinu?

dailik
autor
18. pro 2017

A kdy myslis,ze mam zkusit testnout?Nebo mam cekat na krev?

dailik
autor
19. pro 2017

@absintka19 Ahojky,tak jsem to nevydrzela a zkusila jsem testnout.Posilam foto🙂Tak snad uz to bude jen lepsi.

leniii25
19. pro 2017

@dailik krásná čárka 🙂 ať sílí! 🙂

absintka19
19. pro 2017

@dailik juuuu, supr. Verim ze to vse dopadne na vybornou
🍀

dailik
autor
19. pro 2017

@leniii25 Děkuju moc!Dnes rano jsem sice zase měla po utřeni takový krvavější hlen,ale čárka zatím sílí.Tak moc děkuju všem za podporu.Pevně věřím,že se to uklidní a bude ok.

dixiee
19. pro 2017

@dailik krasna carka!! To budou vesely vanoce 🙂 ascorutin jsem brala jeden denne.. kolik beres utrose? Muzes az 2-2-2.. to jsem mela ja..

pxtulka
19. pro 2017

@dailik to vypadá nadějně 🙂 Tak nohy nahoru a v klídku si užívej převánoční pohody 🙂 Testík bude určitě sílit, držím palce😉

dailik
autor
19. pro 2017

@dixiee Beru 2-2-2, ale ascorutin nemam doma.Bojim se nekam vydat,aby se to nezhorsilo.Ale asi odpoledne si pro nej skocim.Doufam,ze to spineni konecne prejde.Do rana dobry,trosku jsem neco udelala v kuchyni a zase ze me trochu vyteklo.Tak fakt musim odpocivat.Ale mam nalita a citliva prsa a je mi pekne slabo a spatne od zaludku.Nechapu to,kdyz to je teprve tak brzo.Jsem teprve 8.den po transferu.Ale je fakt ze 5-ti denni expandovane blastocysty.

dailik
autor
19. pro 2017

@pxtulka Děkuju,doufám,že bude!!!

dixiee
19. pro 2017

@dailik tak fakt poctive lez.. 🙂 myslim,ze to bude v pohode.. tak vezmi si,ze uz si jakoby 13 den tehotna a to uz priznaky byvaji.. obzvlast pokud vis,ze by to mohlo bejt.. 👍

leniii25
19. pro 2017

@dailik že začátku klidně špinění i lehké krvácení být může 🙂 děloha se roztahuje, mění a více se prokrvuje 🙂 hlavně hezky odpočívej, užívej si klidu a ber utrous a ascorutin a bude vše dobré ❤

dailik
autor
20. pro 2017

@dixiee
@leniii25 Moc děkuju za podporu,doufám,že dnes už to bude ustávat.Odpoledne a večer už to bylo mnohem lepší.A teď po ránu mi je tak špatně,že snad ani nevstanu,abysch nezvracela.Tak to zatim vypadá nadějně.Zitra zkusím udělat další testík🙂Nevíte,jestli mi udělají jen tak na odběrech odběr hcg?Kdyz tam jen tak přijdu?Děkuju😊❄️☃️

leniii25
20. pro 2017

@dailik měli by ti ho udělat jako samoplatce tuším platis 200kc 🙂 ale podle mě když nemáš na srovnání dvě laboratorní hodnoty nemá ten odběr moc cenu 🙂 spíš bych udělala zítra ten testik a tam uvidíš jak čárka hezky sílí 🙂 držím palečky

dailik
autor
20. pro 2017

@leniii25 No ja doufám,že bude sílit!Před chvilkou jsem zase trošku růžově zašpinila.Už mě z toho asi hrábne.Chtěla bych,aby to už dnes přestalo.Jinak nemůžu vůbec nic dělat😔Potřebuju na nákup před vánocema a do lékárny a na poštu a takhle se bojím,abych se třeba nerozkrvácela.Jak dlouho to tak může trvat?

dailik
autor
20. pro 2017

@leniii25 Tak ze me ted vyteklo tolik krve,jako kdybych to dostala.A takovy mam test!Ja jsem z toho na prasky.Asi to je v haji....😖

dailik
autor
20. pro 2017
dailik
autor
20. pro 2017

@leniii25 A pro srovnani oba.Je fakt,ze ten ze vcera je trochu vybledly,jak uschl.Ale stejne mi tenhle prijde silnejsi....Ach jo,ja nevim,co mam delat.

pxtulka
20. pro 2017

@dailik a krvácíš pořád nebo to přešlo? Může jít o biochemické těhotenství, nebo tam je třeba hematom, který krvácí a prcek je v pohodě.....fakt nevím.