CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
8. říj 2010

@macous VŠE NEJ NEJ K NAROZENINÁM 🙂 🙂 A MOC ŠTĚSTÍ A ZDARVÍ A LÁSKY 🙂
Mě to čeká za chvíli...ale mnohem blíž ke 40 ☹
mates se v noci taky kroutil,až mě napadlo,jak se třeba pozná slepák?????
On mi ted už 3 dny nepije ani Sunar...a to si ho dával ráno a večer....a ráno se vždy pos.......a ted nic....dnes ani nekadil

macous
8. říj 2010

@pikusa díky moc, a neboj, ono si to sedne a začne zase kadit i bez sunaru, já byla dneska ráno ráda, že je pokaděnej, taky jsem se bála, aby to nebylo něco jako slepák, ale teplotu neměl, teda měl ten druhý problém, tzn. po odečtu jen 35,7, což je prý taky špatně, ale ráno už normálka, což by při slepáku bylo rozhodně s teplotou a asi by zvracel, sama to vím, boť slepák už nemám 🙂 jo a kdybys ho zmáčkla na bříšku na levé straně, tak by ječel a ještě taky velký průjem by k tomu určitě byl....

macous
8. říj 2010

a věk mě od té doby co mám Matýska už netlačí, takže v pohodě a ty buď taky, sluníčka máme, tak co více si přát, jo a dneska jsem zjistila, že druhého potomka teda zatím nečekáme 😅 😀

pikusa
8. říj 2010

@macous já jsem i bříško na levé straně pro jistotu mačkala....ted zas byl histerák ze spaní a kroutí se.....bříško asi bolí.....pak si aspon prdne a je klid----teda to je debata vid....
no mě bude 36,ale samo jsem s matesem omládla 🙂

pikusa
8. říj 2010

jo a máš teda prima dárek k narozkám

macous
8. říj 2010

viď, ale to nevadí, byli by od sebe jen dva roky a já bych stejně radši ty tři roky, abych si to více užila 😵

macous
8. říj 2010

třeba ho taky bolí nějaký zoubek, tak se kroutí, však i k tomu můžou být lehké střevní potíže, tak i když nemá zrovna průjem, tak ho prdíky tlačit můžou, a nebo má zácpu, že nemá ten sunar, to je taky možný....

pikusa
8. říj 2010

@macous no už je tady u mě... 😀 plakal a já to nedám,když brečí... 😒 😀

macous
9. říj 2010

@pikusa tak to máme stejný, vždycky čekám minutu a když sám nepřestane, tak ho letím pomazlit 😀

pikusa
9. říj 2010

@macous já jsem ho konejšila,on sám ukazoval na postýlku a hají......ale zase běhat tam každou půl hodinu??? neeeeeeeeeeeeeeee u mě spal hned 🙂

noween
9. říj 2010

@vendi1 Moc diky za povzbudiva slova, MM taky veri, ze to bude napoprve. Dost casto se mi o tom zda, dneska se mi zdalo o Rezacovy. Cetla jsem, ze je nemluvna, ale na me pusobila mnohem lip nez Krcmar. Asi jak se kdo vyspi.... 🙂

Macous, na svete je tolik diabetiku, co si musi pichat injekce 2krat denne, tak to taky musim prece zvladnout! A zkusim to i bez pera. Uz abychom meli obehanou genetiku atd.

pikusa
9. říj 2010

@noween tak Krčmáře eznám,nebyla tam za mě....
a řezáčová--taky jak kdy....jednou milá a strašně fajn a jindy půl slova a nashledanou.....
ale když mi došel Puregon,dala mi zbytek,co měla u sebe abych nemusela platit další 😀

macous
9. říj 2010

Noween, pokud si vybereš Puregon, tak ten je v peru a to pero je k tomu zadarmo, mě dokonce i zůstalo doma, vrátit ho nechtěli 😉 a je to s těma Dr. jak píše Pikuska, někdy jsou milý a někdy se tváří přesně jako po špatné noci 🙂

noween
10. říj 2010

Nemaji to taky lehky, ty doktori. Musi byt hodne psychicky narocne sdelovat parum, ze maji snizenou plodnost a musi na IVF - a to nemluvim o skutecne tezkych pripadech. Puregon si muzu vybrat? Nic o tom jeste nevim a vubec se v tom nevyznam. Mesic jeste budeme cekat na genetiku a pak jeste na vysledky - nevite, kdy priblizne vysledky z genetky budou?

macous
10. říj 2010

@noween tak to já netuším, u nás genetiku nedělali, ale určitě to nebude déle než 14 dní... a neboj, oni vám všechno o lécích povědí na konzultacích 😉

vendi1
10. říj 2010

@noween vysledky na genetice trvaji mesic, to cekani na vysledky je opravdu silene, ale az se to rozbehne, pujde vsechno rychle uvidis 😉
Krcmare taky neznam, ten tam za nas nebyl.
A v Podoli jsem byla az do porodu, chodila jsem do prenatalky k Darebnemu.

pikusa
10. říj 2010

Tak my na genetku čekali 5 týdnů.............
a holky...22.10-letím na 4 dny do Anglie se sestrou 🙂 dostala jsem to k narozeninám 🙂

noween
11. říj 2010

A jak dlouho se ceka na schvaleni leku na IVF pojistovnou? Jak si ted o tom ctu, tak vidim, kolik je tam jeste prekazet...budou po mne chtit pred OPU nejake predopeacni vysetreni? Jak to bylo u vas?

pikusa
11. říj 2010

@noween na schválení jsem nečekala....den co jsem začala stimulovat se psala žádost 😉
a ano,před OPU je třeba předoperační.....

noween
11. říj 2010

Super, tak to se mi libi, ze se zbytecne neceka, az poslou z pojistovny car papiru. Doufam, ze to stale plati.

A u toho predoperacniho potrebujou mit i natocene EKG nebo staci jen dostat potvrzeni od praktickeho?

pikusa
11. říj 2010

@noween nevím,snad to platí pořád....vím,že v Podolí se na schválení nikdy nečekalo....
Na EKG jsem nebyla.....jen u obvodáka a myslím,že mi brali krev

noween
11. říj 2010

Krev se dela snad na vsechno 🙂

Ale je to des, nesnasim chodit k doktorum a za posledni dva roky si to vyziram az do dna. Je super videt, kolik z vas uz mam mimco a jak se vam to v Podoli podarilo. Mam o Podoli vysoke mineni a jsem rada, ze tam chodim.

pikusa
11. říj 2010

@noween no však si pmatuju,jak jsem byla pořád někde u dr taky....
a pak 100k do Podolí...10 minut v ordinaci a zase domů..... 😝

sedmitecka
12. říj 2010

ahoj holky, omlouvám se, že vám sem lezu, jen bych se ráda zeptala, šla jste některá po ET rovnou do práce, nebo jste ten den jen ležely???? mudr říká, že ležit nemusím, že to "nevyležím" a já budu muset pak na pár hodinek do kanclu, tak bádám .-......

pikusa
12. říj 2010

@sedmitecka já nejdřív jela 100 km domů....a pak si lehla,jenže já měla na OPU hodně vajíček,tak mě bolelo břicho....
Jestli jdeš do kanclu a ne do skladu tahat bedny,problém v tom nevidím......
jen se prostě šetři

sedmitecka
12. říj 2010

@pikusa já jsem po OPU dnes a v pohodě, v práci, mě spíš zajímá, jak po ET, až budou mimouši v pupíku 🙂

pikusa
12. říj 2010

Já vím,že se ptáš na ET...ale já jak jsem měla odebranejch 30 folíků.nebylo mi dobře..a to trvalo až do transferu...tak jsem byla ráda,že ležím...
ale pokud je ti ted dobře ted...po ET ti bude asi taky dobře.....hele,uvidíš.....a pravda--vyležet se to nedá

macous
12. říj 2010

Ahoj,
já jsem první dva ET ležela, třetí méně, čtvrtý ještě méně a na pátého už se nedostalo, tak utíkal utíkal a u maminky se zabydlel 😀 a je to Matýsek, ne vážně, fakt to nevyležíš, já bych byla jeden den v klidu a pak nic těžkého nedělat, ale normálně fungovat....

Piku, tak Mates začal v noci dělat rotyku, na dnešek jsem u něj byla snad 10x (od půlnoci do čtyřech), pak chrněl už docela dobře, a budíček až v 9.15 😕 ale mě bolela ráno hlava jak po opici 🙂 asi zuby nebo co, taky mi přišlo, že má hlad, tak jsem dneska nelenila a mastila do lékárny a místo Nutrilonu koupila Hami mlíko, prý více zasytí, tak jsem žádostiva 😀

ivkaj
13. říj 2010

Sedmitecna, ono jde asi o to, jakou máš práci. Je pravda, že těhu se asi nevyleží ale sedět celou dobu v práci asi taky není moc fajn. Prý se hůř prokrvuje děloha. Já jednou ležela, jednou ne a na potřetí tak něco mezi. Manža si vzal dovču, byl se mnou týden doma a tak nějak sme si užívali klidu a pohody no a povedlo se ;o)