CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

zulik
26. únor 2009

Jinak holky, díly za podporu. Já už si připadám jako blázínek. Ptala jsem se, jestli to neovlivnily ty ATB a prý ne. No mám prostě nějaké podivné období, něco se mi stane a pak se to najdenou rychle a dobře vyřeší 😉
Jako včera. Konečně jsem si seděla v klidu po tom dopoledním čekání v CARu a najednou mi zvoní mobil. A on to volá doktor z Motola, proč jako holka nenastoupila, že má dnes operaci.Tak mu říkám, že mi máme tedy na všech papírech nástup 26.2. a operaci následující den-ještě jsem se šla znovu na ně podívat,jestli mi to nehrabe už totálně 😅 A bylo to tak, jak jsem říkala. Jenže to byla chyba ze strany doktora, co jí dal termín /on tam byl ten den tedy opravdu hrozný zmatek/ a tak nás požádal, jestli se tam můžeme ještě dopravit. Pobalila jsem holku a vyrazili tam.Alespoň jsme tam nečekali hodiny na příjmu,takhle tam byla na příjem sama.Pan doktor, co jí asi právě teď operuje moc milý, vše nám vysvětlil proč se to dělá a jak a co bude dál...Tak teď mačkám palečky.

zulik
26. únor 2009

teda pardon, teď jsem si to po sobě přečetla a těch chyb 😒 a my-všichni s měkým i 😝 fuj

georgik
26. únor 2009

piku je mi to lito ☹ uprimnou soustrast.....
me takhle odesla babicka necely tri mesice pred svatbou... strasne se na ni tesila, bohuzel zdravicko nevydrzelo ☹
rano jsem volala do Podoli, jak se maji embrysci, tak pry porad dobre, nekteri jsou na tom lip, jini o trosku hur.... zitra rano zase volat a uvidi se podle toho jak se budu citit......takze asi zitra ET nebude.... leda by byl odpoledne....
zulik: drzim dcerce palecky... at se operace zdari 🙂

pikusa
26. únor 2009

Ahoj holky,m
tak jsme byli u babi v bytě a uklízeli a třídily,tak jsem si donesla krabici vzpomínek.......
Georgik,tak at se embroušci koukaj vyvíjet hezky........

macous
26. únor 2009

Ahoj holky,

Pikusko, je mi to moc líto a taky přeji upřímnou soustrast 😔 je to život, jinak to nejde, ale je to smutný, mě se po mojí babičce taky moc stýská.....

Zuliku, tvojí holčičce držím moc palečky a ať jí to taky pak moc nebolí....

Georgiku, to bude ET asi v sobotu - pátý den 🙂

macous
26. únor 2009

Murečko, tak co ty, jak to dopadlo, dobře viď 🙂

murecka76
26. únor 2009

Ahojky,
jojo kontrola dopadla ok, na genetický UTZ jedeme 20.3., už se moc těším.
Zulíku, držím dcerušce palečky.
Georgik, ať jsou embryjka pořád krásné.

macous
26. únor 2009

Ahoj Murečko, no já když to vezmu, že mám běžnou kontrolu až za týden 6.3., tak to půjdu na ten genetický utz kdoví kdy 😖 Přitom jsem byla na kontrole v 17 tt a nikdo mě nic neřekl, ani neobjednal...já nevím, že u mě mají vždycky na všechno dost času, ten prvotrim. screening mi taky dělali až v 13+5 (smí se dělat do 13+6), no a tenhle genetický by měl být hotový do 23 tt, a já jdu na kontrolu ve 22 tt, takže to bude opět tipťop, jestli budou ovšem schopní mě tak rychle vzít... 😅
Jinak jsem ráda, že ti kontrola dopadla dobře 😵

macous
26. únor 2009

Jo a jak jsem psala, že mě po ráno bolí dost břicho, jako namožené - jakoby to celé tahá, tak jsem dneska šla do lékárny, že si jako zkusím koupit třeba magnésium, jestli by to nepomohlo, no a lékárnice mi řekla, že neee, že to pomáhá jen na křeče a tvrdnutí břicha, u mě je to prý tím, že se v noci přetáčím na záda, tím prý stlačuju dělohu (a mimo to přitahuju mímu kyslík), tak je to tou stlačenou dělohou, mímo se musí taky natáhnout a celé to pak takhle bolí...........

murecka76
26. únor 2009

Děkujime, 😀
Tak to budeš mít fakt akorád, oni tě určitě někam máčknou. No já jdu 20+1tt, na kontroly chodím po 3týdnech, ale UTZ mi nedělá, jen vyšetří, UTZ si uděláme dnes mi sami 😀 😀 😀
Mě taky ráno pobolívá břicho, ta noc je příšerná, každé otočení je děsné, na zádech nevydržím, tak spím takový polobok polobřich, ale na tom břichu už to moc nejde, to mě pak bolí. Přijdu si jak bába jak pořád naříkám a funím. 😀 😀 😀 A to jsem ještě nic nepřibrala, ale ty kila navíc jsou znát, i když se mi podařilo dát 9kg dolů.

macous
26. únor 2009

No Murečko, to já mám nahoře zatím 4 kg a v noci se taky otáčím jak nějakej tlustoprd, spím na bocích a pod pupek si cpu peřinu, jenže si pak nevědomě ulevuju právě že si léhám téměř na záda - o tom nevím, ale někdy když jdu v noci čůrat, tak se probudím právě na zádech 😠 Na dnešek jsem šla čůrat 5x za noc - paráda, ještě že nechodím do práce a ráno to můžu dospat 🙂
Jdu si číst do pelíšku, tak dobrou noc 😵

lucijda
27. únor 2009

Dobré ráno 🙂 S tím převalováním na zádech, pokud Ti to neva tak to neva ani mimču, já se taky probudím kolikrát na zádech a to usínám na boku(alepoň se snažím). Holky vám ty týdny skáčou rekordním tempem, to ani není možný 😲 Holky nebojte velký utz vám stihnou udělat na pohodu. Já jsem na něm byla vždy včas a přeně, ale jen u svého dr. kt. mě připadal že tomu moc nedal, jen mimi změřil a hotovka.

macous
27. únor 2009

Ahoj holky,
Lucijdo, no mě na tom akorát vadí ta bolest břicha, jinak nic, tak se snažím spát na bocích 🙂 paradox je, že normálně na zádech vůbec nespím 😀

Holky, doufám, že Vendi nejela do Podolí už dneska, když měla zafixováno před týdnem, že má ko za týden místo za 14 dní 😀 😀 😀

Já budu muset dneska na poštu, úplně jsem to vypustila a dneska je poslední den na zaplacení, vlastně ještě zítra, ale to bude na poště nával jak blázen 😵

pikusa
27. únor 2009

Ahoj holky 🙂
tak já na zádech teda nemůžu spát vůbec........vydržím na něm ležet jen chvilku.................
Murečko,gratuluju ke KO 😉

macous
27. únor 2009

Ono totiž ležením na zádech ve 3 trim. dochází k přišrcení nějaké velké tepny - matky a tím se pak stává, že se točí hlava a mohlo by to vést prý až ke kolapsu - jsem četla v příručce 😅
Ahojky Pikus 😀

pikusa
27. únor 2009

no však taky při UTZ mi nebývá dobře....jak se tlačí na tu tepnu....a ted už i někdy když miláček maže pupík 🙂

zulik
27. únor 2009

Ahojky!
Copak Georgik, třeba už má embroušky v bříšku 😉 Já jdu na OPU v pondělí, počet folíků nevím 😖
Mám to nějak nabité, doma chlívek, stále někde po doktorech a po nemocnicích a nejhorší je, že je málo jídla.Taťka sice něco nakoupí ale tak vždy na 2 dny a je to fuč a hlavně není z čeho pořádně vařit.Tak se budu muset jeden den odpoledne někam vypravit.
Holka je po operaci, včera chudák pospávala a když chtěla otevřít oči, tak se na přivítanou pozvracela 😖 Byla dlouho na sále, prý tam měla těžký zánět a rozhodnutí operovat prý bylo správné,neboť by jí časem začalo tlačit oči z důlků 😒 Dnes už napsala sms ale prý mluvit nemůže, zajde si už na WC tak aspoň tak, dostává infuze s kalciem.
Díky všem za držení palečků 🙂

pikusa
27. únor 2009

Zulik,holčinka bude v poho a v pořádku a to je hlavní 🙂
A já taky před OPU nevěděla počet 😉 s tím si nelam hlavu...hlavně že jsou 😉

zulik
27. únor 2009

Jasně Pikuško, vše chce svůj čas 😉
U folíků vím, že jsou teď tak 17 mm ale ještě dnes mám poslední stimulační inj.,tak ještě popolezou 😀

lucijda
27. únor 2009

Zulik já taky neměla ponětí kolik je folíků, kdyby jich bylo málo tak by hnedka řekli 😉 Holky já koukala na nějaký dokument o ivf-icsi.pgd a tam brali jako automatiku že má ženská jen tak z ničeho nic tak 20folíků a nejmíň 10vajuch. No byla to blbost na entou 😖 A neboj holčina nabere síly 🙂

georgik
27. únor 2009

ahojky holky 🙂
tak si pro mimouška jedeme zitra rano...mame tam byt na pul devatou...🙂
nechci to zakriknout, ale vubec nic mi neni, ani bricho uz skoro neboli, ze by se me preci jen ten OHSS lekl??? 😀 kéž by jo 🙂
zulik: tak at je dcerka brzy v pohode...
murecka: blahopreju ke kontrole 🙂
ježiš, ja se tak tesiiiiim 🙂

lucijda
27. únor 2009

Georgik, tak na zítra budu moc držet pěsti 😉

georgik
27. únor 2009

zuliku: v pondeli budu drzet palce 🙂

georgik
27. únor 2009

luci: kujeeem 🙂

brundik
27. únor 2009

Jeee, Geo, myslim na tebe moc 😉

georgik
27. únor 2009

brundik: dekuju 🙂 ja na tebe taky 🙂 kdy muzes poprvy po IUI testovat???

brundik
27. únor 2009

Rekli mi, ze mam za 18 dnu od IUI prijit na krev, takze to na me pusobilo, jako by byla pri IUI 100% uspesnost 😀
Jsem takovej netestovac, pokud neprijde MS, tak asi zajdu rovnou na krev, ale uvidim, treba nazor zmenim.

georgik
27. únor 2009

brundik: tak moc na vas myslim.... 🙂 a kdyz jsi netestovac, tak ti nebudu prat // ale pozitivni test z krve 🙂

pikusa
27. únor 2009

GEORGIK,NA ZÍTRA TFUJ TFUJ...DRŽÍM PALEČKY 🙂
Brundik,nechápu,jak to vydržíš 😀

murecka76
27. únor 2009

Ahojky,

Georgik, zítra hodně štěstíka, držíme palečky!!!!! 🙂

Zulíku, tobě budeme mačkat v pondělí, určitě je tam pěkná úrodička!!!!!! 🙂 🙂 🙂

Všem moc děkujeme za gratulace ke KO!!!!!! 😀 😀 😀

Brundíku, jsi vážně dobrá, když to vydržíš, přeji krásné pozitivní čísílko na krvi!!!! 🙂