Čakanie po ket.je tu niekto ako ja?

toncka13
30. zář 2018

Ahojte dievčatá.som 6 deň po ket.
Samozrejme som nevydržala a dnes som si urobila test.
Negatívny 🙈ako ste vy na tom?

ninanela
30. zář 2018

Sice nečekám, ale z Ketu už mám dvě dcery.Drzim palce.

toncka13
autor
30. zář 2018

@ninanela dakujem.ja mam už 3 ročnú princeznú po ivf❤️❤️Ale toto je už druhý ket tak dufam,že to dopadne pozitívne 🌸🌸

zetta01
30. zář 2018

Také nejsem čerstvě po KETU, ale momentálně jsem 26+4tt a také po KETU, ten byl tedy úspěšný až ten 3, vždy se embryjko chytlo, ale nedopadlo to, až teď 🙂 takže držím moc moc moc palce

toncka13
autor
30. zář 2018

@zetta01 jeeej to som rada😍
Nám dcérka vyšla tiež až na 3 krát.najpev čerstvé et potom ket a potom zase cerstne😍
Teraz 2 ket takze niesme zaciatocnici😊

zetta01
30. zář 2018

@toncka13 Já jsem měla čestrvé ivf, test sice pozitivní, ale 11 den se spustila MS, hned 1.ket opět pozitivní tets, ale bohužel biochem., takže jsme šli hned do 2.ket chytlo se bohužel 6tt potrat, 2 měs. pauza a šli jsme do posledního pokusu 3.ket a teď čekáme chlapečka 🙂 krom 1.ivf jsme vždy dávaly pak už po 2.embrykách 🙂

toncka13
autor
30. zář 2018

@zetta01tiez si si toho vela presla.mne pán profesor tiež spomínal 2 embria ale tým,že mam už jednu dcérku by dvojičky boli vela pre mna.mam 35 a žijem vo Viedni sama,len s manželom,žiadna rodina,pomoc.este mame 3 sneholiacikov❤️❤️❤️

zetta01
30. zář 2018

@toncka13 no to máš pravdu, prošla jsem si kolikrát peklem a až jsem to přestala řešit, stresovat se a řekla si, tak hold poslední pokus a když nic, najdu si novou práci (v té staré jsem nebyla spokojená) a prostě poslední KET jsem na to jak to dopadne vůbec nemyslela, navíc měla jiné starosti a tak se zadařilo 🙂 Jinak v tvém případě to naprosto chápu, taky bych do 2 nešla mít už doma dítko, u nás je to první, takže bych se dvojčatům nebránila já sama z nich jsem. Já jsem teď měla 31. A mrazáčků máte dost což je fajn, ono je prý větší úspěšnost čím víc pokusů podstoupíš než to dávat po 2