CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

macous
21. říj 2010

@luksi tak hodně štěstí 🙂
@pikusa dopoledne zkusíme vydržet doma a ven půjdeme až odpoledne po spaní, kašel polevil, ale teda ta rýma 😕

pikusa
21. říj 2010

@macous holt rýma se drží vid.....ale řekla bych,že veńku je to i lepší,než doma.....
Já zítra odlétám,už ted je mi ouzko,že budu bez matyáška

macous
21. říj 2010

@pikusa jejda, to už je zítra 😲 to je hrůza, jak ten čas utíká, asi se ti bude stýskat, ale zase si odpočineš, Matyášek to zvládne v pohodě, to spíš ty si budeš stýskat, ale počkej pak to vítání 😵 😵 😵

pikusa
21. říj 2010

@macous ten si na mě ani nevzpomene a já budu myslet ve de v noci 😀

macous
22. říj 2010

@pikusa krásně si to užij 😵

pikusa
27. říj 2010

🙂 🙂 🙂

macous
28. říj 2010

Ahoj, tak vítej zpátky, jak jste si to užili? A jak tě Matyášek přivítal?

pikusa
29. říj 2010

@macous bylo to moc fajn......
počasí nám vyšlo.....podívala jsem se do města,kde jsem bydlela,spichla jsem se s kamarádkou a jejím manželem,nakoupili jsme tak paráda.
mates spal,když jsem přijela dom,asi ve 4 ráno se začal mlít,hned jsem si pro něj šla,tak se tak hezky v polospánku přitulil
a první věta....mamíííí auvíííí káík
pořád ještě opakuje,auví králík.....jak ho tehdá kousnul 😀

macous
29. říj 2010

@pikusa tak prima, že jsi si taky odpočinula a užila si 😵
Matyáškův prokousnutý prstík si živě pamatuji, choudě malej, asi se mu o tom zdálo 😀

pikusa
29. říj 2010

No odpočinula.....to ani ne 😀 ale byla to jiná únava 😉
A víš co????u nás ted káík dělá i ee...
Mates se pokadí,já na něj---kdo to udělal???a on---káík 😀

pikusa
29. říj 2010

A tady Mates v bundičce z Anglie

pikusa
31. říj 2010
luxcka
2. lis 2010

Ahoj, promiňte, že vám se vpadám... 😅

Chodím do caru v Podolí. Teď jsem po prvním ET, 12.den (bez prodloužené kultivace), testík negativní...Asi to ještě není uplně ztracené a ještě malá naděje je. Ve čtvrtek jdu na krev.
Ale kdyby náhodou ....máme ještě 2 mrazáčky.

Chtěla jsem se zeptat, jak probíhá cyklus s KET? Jde mi hlavně o to kdy musím být přítomná v CARu, protože jsem z Moravy...tak abych si aspoň trošku udělala představu, jak to zorganizovat v práci. Bohužel dovču si vzít nemůžu...jsem úča ☹ Mohly byste mi to trochu přiblížit?
Předem moc díky 🙂

zulik
2. lis 2010

@luxcka Ahojky, ještě neházej flintu do žita, testovat se má až 15 den a každá jsme jiná a jinak reagujeme 😉
Při KETu se sleduje ovulace ultrazvukem, pokud nenastane, odloží se KET na dalš měsíc. Pokud by to nešlo s ovulací, může lékař předepsat léky a KET pak může proběhnout i bez ovulky.
Že jsem tak zvědavá, proč zrovna do Podolí až z Moravy?

pikusa
2. lis 2010

@luxcka ještě není nic ztraceno.......
držím palečky,at to dopadne dobře.
Taky jsem úča......ale nejsem z moravy.....jen asi 100 km od Prahy.
Na KET se budu chystat po novém roce,ale sama přesně nevím,jak to je

luxcka
2. lis 2010

No je to proto, že jsme tu nějakou dobu bydleli. Stále ještě máme v Praze byt, ale postupně se stěhujeme už na Moravu, odkud pocházíme a postavili jsme tam baráček. No a já našla práci, tak jsem šla...zatím jsem u rodičů. Ale právě je to složitý s tím carem. Teď jsem na neschopence už tři týdny, tak nevím jak bych pak to KET dělala. Prý je lepší jít do něj hned po nepovedeném pokusu, že je tělo ještě vybuzené...Ale jít na další neschopenku...trochu si to neumím představit. Uplně nejlepší by bylo, kdyby to teď vyšlo a nemusela jsem to vůbec řešit.

Takže když to shrnu, hlídání ovulace ultrazvukem znamená chodit třeba obden do caru...? To asi technicky nedám...do háje.

Tak snad to teď vyjde....

luxcka
2. lis 2010

Jinak holky díky za podporu...pak jdu na krev tak uvidím.

Ještě se chci zeptat...jak se to počítá? Den ET je den 1 nebo až ten další den? Protože to bych vlastně byla o den míň...

14.den mám jít na krev...ale potřebovala bych ve čtvrtek, vadilo by to moc ,že by to bylo tímpádem 13.den???BYlo by něco už v krvi???

pikusa
2. lis 2010

@luxcka nepamatuju si,jak to je s těmi dny.....ale 13 den by to krev měla ukázat 😉

luxcka
3. lis 2010

Ahoj, tak jsem to asi právě dostala ☹

Za jak dlouho mi z krve řeknou výsledky???

zulik
3. lis 2010

@luxcka Výsledky krve Ti řeknou po telefonu, po 13 hodině ten samý den odběru, tak je to v Podolí. Pokud už se Ti rozjela ms, klidně tam už jdi zítra, krev Ti vezmou.Já tam takhle byla jednou už 10.den,abych ukončila neschopenku. Na KET můžeš jít hned,problém je v tom, že tělo dost často po té stimulaci stávkuje 😖 Takže se to dost často odloží.Určitě by pro Tebe bylo lepší jet neschopenku v jednom kuse, protože to, co pak za ni dostaneš je spíš k pláči, než k životu 🙄

luxcka
3. lis 2010

@zulik Já asi na KET pojedu bez neschopenky. Tentokrát to bylo kvůli tomu, že jsem na Podolí musela jet na utz mockrát...

KET - jde o jeden utz a pak transfer, ne? A když mi utz udělá můj gynn a skonzultuje s carem??? Zkusím se poptat. A asi půjdu raději do práce. Dva týdny nejistoty a čumění doma je ubíjející.

luxcka
3. lis 2010

Jo ještě, jak stávkuje? Mně kamoška říkala, že je tělo nabuzený a že se to spíš uchytí...tak je to blbost?
Jakože třeba nedorazí ovulace??? Nebo jak?

pikusa
3. lis 2010

@luxcka ještě nic neřeš.....ještě nevíš,jak to dopadlo 😉

luxcka
3. lis 2010

@pikusa To je fakt...zítra...

Dobrou holky a díky 😉

macous
4. lis 2010

@luxcka ahoj, já mám za sebou KETy 3, a vždycky jsem se hned ten den odběru krve, když mi řekli do tel. že je to negativní, domluvila se setřičkou, že bych chtěla hnedka KET, objednají tě na utz tuším 10 den cyklu, aby viděli, kdy bude ovulace a změří děložní sliznici, pokud bude vše v pořádku, tak okolo 15 dne cyklu je transfer, držím palce, abyses brzy dočkala 😵 Do práce běž, to bys na nic jiného nemyslela a to není moc super 😉

holky čus, jsem v jednom kole, nějak nic nestíhám 😅 Už máte nějaké dárky na Vánoce, já z toho mám depku, nemám ani polovinu, máme velkou rodinu a to je teda něco, za 10 dní nastupujeme do té nemocnice a to pak až budu s malým schopná někam vyrazit, tak budou Vánoce tady 😲

pikusa
4. lis 2010

@macous já nemám nic 😀
Jen jsem začala dělat fotoknihy,zatím jsem zkusila jednu pro mou babičku,uvidím jak bude vypadat,až bude hotová a kdyžtak udělám i našim a Pepovi....
A jak je to s KET,když mám anovuláky????

zulik
4. lis 2010

@macous Mám objednané pro naše rodiče kalendáře s našima fotkama,snad to dorazí takové,jaké si to představuji že to bude podle mustru z netu 😅 Jinak nic a Vánoce bych klíďo škrtla.

pikusa
5. lis 2010

Tak kalendáře u nás byly loni i předloni 😀
@luxcka tak jak????

macous
5. lis 2010

Ahojík,
Piku, takové KETy jsem měla já - ovulaci jsem měla opravdu zřítka, a je to tak, že ti udělají stimulovanou ovulaci pomocí hormonů 😉 už si nepamutuju, co jsem to zobala za prášky, ale určo ti je dají 🙂

Kalendáře u nás jsou taky každý rok, letos objednal manžel hrnečky, že když se do nich udělá čaj nebo kafčo, tak se na nich objeví Matýskova fotka, už přišly a jsou moc hezký 😀

pikusa
5. lis 2010

@macous tak díky.....myslela jsem si,že to nějak nastimulují....
Ty hrníčky jsou pěkný....reagují na teplo vid