Asistované reprodukce. Kdo při ní otěhotněl napoprvé?

Ve které asistované reprodukce jste otěhotněly na poprvé a jak rychle to šlo a kde jsou super a ne soukromé kliniky

natysnovec
7. pro 2019

Ceske Budejovice u prvni nic az sami...a u druhe na poprve...

gembula
7. pro 2019

U Apolináře a hned napoprvé 🙂

esterka610
8. pro 2019

Institut reprodukční medicíny v Plzni.

janulaj93
9. pro 2019

@janeckovadenimarie jestli soukromá nebo státní je jedno,platit budete všude stejně+-🙂 já jsem v Ivf clinic Olomouc. První Ivf,ket řízený a dcera má 31 měsíců. Druhý ket řízený, negativní a třetí ket v nativu- čekám na potvrzení ultrazvuku.

lalen1
9. pro 2019

Kezby to záleželo na tom komu se kde podařilo na poprvé.. Kazda klinika ma jine své osvědčené metody, každá žena, nebo spíš pár mají své komplikace proč se nedaří...

gembula
9. pro 2019

@janulaj93 no to bohužel není pravda, ja jsem u Apolináře pri IVF platila jen za nejakou injekci (cca 500,-) a potom za doplnkovou metodu u embrya cca 4000,-)...kamarádka je na nějaké klinice v Brně, kde za stejnou metodu IVF uz zaplatila 50tis (a to ji jeste prispiva pojistovna :-/)...

suromana
9. pro 2019

@gembula
První IVF v CAR Motol v Praze v roce 2014, vyšel třetí KET, platila jsem léky, 1x zamražení čtyř embryí zvlášť a 3x rozmražení, celkem cca 38 000 Kč. Druhé IVF teď 2019 v Reprofitu v Brně, vyšel první KET, placeny léky, 1x zamražení 4 embryí zvlášť, 1x rozmražení, celkem 39 000 Kč. V ceně nevidím rozdíl, naopak Praha bude teď dražší.

gembula
9. pro 2019

@suromana a prenos hned, bez za/rozmrazeni? Na kolik by to vyslo? To u nás bylo na pojistovnu 🤔

suromana
9. pro 2019

@gembula
ET hned po odběru nevyšel ani jeden, zamrazit jsme museli, nevěděla jsem, který pokus vyjde, po prvním IVF jsme vyčerpali všechna mražená embrya, teď nám ještě tři mražáčci zbyly.

suromana
9. pro 2019

@gembula
ET hned po odběru je na pojišťovnu, ale minimálně léky na stimulaci mě vyšly v obou případech na cca 16000 Kč, nativ jsem neměla.

janulaj93
10. pro 2019

@gembula je to pravda. Jen každá klinika má nasmlouvané své pojišťovny, tím pádem se ceny liší. 🙂 Ale jinak je to všude plus mínus stejné

tinamarie123
13. pro 2019

@gembula
Dobrý den, můžu se prosím zeptat jak jste postupovali a na kolik Vám do vyšlo ? Děkují

misicka455
13. pro 2019

reprofit