CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
9. srp 2011

@tygrisek09 no jak......celkem normál.....bolej prsa,někdy píchne v břiše,tak uvidíme že

tygrisek09
9. srp 2011

@pikusa a jak dlouho jsi po transferu? kdy testuješ nebo jdeš rovnou na krev?

tygrisek09
9. srp 2011

už se taky těším, příští pátek utz a pak se to snad rozjede 🙂

pikusa
9. srp 2011

@tygrisek09 byla jsem 1.8..........a testík asi o víkendu zkusím a pak v PO krev

tygrisek09
9. srp 2011

@pikusa myslím na Tebe, ať je to ok

tygrisek09
9. srp 2011

@pikusa nás ve čtvrtek Darebný zase tak pozitivně naladil

pikusa
9. srp 2011

@tygrisek09 to věřím,to on umí....
ale mě dr.řezáčová taky 😀

tygrisek09
9. srp 2011

@pikusa teď se tu s manželem o prodlouženou kultivaci, pro a proti, z většiny článků vychází, že bez PK raději ani nedělat transfer

pikusa
9. srp 2011

@tygrisek09 no oni vám poradí nejlíp,embyoložky tam jsou opravdu super....

tygrisek09
9. srp 2011

@pikusa takže PK je na rozhodnutí až po odběru?

tygrisek09
9. srp 2011

Holky, ještě jeden dotaz, který dny je Darebný (vím, že jednou jsem tam volala a určitě tam nebývá v úterý)?

pikusa
10. srp 2011

@tygrisek09 jojo podle toho,kolik je vajíček,oni je oplodní hned a pak sami uvidí,jak se to vyvíjí.......a co bude nejlepší......
Kdy je D. nevím

macous
10. srp 2011

Ahoj holky,
tak vás zdravím po dovče, dostala jsem se sem až dnes a koukám, že je tady komunikace v plném proudu 😵
Dovolená byla moc hezká, vyšlo i počasí, vůbec nám nepršelo a bylo na tričko, akorát mě tam štípla vosa a do večera mi noha tak otekla, že jsme jeli do nemocnice, protože jsem se bála, aby to nemělo vliv na mimi, takže mi doktor řekl, že ne a byla jsem spokojená 😀 , noha šla k ledu, ale mám to rudé ještě dneska (po týdnu) 😠
Maty neskutečně zlobí, není s ním téměř k vydržení a hlavně nechce vůbec nic jíst, vzteká se a pořád huláká, Petr je z něj už na mašli 😀 😀 😀 nočník taky nic, takže na něj budu muset teď opravdu nastoupit a trochu ho porovnat, jinak to nejde, na ulici nezastaví ani u silnice a dělá že nesliší, když na něj voláme 😕

Piku, moc ti držím palce 😵 😵

loretana
10. srp 2011

@macous přeju pevné nervy, ono to tak často bývá, že někdy přijde takové to období zlobení, řekla bych, že je to velká zkouška trpělivosti rodičů🙂🙂🙂
@pikusa Piku, tfuj tfuj, držím palce!!!
@tygrisek09 taky držím palce a je skvělým, že jsi pozitivně naladěná, znám to, taky mi tam vždycky dodali odvahu a optimismus🙂

pikusa
10. srp 2011

@macous super,že vám dovolená vyšla 😵
a Mates když má nějaké "výkyvy" tak si říkám...klid,to je jen období 😀
a díky za palečky.....

@loretana tobě taky díky

tygrisek09
10. srp 2011

Holky, byva v patek Darebny v Caru? Mame pristi tyden utz a objednavala jsem se podle konce cyklu na recepci. Sestricka mi dala cas a nic vic mi nerekla. Ja chci k Darebnymu ☹

pikusa
10. srp 2011

@tygrisek09 to fakt nevím....
ale vím,že měl dovolenou,tak se možná střídají a ted tam bude 😵

tygrisek09
10. srp 2011

@pikusa jj, měl těch 14 dní než jsme šli na konzultaci, ale vím, že jednou mě sestřička objednala na úterý a když jsem to přeobjednávala, tak mi řekla, že určitě nemůžu být objednaná v úterý k Darebnýmu, že ten tam v úterý není, ale nevím, v které dny říkala, že tam je

loretana
11. srp 2011

@tygrisek09 ahojky, já jednou u Darebného v pátek byla, ale byl to únor a nebyla tam dr. Řezáčová, takže nevím, jestli tam nebyl místo ní....

macous
11. srp 2011

jo jo holky, dneska byl dobrý den, Matýsek byl hodný a poslouchal 😀 jen jsem se utvrdila v tom, že to umí a že dobře ví, co se po něm chce, tak mě to alespoň nabylo energií na dny příští 😵 😵

s Darebným vůbec nevím

pikusa
12. srp 2011

Ahojík holky...
tak test je negativní......... ☹

macous
12. srp 2011

@pikusa ☹ to mě mrzí, Piku, ale u vás je to jen otázka času, kdy se zase zadaří, hlavu vzhůru 🙂

pikusa
12. srp 2011

@macous hele,já vím...
ale březen...revizte,ted nic.....kde mám vzít elán a sílu do dalšího KETU???
ted teda nemám....

ivkaj
12. srp 2011

@pikusa tak to mě mrzí 😒 Matyášek ti učtiě dodá sílu bojovat dál 😉

macous
12. srp 2011

@pikusa neblázni, doma máš hodnýho chlapa a super broučka Matýska, to přijde, není důvodu proč by nemělo. Vezmi si třebas mě, já měla Matyho na 5tý transfer a doma nic, stálo mě to hodně sil, neupadnout do deprese, ale nakonec se to všechno povedlo 🙂 Ono je totiž člověk nejvíce zklamaný, když tomu moc věří, já pak už ani moc nevěřila......................a zrovna tak jsem nevěřila, že můžu otěhotnět přirozeně, to by mě nenapadlo ani ve snu.

pikusa
13. srp 2011

Ahoj holky....
Já vím.....jen březen revize,ted toto.....jasan,že to přejde.....jen včera mě to sebralo jaksi....

loretana
13. srp 2011

@pikusa tak to je mi moc líto....:( ale stejně jako holky nepochybuji, že se časem zadaří... Matyášek ti pomůže se z toho co nejdříve dostat, určitě!!!

macous
13. srp 2011

@pikusa já tě chápu Piku, sama jsem tyhle zklamání zažila, ale přejde to rychleji, než si myslíš, uvidíš a už jsi přemýšlela, jestli se hnedka v CARu domluvíš na KET v příštím cyklu, já to tak dělala, vždycky při krvi, jsem už prudila o léky na stimulaci, moc mi to pomohlo, že mám hned znovu šanci a nemusím čekat.............

pikusa
13. srp 2011

@macous no jo,ale když půjdu ráno na krev a výsledek se dozvím až odpoledne....tak jak jsi si teda vyzvedla léky??????

macous
14. srp 2011

@pikusa já si je vyfasovala rovnou na případný další cyklus s tím, že kdyžtak vrátím a že až si budu volat na výsledek z krve, takže když bude opravdu negativní, tak mi sestřička hnedka řekne termín, kdy bude utz 🙂