CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

macous
4. bře 2009

Zuliku, chudinka pejsek, asi jak to viděl u vás, tak se opičí a chce být taky marod 🙂 ale on se z toho do zítra vyspí....
Jo a buchta je mooc dobrá - takže to nakonec dobře dopadlo 😀

Jinak holky snažilky, všem moc držím palečky, není nás tu tolik, což je prima, protože alespoň je přehled a líp se poznáme, v Podolí jsou v šikulky, tak vás určo všechny otěhotní 😀 😀 😀

murecka76
4. bře 2009

Ahojky,
Kalko, super v pátek budu mačkat pěstičky, určitě to dobře dopadne. 😀 😀 😀
Zulíku, embryjka si vedou super, jen tak dál!!!!! 😀 😀 😀

Řešili jste vycházky, tak ty já naštěstí nemusím řešit, řekla jsem si svému doktoru o neomezené a žádný problém nedělal. 😀 😀 😀

Taky se musím pochlubit, včera jsem pozorovala to bublání v břiše, zrovna jsme před tím asi hodinku dělali UTZ a bylo přesně v tom místě, kde jsme slyšeli srdíčko. 🙂 🙂 🙂 No, krásné.

macous
5. bře 2009

Ahoj holky,

Murečko, tak gratuluji k prvním kopanečkům, teď už to bude častější 🙂 Já je jednu dobu měla docela pravidelně a teď to zase přešlo, kopne sem tam, až si říkám, jestli jsou to ty pohyby, ale určo jo, protože už mě párkrát mimi koplo tak, že to bylo cítit i rukou položenou na břiše 🙂 já vždycky hnedka znejistím, potřebovala bych to cítit nepřetržitě abych měla klid 😀 😀 😀 pak až to budou opravdové veliké pohyby, tak budu zase ráda, když mě mimi nechá vyspat 😵

Zuliku, tak co, kdy si pojedeš pro embrijka?

Vendi a jak se teda zítra poznáme, jsi tu? Jestli jo, tak já budu mít na sobě určitě takový delší svetr béžové přírodní barvy a tmavé jeans 😀

holky, kdepak všechny jste?

brundik
5. bře 2009

Ja makam jak trotl 😝
Holky, vy si davate zitra spicha v Podoli 😀 A ja trubka mam jit az pristi tyden 😀 Priste si to musim lip nacasovat 😉
Murecko, to je paradni. Pockej jak se bude mrnous za chvili mrskat 😉

zulik
5. bře 2009

Ahojky,
jsem vařila čočkovou polívku a palačinky a pak jsme papaly 🙂 Pejsek je stále KO 😝
Embrijka zdárně pokračují a mělo by se to konat zítra. Jenže mne talčí bříško a ráno jsem našla na toaleťáku trochu špinění, normálně už bych měla mít ms-jak byl ten protokol dlouhý a vše se to táhne.Tak nevím, co s tím a co bude, aby to nešlo vniveč 😒

pikusa
5. bře 2009

Ahoj holky,
já byla na drbech ve škole 🙂
Zulik....neboj,zítra bude mimísek u tebe 😀 bumbej a bumbej 😉

vendi1
5. bře 2009

Ahoj holky,
moc vsem drzim pesticky a Murecko tak ze bych i ja uz citila za 14 dni prvni kopanecky?!?!

Zuliku snad to bude v pohode a zitra embryska dostanes, verim v to.

Macous, ja budu mit cerne kalhoty a cernou bundu a ksichtik s hnedyma vlasama na ramena🙂. Urco mne poznas podle toho, ze budu vyplasena, kdyz mne da do ruky papirek na zjisteni moci jak jsi mne psala🙂. Kdyby sel se mnou pritel, tak ten bude mit dziny a sedivou bundu. Jinak ja musim jeste zitra predtim zajit do kartoteky pro kartu, ze? Neco takoveho mne vykladali jak jsem tam byla posledne.

S tim holenim jsi mne pobavila....mne tak za posledni tyden vyrostlo bricho, ze uz mam problem na zitra, abych nevypadala jako medvidek chlupaty 😀 a bude hur🙂. Holky musim kouknout na vase pupiky jake jste je mely v tomto obdobi, ja ho mam fakt nejaky velky a mam 2 kg navic. A ted prisla do prace kolegyne co je uz v duchodu a donesla nam vetrnik a chlebicek a predtim kacenka k obedu...ja jsem ale cunatko 😀 😀.

zulik
5. bře 2009

A vůbec, fakt bychom někdy mohli dát sraz 😉 Někde mimo nemocniční zažízení 😀
S tím holením mám dotaz, jestli mi tedy někdo bude chtít odpovědět. Řešíte to zkrácením trávníku nebo úplně?Já na OPU úplně ale to se mi takhle nehodí, já jsem spíš na styl proužku,jestli rozumíte 😀 To bych mohla túrovat strojek stále 😀 😀 😀

vendi1
5. bře 2009

Ja jsem taky pro sraz, ale kazda jsme z jine vesnice 😀 . Odkud jsi Zuli?
S tim holenim, ja stale (jen kdyz jdu k mudr v zime 😀) uplne uplne, ale jak mne roste to bricho, tak budu uplne uplne chlupatatko 😀 😀

zulik
5. bře 2009

Z velkovesnice Pha 😀 😀 😀

vendi1
5. bře 2009

Tu vesnici taky dobre znam 😀 , tak to by jsme fakt mohly, urcite by i holky z jinych vesnic prijely 😉

zulik
5. bře 2009

Ale jsem "naplavenina", jak říká ten můj pažák všem mimopražkým 😀

zulik
5. bře 2009

😀 rychleji píšu,než myslím 😀 pažák místo pražák 😀

vendi1
5. bře 2009

Pašák jsi taky 😀 , to my jsme s přítelem oba naplaveniny 😉

zulik
5. bře 2009

Vendi a kdy vlastně bude ta vaše velká událost? Aby si se vešla do šatů 😉

vendi1
5. bře 2009

4.4., za mesic bez jednoho dne, taky si rikam, ze by pupik mohl zacit rust az potom, ale uklidnuje mne, ze jsem jeste v satech mela rezervu 🙂

zulik
5. bře 2009

Hezké datum 😉Máš nějaké předsvatební album? Jako tipy na kytičku,šatičky,botičky.... Ono s tím bříškem, já neměla žádné skoro do 4.měsíce a pak hups a během týdne narostlo.

vendi1
5. bře 2009

No a tohle mam ted ja, mne prijde. Ne zadne album nemam. Kytku budu mit tulipany zlute s malyma zihanyma cerveno zlutyma gerberkama a trosku frezii pro vuni. Boticky jsem zhodnotila, ze jelikoz pod satama nepujdou videt tak jsem si vcera za dveeesteapadesat koupila u cinanu 😀 a saticky mam nahore zdobene a dole hladke a na nich z tylu volanky. Az budu mit svatebni foto, dam ho do alba. Hlavne at uz je tepleji a neroste mne moc brisko, at nemusim jit omotana prosteradlem 😀
V jake casti Prahy bydlite?

zulik
5. bře 2009

Já teda boty řešila obdobně, měla jsem starší a nikde nejsou vidět.Nevěsta má mít něco starého 😀 Bydlíme na Pankráci.

vendi1
5. bře 2009

Uz mne to i doma rikali, ze mam mit neco starsiho na sobe a jelikoz jeste shanim do satu nejakou podprdu hladkou nizsi, tak starsi uz mne zbyvaji jen kalhotky 😀 .
Tak to jiste navstevujes Arkady na Pankraci, ty mne mile prekvapily.

zulik
5. bře 2009

Vendi, ty Arkády, to je mor 😀 Je fakt, že jsme tady něco už potřebovali, ta hrozná tržnice kdysi byla děsná.Teď jdu pro rohlík a přinesu si zimní bundu z Reserved za 299,- no nekup to 😀 Jen se nám zhoršilo parkování,všichni, co mají být v garážích tam nebo vedle v City Toweru parkují po ulicích.Jak někam dopoledne odjedeš, kroužíš tady autem jako blbec a hledáš flek 😠

lucijda
5. bře 2009

Ahoj holky nakukujua je tu téma holení 😀 Zvyknete si se zrcátkem 😀 ještě jsem nenašla odvahu jít k dr. jako orangutan, ale poslední dobou si říkám že bude krveprolití, panž si tam faakt nevidím. Vendi já měla na svatbu starší půjčený briliantový naušničky od babičky a bylo to super 🙂 kde že se svatbička bude konat?

vendi1
5. bře 2009

Tak to verim, to parkovani obecne je des bes a to s bundou 😀 , pripomina mne to jak jedu z prace taky pro rohliky, stavim se na cernaku v globusu a privezu si i kozacky, ktere byly ve seeeeleve a takove krasne 😀 a hajzl papir i kdyz mas doma zasoby, tak ale jsou opet ve seeeeleve apod. Zuli mne pomalu padla, tak jedu prave na ten Cernak pro rohliky 😀 . Zatim papa
A Mac tebe jsem se nedockala, tak snad se zitra pozname 😉 . Vis, ze mas vychazky jen na dve hodky 😉 🙂 😀

vendi1
5. bře 2009

Luci se zrcatkem, to dopadne spatne, to uz nebude dočista do čista 😀 . Svatba se chysta v Ostrave, pochazime odtamtud oba s pritelem. Nausnicky mam taky nove (koupila jsem si bizu- nausnice, nahrdelnik a na ruku).

macous
5. bře 2009

Vendi, to víš že se poznáme, budu blbě koukat po lidech, to se už vidím 🙂

Jinak s holením, zespodu dočista a ze shora proužeček 🙂 A nemůžu s tím přestat, je to hnusný, jak to člověk holí už dlouho, tak už to roste jak roští v lese 😀 😀 😀 bych se před Darebákem propadla, už takhle se propadnu až bude chtít vidět prsa kůli kojení, na to jsem snad nejháklivější 😲

Zuliku, neboj se vůbec nic, já taky špinila, po OPU přesně 3 a 4 den, jen malinko, sem tam čmouha na papíře a volala jsem tehdy doktorce a ona, že to nic, že se to normálně stává a že to s transferem zmizí 🙂 po prvním OPU jsem to neměla, až po druhém a říkala, že je to prostě jak kdy 😉 Tak taky držím na zítra palečky 😉

macous
5. bře 2009

Jo a Vendi, ty proužky jsou na WC, normálně si ho vezmeš, namočíš do moči a stčíš do ubrousku, ty jsou tam taky a pak až vyleze sestřička, tak jí to ukážeš - na chodbě mezi dveřma, jak blbka a ona řekne dobrý a hodíš to tam do koše a zase si dřepneš 😀 😀 😀

zulik
5. bře 2009

No jo Mac, jenže já nešpinila,krom toho 1 dne kdy bylo OPU až dneska,zatím se to nikam nepohlo.Jen jsem taková plná 😒
S těma papírkama je to přece jen lepší,než když se lítalo přes půl polikliniky se šampuskou 😀 nebo stále něco vozit sebou 😖

pikusa
5. bře 2009

Ahojík zase...
tak jsem zvládli předporodní kurs :lol:
prošli jsme i porodnici,vše nám ukázali,zrovna tam i byla maminka akorát po porodu........
A miláček z toho byl celý nesvůj............... :?
A já měla vždy proužek 😀 ted to beru celý....co stejně chci do porodky přijet oholená,aby mě neholili tam...tak co 🙂
A papám melouna...mnaminka 😀

murecka76
5. bře 2009

Ahojky,

tak zítra držím pěstičky ka kontrolám a případným transferům!!!!!! 😀 😀 😀

pikusa
5. bře 2009

JÁ TAKY DRŽÍM PALEČKY NA ZÍTRA VŠEM,CO NĚCO MAJÍ 😀