CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
10. kvě 2009

Ahoj holky.........
maminkám vše nej nej k dnešnímu svátku,i těm,co mají prcky v bříšku...
a ostatním at jsou maminky co nejdřív 😉
Brundik....já jsem si taky říkala,co budu doma dělat 😲 ale nakonec jsem si to užívala a byla v klidu....a miminko je ted klidné a hodné 😀 a ksichtíky teda zvládá bravurně.A do IVF mnoho štěstí 😉

macous
11. kvě 2009

Ahoj holky,
Brundiku, pohlaví tušíme, ale řekli jsme si, že to do porodu necháme jako překvápko 😀 😀 😀
Já jsem teda moc ráda, že jsem zůstala doma a nechodila do práce, pořád mám co dělat, i mám někdy pocit, že to skoro nestíhám, pořád se něco děje, teď zrovna nám dělají ten nový dvorek na zahradě, všechno je rozkopané a plný baráček hlíny a písku 😅

Od příštího týdne se musím pořádně obout do příprav výbavičky pro prcka, sepsat co ještě chybí a začít pomalu prát apod. pořád to mám tak nějak napůl, tak abych pak nebyla překvapená, kdyby něco dříve nebo dřívější nástup apod. - nechci to přivolávat, ale je asi lepší to nachystat teď, než pak v křeči 😉

Brundiku a ty pak napiš, jak ti to bude všechno pokračovat 🙂

pikusa
11. kvě 2009

Ahojík.......
Macous,tak překvápko 🙂
tak aspon řekni,je to jen intuice,nebo náznak od dr.???
A doma v těhu mi taky přišlo,že nic nestíhám 🙂
Brundik......dej vědět 🙂

macous
11. kvě 2009

Piku, je to od Dr. 😀 😀 😀 a zrovna to souhlasí i s tou intuicí 😀 😀 😀

Na mě skočila předevčírem v noci taková rýma, že jsem snad takovou nikdy neměla, ale nic víc se nepřidalo, tak snad ani nepřidá, tak jen více piju a doufám, že to samo přejde - jak taky jinak 😵

Dneska jsem totálně předělala kuchyň, přibyla mi vestavěná skříň přímo u kuchyně, takže jsem tam narvala takový ty věci jako friťák, toustovač, topinkovač, krabičky a železné zásoby, ale teda jsem z toho vorvaná, dělala jsem to snad 3 hodiny....

pikusa
11. kvě 2009

Jojo však máš 10 týdnů do porodu,to už je únava znát 😀 tak opatrně,já dělala teda všechno,jen mi to dýl trvalo 😀
A tak teda vydržím...a pak uvidíme,jestli klučík,nebo holčinka........ 🙂

macous
11. kvě 2009

Alespoň to bude napínavější 😉 Rodiče to z nás pořád tahají, musím teda říct, že mi kromě dvou kamarádek všichni typují kluka, tak je to score takový nevyrovnaný 🙂 🙂

Ta Vendi se nám taky ani neozve co a jak bylo na kontrole....

pikusa
11. kvě 2009

Joooo další matyášek 🙂 to by bylo super 😀

macous
11. kvě 2009

Piku a jak mu říkáš, Matyášku a Matýsku neee???

vendi1
12. kvě 2009

Ahoj holky,
od poradny jsem nebyla na netu, tak se hlasim az ted 😉
V poradne vsechno dobry, Darebny se taky priklani k holcicce, tak to snad vyjde, zacinam kupovat ruzove veci 😀 .
Matyasek je nadherny Piku🙂, takove zlaticko🙂
Macous ja Te videla jen jednou, ale podle briska bych Ti predpovedela taky chlapaka 😀 , tak sup a napis mne do IP jestli jsem to uhadla 😵 😀 .
Ted ve Ct mne ceka OGTT a do poradny jdu 29.5.. To by jsi Mac mohla jit taky ne?? Mam to o tyden drive nez chodim. A toho 29.5. tam neni Darebny 😒
Brundiku hodne stesti!!!

pikusa
12. kvě 2009

Ahoj........
Vendi,tak asi holka???copatá a okatá???super.........
Macous....Matýsku,Máto,Myšáku a taky Mišpulíne 🙂

macous
12. kvě 2009

Ahojky,
Vendi, no uvidíme, jestli si nás pozvou po 14 dnech, tak to na toho 29.5. vychází, asi se zve od 30 tt už častěji, tak uvidíme, určitě ti to sem napíšu 😵 😵 Pupík mi teda značně povyrostl, udělám taky už konečně tu fotku a hodím do albíčka, pořád to odkládám, tak abych to do porodu vůbec stihla 😀 😀 😀

Piku, tak to je hezký 😀 😀 takový Myšátko roztomilý to teda je 😵

pikusa
12. kvě 2009

Macous,já si fotila břicho ještě před odjezdem do porodky 😀

zulik
12. kvě 2009

Ahojky!
Dnes jsem byla na odběru krve v Podolí nahoře.No tam je personál 😠Byla jsem tam v 7:10, přede mnou vzali jednu paní a já se nikam zatím nehnala, protože na dveřích bylo, že začínají od 7:15.Když vylezla ta paní ven, tak mi ta jedna sestra řekla naštvaně, že začínají v 7:15 a to jsem ještě ani nic neřekla.Tak to jsem se zvedla a šla dovnitř s tím, že mám být v 8:00 na rehabilitaci v jiné části města / a to jsem tam jela poprvé na pohovor s doktorkou a nevěděla jsem přesně kam/ a snad už je to nezabije.
Jinak u nás mají ti 2, co se mnou bydlí zase rýmu jako trám. Letos ta alergie s nima cloumá 😀 Já jen stále řeším to koleno.Ve čtvrtek mi dal doktor super elestickou ortézu, tak chodím lépe a domluvil mi dřívější rhb, nabízeli mi je až od června.
Macousku, já si stojím na svém a můj typ je holka 😉

lindazofie
12. kvě 2009

Včera mi potvrdili, že srdíčko miminku bije, huráááá

zulik
12. kvě 2009

Lindo, obrovská gratulace! 😉

pikusa
12. kvě 2009

Lindo..........až mi slzy do očí vhrkly........moc moc gratuluju 🙂
Zulik....tak teda sestřička nepříjemná??to neznám.........
a snad rehabka pomůže 🙂

macous
12. kvě 2009

Lindo, moc gratuluju k srdíčku, je to další velikánský úspěch a rodost 😉 😵

Zuliku, já asi vím která sestra, jedna je tam taková docela načuřená, já jí taky tehdá vyfasovala, ale hned mezi dveřma jsem jí politovala, kolik tam má v čekárně lidí a jak to musí být strašný a to byla voda na její mlýn 😵 To koleno ti teda vážně nezávidím, ale snad už se to bude jen a jen lepšit. Jinak rýmu mám taky a jak trám, už z toho ani pořádně v noci nespim, jak nemůžu dýchat nosem. 😵

pikusa
13. kvě 2009

Ahoj holky.......
macous,ty jsi taktit,ale já takhle notovala vždy sestřičce na gyndě 😀

macous
13. kvě 2009

Houby taktik, spíš vyčůraná 😀

Jo a šoupla jsem do albíčka ten svůj pupík, ale teda zkresluje to, normálně mám menší 😝 😀 😀 😀

murecka76
13. kvě 2009

Ahoj holky, jdu vás po delší době pozdravit. Moc vám děkuji za podporu a za palečky a že na nás myslíte. Jsme ještě v 2v1, včera na UTZ bylo vše ok, vážíme 1178g takže docela už pěkná váha, zítra začínáme 28+0, nález se malinko zhoršil, ale nějak to paní doktorka něřešila.
Lindo moc gratuluji, už bylo potřeba další úspěch. 🙂
Macous, krásný pupíček. 😀
Lucijdo, gratuluji k holčičce. 🙂

zulik
13. kvě 2009

Ahoj.
Murecko, to je dobře, že držíte, on je každý den dobrý 😉
Holky, tohle byla sestra na odběrech nahoře, jak se chodí na glykemii.A nikdo tam nebyl,žádná kolona 😠
Zrovna tyhle si můžou stěžovat, pracovní doba od 7,30 do 14,00.Co mají říkat ty na odděleních, když jsem viděla na chíře, že v noci slouží jedna a má tam hodně ležáků, ke kterým musí běhat i v noci, jsem ráda, že jsem z toho oboru vycouvala.

zulik
13. kvě 2009

Macku, pěknej pupík 🙂 Takhle jsem ho měla já.

pikusa
13. kvě 2009

Murečko,prima,že držíte a držte ještě jak můžete 😉
Macous....pipík a v něm Matyášek 😀 můj tip 😉

vendi1
13. kvě 2009

Ahoj holky,
clovek tady jeden den nema cas kouknout a tady je takovych prima zprav.
Lindo moc moc gratuluji, uplne jsem mela husi kuzi jak jsem to cetla 🙂 .
Murecko je fajn, ze se drzite holky, jen tak dale.
Mac pupik roste 😉 🙂
Zuliku a tebe at uz ta nozka prestane trapit. Ja jsem mela loni zlomenou ruku v lokti a uz se mne nikdy nenarovnala, tak hold mam jednu ruku dlouhou 😒, ale jen nepatrne 😉.
Zitra rano musim vstavat a uz v 7,15 byt v Podoli, ceka mne OGTT a chci nas objednat na predporodni kurzy.

macous
14. kvě 2009

Ahoj holky,

Piku, tak taky typuješ chlapáka 😀
Zuliku, přijde mi, že mám ten pupík docela dole, někdy mě začíná jakoby táhnout k zemi 😀 😀
Vendi, tak držím palec na OGTT a uvidíš, že to fakt nic hroznýho není 😉
Murečko, ahojky ženská, tak to je dobře, že se držíte, teď už máte to kritické období za sebou, tak kdyby něco, tak se beruška dopeče v inkubátoru, ale ty ještě určitě vydržíš a nakonec budeš ještě přenášet 😵 😵

pikusa
14. kvě 2009

Ahoj...ted koukám,že jsem napsala pipík 😀 místo pupík 😀
Zulik,na předporodním kursu byl pepa docela nesvůj,když viděl porodní sál 😀

brundik
14. kvě 2009

Pikus, pipik 😀 😀 😀 Jsi me pobavila 😀
Lindo, obr gratulace 😵 Uz jsem tady dlouho necetla takovou krasnou zpravu 🙂
Murecko, drzim palce, aby jste drzely 😀 😉
Macous, tak takhle by jsme to asi udelali s manzelem, ze bychom si rekli pohlavi a bavili se tim, jak jsou ostatni zvedavi 😀 A ja si myslim, ze to bude kluk jak buk 😉 Ikdyz mi prijde, ze se ted rodi same holcicky.
Zuli, tak to je super, ze bude rehabka driv. Budes behat jako lanka 😉 A ty jsi byvala sestricka? To byl muj sen od detstvi a asi bych to i delala, kdyby mi to nezatrhla doktorka kvuli skolioze, nikdy pred tim me nevidela, ale na formular napsala: NE ze zdravotnich duvodu a me se zhroutil muj detsky sen 😒
Vendi, ty jsi byla dneska v Podoli? Ja taky, ale az s nekolika hodinovym zpozdenim po tobe.

macous
14. kvě 2009

Brundiku, tak kluk jak buk říkáš jo 😝 😀 😀
Piku, pipik je dobrej, ten můj mě dneska trochu pobolívá a malinko i plotýnky, ale jen trošililinku 😵

Asi taky dáme prohlídku po porodnici, jsem zvědavá, co na to manža bude říkat 😀

brundik
14. kvě 2009

Macous, ty jsi z toho kluka nejaka vysmata 😉
Na zada je v tehu dobrej balon, ze jo? A nejen v tehu. Tak se na nem zkus povalet. Treba to pomuze 😉
Holky, opatrujte svoje pipiky, jezis to se mi tak libi 😀 Piku, to se ti fakt moooc povedlo 😀

pikusa
14. kvě 2009

Holky...balon v těhu...pozor,do 38 týdne ale nehopsat,jen se jako by koulet...to mám z těhu cvíča 😉