CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

macous
14. dub 2011

Ahoj holky,
koukám, že jste vedly odbornou debatu 🙂
no já třeba měla po první konzultaci hned ten další cyklus inseminaci, pak jsme čekali marně na další možnost inseminace cca 2 měs. - bez ovulace a k tomu taky dlouhé cykly, takže jsem hupla do IVF a další měs. začala píchat stimulační injekce, pak už to šlo celkem rychle 😵

pikusa
14. dub 2011

@macous ahojík...
Jasně.každá jinak.....já jen že IUI asi u Tygríska nebude,psala rovnou ICSI

kalka
14. dub 2011

Ahoj holky🙂 Vzpomenete si ještě některá na mě? 😉 Letos v září to bude 2 roky co jsem byla v podolí na posledním KETu. Bohužel..nedopadlo. Jsem stále bez prcka. Ale koukám Macouš, že ty to mrskáš jak Baťa cvičky 😀 😉
Tak držím pěsti! 🙂 U mě v podstatě nic nového ... Zatím jsme k dalšímu IVF nepřistoupili a asi ještě nepřistoupíme. Teď začínáme stavět baráček, tak uvidíme po stavbě a nastěhování, že bychom tomu dali zase nějakou dobu volný průchod a pokud se rok nic dít nebude, tak teda zase na IVF. HOlky..jaký to te´d vůbec v Podolí je ?.. Slyšela jsem, že se to tam trochu vyměnilo..co se doktorů týká. Chtěla jsem Vás hlavně pozdravit 🙂 Pikuska koukám je věrnej člen 😉 Tak já se tu kdyžtak zase stavím..papulík 😎

macous
14. dub 2011

@pikusa to asi ne, já jen, že to jde rychle, ve finále když o tom tak přemýšlím, tak půl roku nebo rok chození do Podolí je opravdu krátká doba, v našem případě se jedná jen cca o 7-8 cyklů 😀

@kalka ahoj, já si tě taky pamatuju 🙂 no já už doufám si to užívám naposledy, když to všechno dobře dopadne, tak o třetí dítko se snažit nebudeme 😀 obzvláště teďka, když je mi 24 hod. denně špatně, si tím jsem jistá 😀 Já ti s Podolím nepovím, protože jsem tam byla naposledy taky v r. 2009 🙂 každopádně držím palce, aby se vám taky zadařilo a možná tomu nechte volný průchod hnedka, budete mít s baráčkem dost starostí, takže budeš dokonale odreagovaná 😀

tygrisek09
14. dub 2011

Ahoj, u nás opravdu podle prvních informací IUI nehrozí, rovnou ICSI, za 14 dní máme první konzultaci s dr. Darebným. Takže přijímám všechny důležité i méně důležité informace a budu za ně opravdu vděčná.

pikusa
14. dub 2011

@kalka ahojík po 100 letech 😀
no joooo jsem tady pořád,taky jsem zase návštěvnice znova.....jen KET dopadl a pak se mimi pustilo...takže jedeme dál...
A i vy se dočkáte,jako všechny tady 😵
@tygrisek09 další info bude až po kozultaci 😀

tygrisek09
14. dub 2011

@pikusa Dobře, potom budu mít určitě hlavu v pejru 🙂 a to se tu do 2.5. nemám ani ukázat? Fňuk 😉

pikusa
14. dub 2011

@tygrisek09 joooo jasně,bud tady jako doma 🙂

pikusa
14. dub 2011

@tygrisek09 a jste přímo z prahy??

tygrisek09
14. dub 2011

@pikusa Jo jo, jsme přímo z Prahy 🙂 teď jedu po nákupech a píšu z mobilu, proto ty přestávky v psaní, večer už budu online normálně

pikusa
14. dub 2011

@tygrisek09 tak to nemáte daleko....
hele v klidu nakupuj 😵

kalka
15. dub 2011

Macouš..a u vás se teď zadařilo přirozeně?.. no to je paráda🙂 Pikus držím palečky, aby se prcek povedl co nejdříve🙂 Asi by u mě bylo dobrý vysadit zobání a nechat to teď volně přes tu stavbu..myšlenky jinde, ale ..ale ..ale.. znám se... teď bude hodně stěhování a tahání věcí a moře těžký práce, pořád bych musela myslet na to..co když jsem těhotná???? a dělám takovou práci!!!!... Asi jsem cvok..
Holky mějte se moc krásně! Myslím na vás a zase se ukážu 😎 papa a držím pěsti co to jde!!!!!!!!!!!! 😉

macous
15. dub 2011

@kalka jo jo přirozeně, neboj se, ono by se nic moc nestalo, kdybys tahala těžké věci a byla někde ve 2-4 tt a pak už bys to poznala a nic netahala 😉 každopádně přeji, ať se dílo na domečku pěkně podaří 😀

holky, to byl zase včera den, malej musel nakonec k babičce a dneska tam už je zase 😢 Už jsem zase zhubla, mám už méně kg než před Matýskem a mám z toho nerva, jestli to takhle půjde dál, tak brzy pofrčím na kapačky 😔 alespoň že bude víkend a Petr doma, sice si asi polezeme na nervy, ale budu mít kluky doma 🙂

pikusa
19. dub 2011

Macous.....tak jak ti je????

romik76
20. dub 2011

Ahojda. Tak jsem ráda, že jsem našla lidičky co chodí taky do podolí. Já chodím k panu Dr. Darebnému. Jdeme na 2ivf. První jsme měli v artu v Č.B. a neuspěšně. Popíše mi někdo jak to chodí tady, V pondělí jsem začla píchat merional a v pátek jdu na ultrazvuk. Kolikrát se chodí na ultrazvuki a který den je odběr vajíček. Dík.

pikusa
20. dub 2011

@romik76 ahojík....Hlavně teda moc držím palečky...
A merional neznám.....ten jsem neměla.....
jaký den cyklu jsi začala stimulovat??

ivkaj
20. dub 2011

@romik76 já sem měla merional v posledním pokusu a byl to náš nejúspěšnější. Chvilku to vypadalo dokonce na dvojčátka. Ale jsem ráda i za toho jednoho mrňouse co máme doma. Na UTZ se většinou chodí po 2-3dnech a OPU je podle růstu vajíček 10-14 den.
Tak hodně štěstí!

loretana
21. dub 2011

ahoj holky... tak jsem 36 den cyklu (poslední MS byla 32 dní), včera jsem si dělala test a bohužel nic... Je to druhý cyklus s clostylbegytem a utrogestanem... jsem z toho nějak špatná... nechci vás tím nějak obtěžovat a každý měsíc psát, jak se to nedaří, ale musím to nějak dostat ven... minulou konzultaci jsem se dr. Řezáčové ptala, jak dlouho se clostyl bere a ona říkala, že v Podolí ho předepisují na 3 měsíce... take pokud ani třetí pokus nezabere, přistoupíme k něčemu jinému, k čemu, nevím... jen jsem se chtěla zeptat, myslíte, že mi naordinují nějakou pauzu po braní clostylu před další léčbou? Nemáte s tím náhodou zkušenost? Mě prostě děsí ta doba, teď je to rok a půl a pořád nevidím světlo na konci tunelu... vím, že jsou horší případy, může to trvat mnoho let a může se to podařit, ale já nějak ztrácím optimismus:(:(:(:(

pikusa
21. dub 2011

@loretana myslím,že žádná pauza nebude potřeba....na co taky....
a víme tady jaké to je...čekání a doufání,tak se neomlouvej přece 😵

loretana
21. dub 2011

@pikusa děkuji... já myslím, že nejhorší na tom je, že každý měsíc tě to znava utvrdí v tom, že se to nedaří, každý měsíc se musíš vyrovnat s tím zklamáním... mám v sobě 1% naděje, že jsem třeba testovala předčasně, ale i tak jsem přesvědčená, že to tak není...
Já právě různě četla, že se třeba dělá pauza mezi těmi procedurami a trošku mě to vyděsilo, protože to bych čekala třeba do září:( ale nemá cenu předbíhat, uvidíme, co mi řekne dr. Řezáčová...

pikusa
21. dub 2011

@loretana no já nevím,já jsem jen tipovala.....ale když KET jde klidně po měsíci zase,proč ty bys musela čekat....

romik76
21. dub 2011

Ahojda. Já jsem začla stimulovat druhý den a šestý den jdu na ultrazvuk. Trošinku strach jak se nám vajíčka vytvářejí.Tak uvidíme.

loretana
21. dub 2011

@pikusa tak to je dobrá zzpráva, snad to tak dopadne!!! A Pikusko, kdy ten koloběh začně znova pro Vás?

pikusa
21. dub 2011

@romik76 aha...takže jako já,jen já jsem měla Puregon......
Tak odběr je pak cca 14 den.
A počítej,že po tom 6.dni půjdeš asi častěji

romik76
21. dub 2011

Tak dík. Bude to trošinku záhul dojíždět až z Budějic, ale mimi za to sojí. Jo jo. Už nejsem nejmladší.

pikusa
21. dub 2011

@loretana no já jsem pořád v šestinedělí po té revizi a až to dostanu,zavolám si a uvidíme

loretana
22. dub 2011

@pikusa jasně, takže to chce chvilku čas, to je jasné... a chystáte se někam na dovču? Játo pořád nedostala, jsem 38 den cyklu, ale břicho už začíná bolet víc a víc... ale těším se na Velikonice, volno, pojedeme někam do přírody, snad načerpám nějakou energii...

pikusa
22. dub 2011

@loretana ahojík...
dovča....nevím,chlap chce ale já bych raději KET 🙂

loretana
22. dub 2011

@pikusa to je mi jasné, u nás má taky mimčo přednost před vším... ale ráda bych jela aspoň po Čechách, odjet z Prahy, odpočinout si... máme to naplánované tak, že když se to nepodaří do začátku čevna, odlétáme na Kanáry, takže pořád si říkám, že ač je to tam nádherný, moc se mi tam nechce🙂

pikusa
22. dub 2011

@loretana no po čechách jooo to je jedno,to klidně můžeme i když se to povede že
Moře....strašně ráda bych vzala matese k moři,strašně bych chtěla být těhotná..tak se to ve mě pere--počkat,nepočkat