• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bolesti po embryotransferu. Je to v pořádku?

4. listopadu 2016 
jsem třetí den po ET a bříško mě bolí jako před ms..je to v pořádku? :cry: díky :pensive:
29. říj 2008 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapunka,taky jsem měla bolení jako na MS,pořád,až do testu :slight_smile: tak držím palečky,moc moc :wink:
29. říj 2008 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jej díky, já už viděla černě... :slight_smile: je to fakt nezvyk...asi se hlídám až moc...možná za to může i ten utrogestan.. a pikusa - kolik si měla Embryí? já mám dvě po PK s AH :slight_smile:
29. říj 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A měla jsi takhle brzo ještě najaké jiné příznaky? :dizzy_face:
29. říj 2008 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapinka po Et se pozorujeme všechny zbytečně moc, ale neboj bolesti na MS jsem měla také :wink: Dokonce když jsme po ET dorazili domu tak mě chytla křeč, že jsem se sesunula k zemi, ale po chvilce to přešlo.
29. říj 2008 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Kapunko,já měla jen jedno po 5ti denní kultivaci.Do dvou jsem nemohla,měla jsem hyperstimulační syndrom,tak bolení bylo o to větší.
Jinak příznaky žádné.............prostě nic.A je pravda,že jsem se teda skoro všem příznakům vyhnula,žádné nevolnosti,chutě,..............nic :slight_smile:
29. říj 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
- piku já měla náběh na syndrom...doted mám břicho dvakrát takové jako před stimulací.. :sweat_smile:

- luci nejhorší to je ráno, když se pořádně vyčůrám to je slušná bolest...ale mám prý ty vaječníky pořád zvětšené. takže kdo ví, čím to je.. :confounded:
29. říj 2008 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapunka,při OHSS se embrýsci lépe zavrtávají :grinning:
29. říj 2008 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Bolesti na mrchu má dost často na triku utrogestan apod.
29. říj 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
piku a to bylo tvoje 1 IVF? :slight_smile:
29. říj 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
kapunka já jsem ty bolesti měla taky ,tačali asi tak 4 den od et a byli dost sylné ale pokud jsem si lehla tak to do 10 min přěšlo.měl jsem 12 den po et 782 jednotek hcg.dneska jsem 20 den po et a mám zase šílené bolesti v prvém vaječníku, snad bude všechno jak má být.Na ultrazvuk jdu 6.11.
29. říj 2008 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapunko, neboj, mě břicho bolelo celou dobu po ET jako na mrchu a ta bolest se stupňovala, když jsem testovala, tak už to byly úplné křeče a vyšlo to :wink:
29. říj 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HOLKY, TAK UŽ JSME DÍKY VÁM :grinning: :grinning: KLIDNĚJŠÍ...

ANDRA - DRŽÍM PALEČKY AT TO VYJDE, KDY JSI MĚLA ET? :dizzy_face:
29. říj 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak dneska zase bolesti jak na mrchu - holky, kdy chodí ta potvora po IVF??? :angry:
31. říj 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapunko, klid, já měla bolesti od ET dobrých 14 dní v kuse... MS (pokud by nebyla bloklá Utrogestanem) by dorazila cca 12-16 dní od OPU.
31. říj 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
len díky...je to hrozný, člověk se pořád pozoruje a pak to takhle dopadá... :unamused: mám pocit, že cítím ty vaječníky - je fakt že jsme měla před ET mírný hyperstimulační syndrom...tak jestli je to dozvuk..já fakt nevim...a měla jsi nejaké příznaky po ET jako že jo? :slight_smile: a moc dík za podporu :slight_smile:
31. říj 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prakticky jsem měla klasický utrogestanový příznaky - únava a zvětšený prsa, jinak NIC :wink: A to břicho pobolívá ještě teď, jenomže s tím už nic nenadělám, dopadne to, jak to dopadnout má :wink: Prostě to neřeš, takhle nadopovaný hormonama si prostě tělo dělá, co chce, a cokoli prožíváš, může taky cokoli znamenat :wink:
31. říj 2008 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
len ted v tom trochu lítám, promin - ty jsi těhu nebo ne? :wink:
31. říj 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, zatím mám jen // a jsem 18 dní od OPu, tak uvidíme, co přinesou další dny :wink:
31. říj 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Kapunka, predmenštruačné bolesti sú naozaj naprosto bežné aj v ranom tehotenstve, takže naozaj si z nich ťažkú hlavu nerob, lebo je to normálne a nič to neznamená.
31. říj 2008 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
len tak držím palečky moc moc moc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dávej o sobě vedet!!!! kdyžtak jsme v tématu IVF 28.října..

Květi - dekuju...mě ted povzbudí cokoli..to čekáné je strašný...ted jsme objevila i další příznak čehokoli - zrychlenej tep..už mi hrabe... :rolling_eyes:
31. říj 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to se ti nedivím, že máš zrychlenej tep, když tak plašíš :grinning: Hele fakt, já našla // a necítím vůbec nic, tak snad tam vydržej, ale můžeš zvracet od rána do večera a nic to nemusí znamenat :wink:
31. říj 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile: no a ted mi zase nic není..ani břicho nic...to jsou teda věci... :sunglasses:
31. říj 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kapunko,držím pořád palce :slight_smile:
Bylo to moje 1.IVF ale vlastně stimulace byla už druhá,1.byla stopnuta těsně před odběrem vajíček pro hyperstimulák.
31. říj 2008 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a piku jaké jsi měla příznaky tak ten 4. 5.6. den po ET???? :wink:
31. říj 2008 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapunko,já jsem příznaky neměla žádný,jen prsa,ale to už od stimulace.No a vždy jsem si myslela,ža to dostanu,bolelo mě jako na MS............ne pořád,občas.No já se radeji moc nesledovala,prostě jsem si řekla bud a nebo,nic jiného to stejně báz nemůže.
No a pořád jsem se uklidnovala,že máme hodně mrazáčků...................
31. říj 2008 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to já se uklidnuju taky./ máme jich 10/

. :pensive: ja mam dnes 4. den meli jsme pk čtyři dny...v bříšku mě občas píchne, nebo taková ta bolest jako před ms...není to nejak moc brzo? :angry:
31. říj 2008 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, moc vás zdravím, jsem ráda, že někdo založil tohle téma, poněvadž u mě je to tedˇ také aktuální :wink: .
Jsem totiž 9-tý den od transféru 3 zamražených embryjek a zatím je to takové celé zvláštní, od začátku transferu docela silné bolesti podbřišku a prsa ani nemluvím, jsou čím dále horší :confounded: (beru totiž taky Utroš, takže hormonální bouře v těle), ale jsem spíše nervozní z toho, že od včerejška ty bolesti nějak rapidně polevily skoro žádné (před tím jako na ms-síla :confounded: ) a tedˇ už skoro nic. Mám docela "bobany", jestli to není už v kelu, ale to stejně už nijak neovlivním :frowning2: .
Všem přeju moc štěstíčka, protože ho tady všechny moc potřebujeme :wink: :wink: :wink:
31. říj 2008 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapunko,4-6 den je ten zahnízdující se :slight_smile: tak hezky pohlad bříško,at se jim tam líbí.............. :slight_smile:
31. říj 2008 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj nu - no ja taky jsme jak na trní - chvíli to bolí a pak celej den nic a pak zase jo...jsou to nervy..ale musíme vydržet!!!!!!! ty tady budeš první vedet, jestli // :grinning: nebudeš už testovat?? :sunglasses:
31. říj 2008 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
piku - když jsme měla OPU 23.10. ET 27.10. s tou PK tak jsme vlastně kterej den? ted v tom mám zmatek..nebo se to prostě počítá od ET? je jedno v jakém stadiu ta embryjka jsou? neměla se u mě zahnizdovat dřív??? :wink: než ted?
31. říj 2008 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek