• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bolesti po embryotransferu. Je to v pořádku?

12. července 2017 
Kapunko, já mám den D až ve středu příští týden (mám jet zrovna na krev, ve Zlíně se netestuje), ale stejně testnu o den dříve, poněvadž bych nerada v centru mezi lidmi dávala najevo, jak jsem zklamaná :confused:
31. říj 2008 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nu - neřekli ti kdy má přijít případná ms?? oni všude píšou že 8 a 9tý den jsou rozhodující... :grinning: tajkže to znamená, že jis na dobré cestě :grinning:
31. říj 2008 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapu, myslím, že je to opravdu jedno, který den ta embryjka zaváděla, počítá se to ode dne transferu, jenom se u Tebe rychleji zahnízdí :wink: .
31. říj 2008 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nu kterej dr se o tebe ve zlíně staral? :slight_smile:
31. říj 2008 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapu, myslela jsem samozřejmě, že je jedno, jestli byla PK nebo ne, počítá se den transferu.
Jinak s tou ms nevím, jak to je, poněvadž jsem docela nadopovaná hormonama, takže si myslím, že ms dostanu až po vysazení těch hormonů, co beru (Utrog., Estrimax).
31. říj 2008 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapu, dr. Chovanec. Je docela fajn :wink:
31. říj 2008 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nu - a mela jsi ty pocity na ms a bolesti už taky ten 4.5. den? :unamused:
31. říj 2008 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapu, měla a docela docela dost velký až vlastně do toho 8. dne, tedˇ už jen občas pobolívá. Na netu zase (Arleta nebo Gest) odpovídá lékař na dotazy a prý zahnizdování není vůbec cítit, tak fakt už nevím (podle holek na koníkovi zase úplný opak :unamused: ), potom se má někdo v tomhle vyznat.
31. říj 2008 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to je fakt...ted jsme někde četla že blastocysty - tedy embrya po PK se zhnizdují cca 3. den po ET...jenže co je to to cca...takže prd.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. říj 2008 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, ty naše byly v den transferu jedno 8-bun. a dvě 7-bun., takže nevím, jak to je s tím zahnizdováním :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. říj 2008 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zahnízďování je individuální, proběhne mezi 3 a 7 dnem po transferu. Cítit není. Po hnízdění může nastat špinění, když zárodek naruší nějakou cévku, ale taky žádné špinění být nemusí. Bolseti jako na mrchu být mohou a taky nemusí, navíc i špinění i bolesti nemusí znamenat //. A naopak holka bez příznaků může // najít.
31. říj 2008 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jmiso, díky za vysvětlení, bude to tak, v mém prvním těhu si pamatuju, že bolesti byly taky jako na ms, ale ta nepřišla a těhotenství bylo ukázkové, žádné špinění jsem neměla od začátku do konce :wink:
31. říj 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no vidíte a pak se v tom vyznej...každej jsme prostě originál....tak proč teda to břicho bolí ted 4 dny od ET?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. říj 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapu, mě to lékař vysvětloval při mém prvním těhu, že je to hlavně tím, že dochází k "překrvování" dělohy a vlastně si pamatuju, že to bříško s menšíma přestávkama bolelo celé těhu a prý je to normální, děloha se zvětšuje s tím, jak roste mimi a tím je to taky cítit :wink:
31. říj 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo, ale není to 4dny po ET brzo??? :unamused:
31. říj 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je potřeba si uvědomit, že ET předchází stimulace, kdy dojde ke zvětšení vaječníků a po OPU jsou občasné bolesti normální. No a zatímco se většina holek, které otěhotní normálně po ovulaci nepozoruje, tak my ivfkářky máme tendenci se neustále pozorovat a přikládat kdejakému dloubnutí větší váhu než může ve skutečnosti mít.

Lepší je to nějak moc neřešit a nezkoumat a vyčkat, když už čekáme tak dlouho, tak těch pár dní do testu je proti tomu nic.
31. říj 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
amen :grinning:
31. říj 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
přesně tak...sílu a statečnost!!!! :slight_smile:
31. říj 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky chci vám jen napsat že já po ET měla bolesti jen malé a to tak 3-4 dni ale pokus byl neuspěšný pak jsem absolvovala KET
31. říj 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
omylem jse mi to odeslalo takže pak jsem měla KET a celou dobu mě bolelo břicho jak před MC prsa byla citlivá a furt mě bolela hlava ale aji když to bylo jiné jak při ET tak jsem stejnak na testu oběvila tu prokletou / tedka jse chystám na další KET a už vím že žádné příznaky nic neznamenají jo a ani u jednoho pokusu jsem nedostala MC ani jsem nešpila vždy mě to držely léky až po vysazení se to rozjelo.všem tady přeji at na testíku pběvíte krásné // a jsou zvás těhulky
31. říj 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucen a měla proč jsi šla na IVF? z jakého důvodu? :slight_smile:
31. říj 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapulko my máme špatný spermi takže musíme mít i ICSI a já mám vysoký TST a FSH mám 10,5. :frowning2: no snad je jednou zadaří to zklamání bych už nechtěla zažít nejdřív říkaly že je hlavní duvod to spermio a u mě že bude málo vajíček ale nakonec vajíček bylo 12 takže i doktory to překvapilo ale uhnizdění jse zatím nezadařilo tedka 14.11 mám další KET pokud jse teda zlatička rozmrazí a přežijí už mám jen dvě a pokud né tak musím už na celé IVF znova :frowning2:
31. říj 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
držím ti moc palečky!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. říj 2008 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, holky, já jsem první mimi počala přirozeně, takže u mě nějaké to pozorování nepřipadalo v úvahu, ani jsem netušila, že to může tak brzy vyjít (ihned první měsíc snažení) a stejně jsem ty bolesti měla docela silné. Gyn. mi taky potvrdil, že většina těhulek v počátku opravdu pocituje nějaké bolesti, některá více a jiná méně. Stejně si myslím, že je důležité prostě najít ty dvě // a zdárně dovést těhu až k porodu samotného miminka :wink: :wink: .
Před chvílí jsem si vzala Utroš, tak jsem zase jako sfet..... :confounded: , ty vedlejší účinky jsou vážně síla, navíc trpím dlouho na dost nízký tlak, tak to se mnou řádně mává.
Přeju krásný víkend všem i vašim embrouškům v bříškách :wink: :wink:
1. lis 2008 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucen, vím, že ten boj je velmi těžký, ale musíš věřit, že vše dobře dopadne :wink: , vždytˇ 12 vajíček je krásný počet a třeba i to rozmrazení Ti dva bojovníčci zvládnou (já měla 4, né moc dobré, takový ten střed, ale nakonec to zvládly všechny, medicína jde hodně dopředu a úspěšnost dost stoupá v každém CAR :wink: ).
1. lis 2008 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nunci moc děkuji snad to výjde tentokrát mynule jsem měla na rozmražení 3 bojovníčky a dva to přežily a to prý byly slabší jak tyto co mi zustaaly zmražené tyto dva mám ČB tak uvidíme snad budou bojovat
1. lis 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ja jsem 10ty den po ET a bolesti jsem mela asi tak tri dny. tak jsem si udelala vcera test a nic ,vuuuuubec nic ani naznak. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
10. lis 2008 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miska, to ešte nič neznamená. Vydrž ešte tých pár dní.
10. lis 2008 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miska - dr mi říkala, že se má testovat až 14 den po ET - takže ještě nic není ztraceno - další test si udělej za tři dny...jestli chceš pojd za náma do IVF 28. října :sunglasses:
10. lis 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo jdu se tam kuknut
10. lis 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek