CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
15. led 2011

@martina_z no a mě bylo dobře.....fakt v pohodě....
ani mě moc břicho nebolelo...až po OPU...

martina_z
19. led 2011

Ahoj zeny, tak nakonec 12 folikulu, z toho 9 vajicek. 1 bylo nezraly a 8 je oplodnenych. Zitra volam znovu, jak to s nasimi diploidy vypada - pokud by zitra byly uz 2 jasny favoriti, tak mi je transferuji hned, jinak pockame nejspis do patku.

Odber jsem mela v analgosedaci a udajne nebolestivy zakrok me bolel jak prase. Mne obecne hur zabiraji analgetika a i na MS beru dva valetoly (ibac nepomaha ani omylem). Priste uz takova hrdinka nebudu a reknu si o vetsi davku. OPU mi delal Dr.Krcmar a jako spravnej chlap fokusoval jen na jednu vec. Kdybych ho predtim neslysela mluvit, kdyz mi nasazoval protokol, tak bych si rekla, ze jsem narazila na nemeho doktora.

Starsi sestricka opravdu odchazi v unoru, ach jo, ta zenska ma okolo sebe uzasnou pozitivni auru. Aj Rezacova byla vcera moc mila, kdyz se na nas prisla podivat.

Na ET musim mit zase kosilku a backory?

martina_z
19. led 2011

Byli favoriti, fuj, takova hrubice. Pisu rychleji nez myslim.

Co me ovsem rozsekalo, tak to byla pani embryolozka, kdyz mluvila o spermijkach a o embryjkach. Jako bych se ocitla v materske skole - koukam, ze se infantilni slovnik rozsiruje i do zdravotnickych zarizeni.

pikusa
19. led 2011

@martina_z já měla na ET pro štěstí košili se sloníkama 🙂
a super počet,tak ted at se bobci vyvíjejí jak mají..
já jedu zítra,tak jse zvědavá.
A ta starší sestřička je fakt super---škoda,že jde pryč

martina_z
19. led 2011

Tak ja si dam pro stesti dneska vecer sklenicku sektu a doufam, ze nasledujici rok a kousek se uz nenapiju 🙂

Sestricka je bakalarka a velice inteligentni dama. Vis co bude delat? Rikala, ze si otevre na Krivoklatsku zarizeni pro seniory. Sklanim se pred ni a tleskam.

pikusa
19. led 2011

@martina_z jen si Marti dej 😉 a budu na tebe myslet.....
takže klidně už zítra vlastně jedeš pro prcky 😉

pikusa
19. led 2011

@martina_z no a sestřička teda úžasná

martina_z
19. led 2011

@pikusa jj, radeji bych ale v patek, az budou mit diploidi vic blastomer. Budou odolnejsi, ale zaroven jim u me bude urcite lip nez v laborce.

pikusa
19. led 2011

@martina_z no uvidíš.....hlavně at se vyvíjejí jak mají

pikusa
20. led 2011

@martina_z tak co??????????????????????
Já jsem vyfasovala léky a začnu brát 1.den cyklu a pak 12.den UTZ...

martina_z
20. led 2011

@pikusa Vsech 8 se zatim drzi, 3 jsou pry mimoradne hezky. Zitra si pro ne jedu a uvidim, jestli zbydou nejaky do mrazaku. 🙂

macous
20. led 2011

Ahoj holky,
tak koukám, že tady mám zase konečně komu fandit 😀
Marti, držím ti palce 😉
Piku, ty jo, to uteklo viď, už jdeš zase na věc 😵 😵 já ti pořád nevím, jestli mám zkusit KET na jaře nebo až na podzim, mrazáčky máme jen tři a k tomu je jeden opožděnější 😵 Moje gyndařka mi teď na kontrole řekla, že nevidí důvod, proč bych neotěhotněla normálně, že se mám až budu chtít ozvat a že mi ovulku podpoří ještě i Clostylbegytem, tak jí asi koncem února zavolám a dojedu si pro to...............

macous
20. led 2011

Marti, zbydou do mrazáku, je jich dost a zítra už budeš mít dvě bobulky u sebe 😉

martina_z
20. led 2011

@pikusa A ten KET jak? Pockaji, az probehne ovulace, pak dostanes Utrac a bude ET? Co mas vsechno za leky?

martina_z
20. led 2011

@macous Diky za drzeni palcu 🙂 Ptala jsem se, jestli maji nejaky matematicky model, s jakou pravdepodobnosti prezijou vsechny do zitra, ale to pry udelane nemaji 🙂

pikusa
20. led 2011

@macous pořeš to se svojí dr.a když to nezabere,pořád máš plán B 🙂
@martina_z mám estrimax--od 1.dne cyklu,12 den UTZ a uvidíme....a rovnou jsem nafasovala Utrogestan,který budu brát po KETU a prý do 12 týdne těhu 🙂 takže dr.to řekla moc hezky že...až budu těhu 🙂
A na zítra moc držím palce....a vlastně hlavně na ty dny po ET ještě víc 🙂

martina_z
20. led 2011

Estrimax je asi taky na sliznici, aby se pekne pripravila?

Holky, nemela jste nektera Crinone? Utrac mi nedela dobre, jsem unavena a mota se mi po nem hlava :S

pikusa
20. led 2011

@martina_z jo asi na sliznici...
neměla jsem ho,ale prý je to stejný princip jako Utroš ne???

martina_z
20. led 2011

Oboji je progesteron, ale Crinone ma pry min vedlejsich ucinku. Tak nevim, vzhledem k tomu, ze je o hodne drazsi.

pikusa
21. led 2011

@martina_z na dnešek tfuj tfuj tfuj 🙂

martina_z
21. led 2011

Diky, Piku, dve jsou krasny a uz pripraveny, zbytek ma sanci do zitra a jestli neumrou, tak pujdou k ledu. 🙂 uz se tesim jak mala holka, no je to mozny? 😀

pikusa
21. led 2011

@martina_z takže jedeš pro ty dvě??? 🙂

martina_z
21. led 2011

Jasnacka, zenska moji konstituce pripadna dvojcata unese. Uz se nemuzu dockat, na vikend uz budou v teple 🙂

pikusa
21. led 2011

@martina_z a v kolik bude ET???abych na tebe mohla myslet 😉

martina_z
21. led 2011

v 11:30 mam byt na recepci. Jsi zlata 🙂 Seber Matesovi toho nejvetsiho plysaka a fandi ;)

pikusa
21. led 2011

@martina_z tak bobečky máš u sebe už určitě....taak děj se vůle boží 😉

martina_z
21. led 2011

jj, kluci uz jsou v troube. Ted jedeme na obed, uz mi vyhladlo 🙂

pikusa
21. led 2011

@martina_z super.....a dobrou chut 🙂

martina_z
22. led 2011

Jo, to jsem zapomnela, ET mi delala Dr. Zackova - byla moc mila a prijemna. Ale je strasne mlada, to me opravdu hodne prekvapilo. Nejdriv jsem myslela, ze je to nejaka nova sestricka. Ona je snad mladsi nez jsem ja! 🙂

pikusa
22. led 2011

@martina_z jo??
tu jsem měla u prvního pohovoru a pak tady na ní našla dost kritiku.Myslela jsem,že už tam ani není.....
ale mladá je vid,tak opatruj pokládky 🙂