Aplikace injekce Ovitrelle, poraďte

lusk09
14. lis 2015

Ahoj, několik měsíců pročítám diskuze,ale teď přišel čas i na mne....
Dnes večer si mám píchnout injekci Ovittrelle před pondělním OPU, ale... krabičku mám několik týdnů doma a až dnes jsem se do ní podívala a neni mi jasné jestli balení obsahuje jehlu, je tam navlečenej místo jehly takovej plastovej kryt, který se musí odendat kdo ví jak? Snad je to srozumitelné, moc děkuji! Jinak IVF zdar ;)

fonamor
14. lis 2015

v krabičce by měla bý i jehla, která se našrubuje... takže oddělat plast, najít jehlu, odsrubovat a zašrubovat🙂

lusk09
autor
14. lis 2015

Prave ze neni🙂 jen injekce s podivnym vrskem🙂 jehlu mam nahradni kdyztak..mno uvidim, injekci rozeberu pak snad dam i do stavu BODNI 🙂 diky

lusk09
autor
14. lis 2015

Tak zadne sroubovani...aplikacni kratka jehla byla primo nasazena na injekci. Pa

fonamor
14. lis 2015

tak já třeba píchám puregon a každý den si našroubovávám novou jehlu, myslela jsem si, že je to podobný postup. pardon.

lusk09
autor
14. lis 2015

To se neomlouvej 🙂 ja mela pera gonal, sroubovaci cetrotide ten se i redil roztokem...baleni toho ovitrellu me vydesilo🙂

merope
14. lis 2015

Jj, mě přijde že co výrobce a co lék, tak to vypadá a funguje jinak. Naštěstí mě sestřička řekla, že mi to pak vysvětlí (před aplikací) a i když tam byla jiná, připomněla jsem se, tak mě to tak nevyděsilo.