7. den po KET, pozitivní test, ale špiním

dailik
18. pro 2017

Ahoj holky,muzete mi prosim poradit?Dnes jsem 7.den po ketu,beru estrofem,prednison a utrogestan.Vcera jsem dvakrat zkousela test a myslim,ze vysel pozitivni.Muzete mi prosim napsat,zda vidite druhou carku?🙂Ale vecer jsem asi z toho soku zacla lehce ruzove spinit.Dnes i trosku krve,ale bricho me porad boli stejne.Chodim porad curat a mam citliva prsa.Je to uz muj treti transfer.Mate nekdo zkusenost,ze se to i pres spineni udrzelo?Moc dekuju za odpovedi!!!

ninanela
20. pro 2017

Ahoj,taky to mám za sebou,ještě mě napadlo zavolat do centra a po domluvě zvýšit utrogestan.Me dr předepsal injekce při spineni, myslím Agolutin. Porad se s lékařem. A hlavně klid, splnila jsem,dokonce krvacela 3x a vždycky jsem těhotná byla.Drzime palce!

dailik
autor
20. pro 2017

@pxtulka Ted to je zas dobry,aje to vzdycky narazove po nejakem pohybu.Ale vcera to bylo sloro dobry a dnes to fakt vypadalo,ze to dostanu.Normalne krev a docela dost.Tak uvidime,jestli se to rozjede nebo ne.Uz jsem byla tak klidna,ze se to lepsi a ted tohle...A co je to presne to biochemicke tehu?

dailik
autor
20. pro 2017

@ninanela Dekuju za podporu.Beru utrogestan 2-2-2,tak myslim,ze uz mi to nezvysi.Ale zkusim to,za to nic nedam.A jak moc a jak dlouho jsi krvacela?Jsem z toho na prasky.Tak dlouho na to cekam a ted kdyz konecne,tak to je zas cele na vode.Minule leto jsem otehotnela po IUI,ale v 9tt jsem potratila.Tak jsem doufala,ze tohle uz jsem si vybrala s ted to proste bude ok...

ninanela
20. pro 2017

Brala jsem utrogestan myslím 4-0-4!Ale už si to dobře nepamatuji.Jedna dcera po Ketu má 3,5r a druhá přes rok.Taky po Ketu 😉

pxtulka
20. pro 2017

@dailik určitě zavolej do CARu, Já když jsem špinila, tak jsem taky volala a vždycky poradili. Nenech se odbýt že je to normální a vysvětli jim že té krve bylo opravdu hodně.
Biochemické těhotenství, je takové, kdy vlastně těhotenství začne, ale skončí menstruací. Kdybys nebyla na KET a netestovala před menstruací tak bys vlastně nevěděla že jsi těhotná. Myslím si že v tomto případě je příroda chytrá...prostě by to nebylo zdravé miminko a byl tam nějaký problém, proto to ukončí dřív než to pořádně začne. Vím že je to smutný popis, ale to neznamená že u tebe o biochemické půjde. Snaž se být co nejvíc v klidu. Zavolej do CAR a uvidíš 🙂
Moc držím palce 🙂

dailik
autor
20. pro 2017

@pxtulka Tak jsem ted volala do caru.Pry mam utrogestanu dostatecne a nejlepsi je pry lezet.Pry je krvaceni hrozne caste a chodi k nim pacientky s “krvetokama” a nic neni ztraceny...Tak mam dal brat leky a ve dtredu za tyden prijit na krev.Ach jo,to jsou nervy takhle pred vanocema.Misto abych chystala vanoce,tak se takhle stresuju.

pxtulka
20. pro 2017

@dailik tak se hlavně nestresuj, to je to nejhorší co můžeš udělat. Nohy nahoru, pustit si pohádku a naladit se na pozitivní vlnu 🙂 Zvyš příjem vitamínu C - ten pomáhá při zastavování krvácení a prckovi tím určitě neublížíš 🙂
Na tu krev je to strašně daleko, co? Jestli to nevydržíš, tak zkus za 2-3 dny test a uvidíš jestli sílí 🙂

dailik
autor
20. pro 2017

@pxtulka Moc Ti dekuju za podporu.Jsem hrozne rada,ze na to nejsem sama.Normalne bych mela jit v pondeli,ale ze jsou svatky,tak az ve stredu...Ale zkusim za dva dny test a myslim,ze pokud to bude ok,tak to poznam z testu.Nebo uz tam dve carky nebudou...Musim se uklidnit,stejne s tim nic nenadelam.😔

pxtulka
20. pro 2017

@dailik já když jsem začala špinit, tak jsem to taky obrečela. Když jsem špinila podruhé, tak mě to taky úplně rozsekalo. Potom jsem šla na krev a ta byla pozitivní 🙂
Manžel mě při tom špinění uklidňoval a říkal že to bude jak to má být. V té chvíli jsem myslela že ho uškrtím, ale měl v podstatě pravdu 🙂

dailik
autor
20. pro 2017

@pxtulka No kez by mi to taky dobre dopadlo.Nezbyva mi nic nez cekat a doufat🙏U prvniho syna jsem taky spinila,ale jen trosicku a jeden den.A poctive jsem lezela do 4.mesice.Jenze to uz jsem byla v 7tt a mela potrvzene srdicko a tak.Ted je to mnohem horsi obdobi,kdy to fakt muze skoncit.Ale treba ne,nechci hazet flintu do zita.

leniii25
20. pro 2017

@dailik prosím hlavně žádný stres, ten stejně nic nevyřeší, hlavně lež, co nejvíc odpočívej, bereš ten ascorutin? Utrogestan klidně 2-2-2, přesně jak píše pxtulka může jít o hematom, důležité, že čárka sílí, já měla jednou biochemické po ketu a čárka mi tedy rozhodně takhle nesilila ❤

dailik
autor
20. pro 2017

@leniii25 Fakt???Ascorutin jsem si koupila a hned jsem si vzala.Trochu me dneska potesila i sedtra v caru,ze je to opravdu bezne.Tak treba mam jeste nadeji!A jak jsi moc spinila ankevacés pri tom biochem.tehu?

dailik
autor
20. pro 2017

@leniii25 A krvacelas?Nevim,co se mi to tam napsalo za blabol😂

leniii25
20. pro 2017

@dailik plno ženských krvácí na začátku tehu opravdu 🙂 takže opravdu žádný stres, jsou ženské, které krvácí i celý první trimestr, je to opravdu individuální ale já věřím, že u tebe to bude v pořádku 😘 jak to vypadá teď? Já když měla to biochemické nekrvacela jsem protože mi to držel ten utrogestan ale poznala jsem to podle toho, že 10.den po ketu jsem měla silnější čárku která postupně den po dni slabla, po 14,dnech jsem šla na odběr hcg který už bylo jen 21...takze mi V CARU řekli ať vše vysadim a do 4,dnu jsem dostala ms

dailik
autor
20. pro 2017

@leniii25 No tak ja budu 10.den zitra,tak uvidime,jak to bude.Ted lezim,tak nekrvacim.Uz jsem byla parkrat na zachode a jen tak trochu ruzove spineni.Ale jsem ted hodinku po utrogestanu,tak se to tim asi na chvilku vylepsilo.

leniii25
20. pro 2017

@dailik tyyjo 9.den a taková krásná čárka! To prostě musí vyjít! 🙂 já myslela, že jsi už tak dva týdny po 🙂 zavadeli ti asi 5denni blastocystu vid 🙂

dixiee
20. pro 2017

@dailik fakt krasna carka!! To ja pri biochemickym tehu jsem zdaleka takovou nemela.. 🙂 Ja jsem vzdycky testovala kazdej den a videla jak sili nebo slabne.. nebo fakt zajit na tu krev jako samoplatce a uvidis,jakou hodnotu ti reknou a pak jeste treba za dva dny znova na krev a mas jasno.. ja mela treba 10. den po ketu hcg 412 a 15den 1810 a mam dvojcatka.. jinak carku 8 den po ket bych rekla,ze jsem mela stejnou jak ty.. takze myslim,ze je vsechno na dobre ceste..

dailik
autor
20. pro 2017

@leniii25 No davali mi 5ti denni blastocystu,kterou rozmrazili rano v den transferu a v poledne ,kdyz mi ji zavadali,tak uz pry od rana expandovala.Coz presne nevim,co znamena,ale asi je to pozitivni🙂Taky mi prijde carka dost silna.

dailik
autor
20. pro 2017

@dixiee Tak to jsou vysoke hodnoty.Ja jsem mela loni po inseminaci 17.den hcg 100,ale to se tenkrat prave nerozjelo srdicko.Tak ted mi to prijde mnohem silnejsi a taky mi je uz rano pekne spatne.Tak treba to bylo dnes posledni zakrvaceni...Kez by!!!

leniii25
20. pro 2017

@dailik Joo expandovana blastocysta je blastocysta v nejvyšším stádiu 🙂 takže to nejlepší co ti mohli zavést!! 🙂

dailik
autor
20. pro 2017

@leniii25 Super,tak to jsem moc rada.Tak moc bych si to uz prala.Snazime se uz 3roky...A Ty mas krasne fotky na profilu!Mas uz krasne brisko😀

dailik
autor
20. pro 2017

@leniii25 A ˇohla bych se Te zeptat,kolikaty pokus vam vysel?Ja zatim od toho dopolednijo zakrvaceni zatim nic.Kdybych mohla udelat neco pro to ,aby to vyslo.Nebo abych aspon vedela,co se v te deloze deje🙊

dailik
autor
21. pro 2017

@leniii25
@dixiee
@pxtulka Ahojda,tak jsem dnes rano delala dalsi test a neni o moc silnejsi nez ten vcerejsi.Nebo co myslis?Nebo to ze dne na den nezesili nebo nezeslabne?Od vcera az do ted jsem mela klid a nespinila ani nekrvacela.Ted rano malinko pri utreni.Porad se pozoruju,jestli me jeste boli bricho a prsa.Mam zase strach...Uz bych chtela aby to dnes prestalo,ale neni mi dnes ani moc spatne po ranu...🙄

dailik
autor
21. pro 2017
dailik
autor
21. pro 2017

Tak ted se myslim jeste trochu dobarvil🙂

leniii25
21. pro 2017

@dailik to je krásná čárka! Být tebou neměla bych strach 🙂 škoda, že nemám vyfoceny své testy při tom biochemickém, protože takové silné čárky to rozhodně nebyly 🙂 zkus vyfotit testy u sebe pokud je čárka stejná jako včera nebo i silnejsi hcg stoupá 🙂 jinak já měla dva kety jeden nevyšel vůbec, druhý právě to biochemické... Pak jsem šla na operaci a za měsíc jsem otěhotněla spontánně a teď čekáme holčičku 🙂 jinak moc děkuju za pochvalu ❤

leniii25
21. pro 2017

@dailik jinak z toho, že ti není špatne si vůbec nic nedělej, jeden den může být tak a druhý jinak 🙂 hlavně je to ovlivněny i psychikou ať chceš nebo nechceš pozorujes se víc než kdy jindy a příznaky jsou tak hodně zkreslené 🙂 já jsem na začátku tehu každý ráno hned sáhla na prsa jestli bolí a když nebolela už jsem si říkala, že je vše ztraceno a koukej 🙂... Jinak jsem po třech IUI a těch dvou ketech (vždy jsem měla příznaky tehu a říkala si, že to vždycky vyšlo a prdlajs) pak když jsem byla opravdu tehu tak jsem to nevěděla vůbec, nic mi nebylo a zjistila jsem to až na kontrole když jsem se šla domluvit na další ivf po té operaci 🙂

leniii25
21. pro 2017

@dailik ještě jsem chtěla napsat, že utrogestan, který bereš taky ovlivňuje příznaky tehu 🙂 takže bolest prsu, nevolnost a únava může být i z něho 🙂 nevím tedy jestli ho polykás nebo zavadis ale pokud zavadis je to lepší skrz tyhle nežádoucí účinky 🙂

leniii25
21. pro 2017

Jinak teď jsem na internetu našla fotku testu jaký jsem měla cca já při tom biochemickém jen abys viděla na porovnání 🙂

dailik
autor
21. pro 2017

Dekuju,jsi zlata!Potrebuju ted fakt podporu...🙂Koukam ze asi tri dny jsi mela test zhruba stejny nez zacal slabnout.No tak uvidime...Posilam sbirku testiku a posledni je dnesni.A kdyz jsi testovala rano,tak jsi curala az po cele noci?Ja totiz testuju tak po 3-4hodinach spanku,protoze porad beham curat🙊A mohla bych se jeste zeptat,co jsi mela za operaci,zes pak spontanne otehotnela?Jinak k holcicce moc gratuluju!!!