Asistovaná reprodukce. Zkušenosti? Kolik vás to stálo peněz?

verunda18
7. lis 2021

Ahoj holky ,už jsme se s přítelem snažili dlouho o mimi ,tak jsem se objednala do centra asistované reprodukce
Když jsem chodila doktorce ,tak nic my nedala než Duphaston ,a že to chce čas ,tak zkusím jestli ,klinika nepomuzou .
Mate někdo zkušenost ?a i kolik vás to stalo peněz ?dekuji

loylii
7. lis 2021

@verunda18 a mě zrovna Duphaston pomohl a to hned několikrát. Před tím IVF které stalo 15tis (bez mrazeni) a po druhé 22tis. A pak 80 pokus s darkyni. Vše na pojišťovnu.

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
verunda18
autor
7. lis 2021

@kelerub děkuji ,uvidím zítra …třeba my ani nedokážou pomoci ,ale musím to zkusit .

littlebee124
7. lis 2021

@kelerub Já nechápu to, když narkoman ma detox zdarma a žena, která se snaží o miminko a nejde ji to, musí do CARu tam necha takové peníze 🥺

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
verunda18
autor
7. lis 2021

@kelerub ahojky určitě si mě neurazila ,vím to .
Taky se snažím stim něco udělat .bohužel se o mimi snažíme už přes 2,5 roku a bohužel nám to nejde normálně ,tak se snažím aby my někdo řekl co čím ,nebo my pomoci ,tak uvidíme zítra .

lilien282
8. pro 2021

@verunda18 je dobre ze ses objednala udelaji test pritelovi a tobe! Nekomu jen stavi ze chodi na ult a lekar rekne kdy se maji tulit…. Nekomu pomuze IUI a ldyz je nejhure tak nas pak vyslo IVF na 21 ale tammplatis za ruzne kroky.. bud zda chces vajicka zamrazit to je za 5000 za prodlouzeni aby vajicka vic (nevim jak to nazvat ale bud mas po 3 dnech nejake bunky, nebo si příplatky tim mas vicebunnecne vajicko a opet vetsi sanci to je asi za 3000) pak kolem 2000 stoji injekce… ale hlavne kdyz mas pocit ze uz se bude neco dit casto se stava ze se to zrovna povede a uz nebudes muset nikam moc bych ti to prala !!!!

lilien282
8. pro 2021

@lilien282 omlouvam se za preklepy! 🤦‍♀️

verunda18
autor
9. pro 2021

@lilien282 tak už chodím do Caru ,prý mám problém ze mě osobně nedozrávají Vajicka ,tak nám oběma vzali krev a v pondělí mám přijít pro výsledky tak uvidíme .

lilien282
9. pro 2021

@verunda18 to bude dobry oni ti mozna na dozrání daji jen injekcintim dozrání a bude to v poradku moc drzim palecky at čekáte na // co nejmene… my bohuzel 3 roky po 6 IUI a 1 IVF kdy to skoncilo potratem :( a to nam nic nenašli jsme oba zdravy nechapu :(

malanoha
9. pro 2021

Mam po ivf dve deti. A kazde z nich vyslo na cca 65 tisic. Na pojistovnu.

@littlebee124 Pojistovny argumentují tim, ze slouzi pro pripady, kdy se jedna u pacienta o ohrozeni jeho zdravi/zivota. Mit deti neni z jejich pohledu zivotne dulezite, takze maji byt lidi radi, ze na to alepson prispivaji 🙄

verunda18
autor
9. pro 2021

@lilien282 podle ultrazvuku tak se vidělo ,ze my nedozrávají vajíčka ,tak nám oběma udělali testy ,tak teď v pondělí půjdu pro výsledky ,tak uvidím ,jako abych řekla pravdu tak i mám strach trošku těch výsledku .

verunda18
autor
9. pro 2021

@lilien282 tak to mě opravdu mrzí ,já si celou dobu myslela ze je chyba u přítele ,a teď ve finále zjišťuji ze to není na jeho straně ,ale ze jsem to já ,co má nějaký problém .