Aká je úspešnosť IUI?

maminka75
9. srp 2011

Ahojte maminy 😉 Som tu prvýkrát prihlásená, ale sledujem váš blog veľmi dlho...mám 36 rokov a dve krásne, dravé deti. 11 a 8 ročné - Dievčatko a chlapčeka. A teraz sme sa s manželom rozhodli, že by sme mohli mať ešte jedno baby, len tak, pre radosť a lásku. 😉 Vždy sme chceli minimálne 4 🙂 Ale teraz vážne...8 mesiacov sme sa snažili prirodzene...teraz som podstúpila prvú IUI / lebo obaja s manželom sme zdraví a lekári nevedia, kde je chyba/. Na 6ty deň po IUI som cítila bolesti akoby pred mrchou. Trvali dva dni. odvtedy mi býva zle od žalúdka, som unavená a prsia ma už bolia menej ,ako ma bolievajú pred mrchou. Dnes je 11ty deň po IUI a robila som si popoludní test..a nič..myslíte, že by som mohla mať ešte nádej? Aká je úspešnosť IUI? V piatok / 12.8./ mám ísť na krv..ak dovtedy nedostanem mrchu..ale zatiaľ sa na ňu vôbec necítim...prosím, poraďte... 😖

soncamar
10. srp 2011

ahoj maminko75, uspesnost IUI se pohybuje priblizne v rozmezi 10-20%, hodne to zavisi na centru nebo i na regionu ze ktereho pochazis. TAto uspesnost take samozrejme klesa s vekem. Nemam o tvem IUI zadne informace,pokud sis pred IUI pichala pregnyl, tak uz test teoreticky pozitivni byt muze,ale zaroven mas jeste par dni cas 🙂 ....tak drzim pesti.Kdybys mela jeste jakekoliv dotazy, napis