CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
14. srp 2011

@macous a to ti dala léky sestřička?????
a jak termín dalšího UTZ......jako už ve stimulaci?????
promin,jsem nechápavá

pikusa
14. srp 2011

No nicc......jdu spát,nějak se domluvíme zítra.........

macous
15. srp 2011

@pikusa no já jestli si to dobře pamatuju, tak jsem stimulovala na KETy Estrimaxem a ten termín utz jsem mívala okolo 10tého dne cyklu - takže ve stimulaci...

pikusa
15. srp 2011

@macous jo to jo....
ale jak jsem se mohla objednat hned ndes,když nemám mrchu---takhle jsem to myslela víš????že nevím,kdy bude 10 den cyklu....

macous
16. srp 2011

@pikusa aha, to já věděla, že mi do 2 dnů přijde, tak to bych jim řekla, že zavolám na objednání a vyfasovala rovnou Estrimax 🙂

pikusa
16. srp 2011

@macous tak jooo už si rozumíme 😀
No já estrimax mám,dostala jsem ještě po KETU,takže ted budu jen čekat,kdy se mi bude chtít do dalšího pokusu a můžu začít...
Ty sestřičky tam jsou tak hodný......zase sem jim to včera musela říct 😵

nikoza
16. srp 2011

Ahoj tak jsem dnes byla u Řezáčové pro výsledky s imulogie a moc mě nepotěšila. Mám protilátky proti přítelovým spermiím a ještě protilátky proti otěhotnění, takže jsem dostala Prendison a 2 měsíce čekat a sexík pouze s kondomem ☹ Ach jo a já se tak těšila, že bude další pokus 😒

bobulka007
16. srp 2011

ahoj holky, jsem zde mezi vámi nová. dnes jsem objednávala do Podolí manžu na SPG... a čtu zde celkem chválu na prostěředí doktory i sestřičky.
Něco málo o mě, snažíme se od roku 2007 první IVF bylo 03/11 bezúspěšné, neb moje vajíčka nebyla schopna oplození... pak nic byli jsme v Gestu (kalamita na to že je to soukromé..) nyí jsme opět začala zvažovat pokus o mimíska já již dle mojí gymdařky ovuluji, horm.profil v pořádku a nyní tedy přišla řada na manžela. Objednali nás na pátek 26/8 hned na ráno.. tož uvidíme jak dopadneme.. 😀 .

nikoza
16. srp 2011

@bobulka007 Ahoj já zatím s jiným Carem zkušenosti nemám. Chodím do Podílí od 9/2010 a zatím za sebou dva neúspěchy ale doktoři a sestřičky jsou v pohodě ale řikam nemám s čím posuzovat.

macous
16. srp 2011

Ahoj holky,

@nikoza na druhou stranu se už alespoň něco odhalilo a je co zaléčit, pak už nebude nic bránit miminku v cestě 🙂

@bobulka007 ahoj, jojo, nejsi první, kdo tohle o Gestu říká, já taky nemám s čím porovnávat, chodila jsem jen do Podolí, každopádně jsou tam profíci a držím palce, aby to tam konečně klaplo 😉

@pikusa neboj, na vánoce už budeš zase určitě těhulka, já tomu věřím a ty koukej taky 😵 mě teď tak popraskaly žilky na nohách, že mi obvoďačka napsala léky a předepsala punčochy, dnes jsem je zkoušela nasunout na nohy a otřes, jde to neskutečně ztuha a nebyla jsem schopná v nich vydržet 😕

pikusa
16. srp 2011

@nikoza hele,aspon víš,kde je problém.....to je dobře......po léčbě to bude v pohodě 😵
@bobulka007 tak ti moc přeju,at to v podolí klapne 😉 a jsem zvědavá,co vám poví na konzultaci
@macous ty punčochy jsou šílený vid 😝

bobulka007
17. srp 2011

Ahoj holky všem díky za uvítání.

Do podolí zatím jdeme na SPG, pak se uvidí co dál. Na všechna ostatní vyšetření chodím ke svojí gyndařce. Zvažuji další IVF, nebo IUI, podle toho jak dopadneme na SPG, tehdy v roce 2008 byl špatný SPG a moje vajíčka... ráda bych pak využila rad, které centrum je dobré (Apolinář je prý průměr, Iscare je drahé soukromé,ale chodím tam na jiné kontroly.. Pronatal mám nejblíž domovu,ale nic o něm nevím...) Podolí mám doporučované z okolí 🙂

Hezký den všem.

pikusa
17. srp 2011

@bobulka007 já znám jen Podolí,takže nemůžu porovnávat...

bobulka007
17. srp 2011

@pikusa a prosím jak je to s hladinou cen s doplatkami?? netušíš? ISCI nás asi nemine... a pak netuším, zdali mi zadere nyní fostimon (tehdy minule sice zabral, ale byly jen dva folikuly..). Na eebových stránkách jsem se nedočetla .. díky moc.

macous
17. srp 2011

@pikusa tak to mi povídej, já v nich vydržela dneska dopoledne, jen jsme přijeli domů z výletu, tak punčochy letěly vzduchem - přímo k nevydržení 😅 zítra mám poradnu, tak jsem zvědavá, jestli se mi vytáhla placenta nahoru, jinak by to nebylo dobrý k porodu - císař nutný, a taky budu muset zamakat na přípravě oblečení pro mimi, zatím to jen odkládám.... 🙂

@bobulka007 já s cenama netuším, je to už 3 roky, co jsem tam chodila a ISCI jsme neměli, takže jsme platili jen za zamražování a stimulanty a to se dost možná změnilo....ale řekni si na recepci u sestřiček o ceník, oni ti ho v pohodě dají, jo a ještě si pamatuji, že to nebylo tak drahé jako v jiných CARech 😵

pikusa
18. srp 2011

@bobulka007 ICSI do 16ti vajíček 7000,nad 16 je to 10 000....
Prodložená kultivace 2800...
Fostimon jsem neměla,já měla Puregon....

bobulka007
18. srp 2011

@pikusa moc díky a puregon byl s jakým doplatekm?? koukám a mnoho lacinější něž Gest 😉

pikusa
18. srp 2011

@bobulka007 Já měla minimální dávky...jen 75 jednotek zkraje,pak jsem přidala.....a doplácela jsem kolem 1800kč
Ale ty ceny mám z roku 2008 když jsem byla na IVF,takže ti nezaručím,že platí...

bobulka007
19. srp 2011

@pikusa díky moc 🙂
a nevíte holky za jak dlouho jsou výsledky SPG?? podle sestry u mojí gyndařky si mám zajít k dr, neb po telefonu mi to neřeknou. což nevadí dr mám od sebe kousek 🙂 spíše, kdy mám volat kdsyž v pátek ráno jdeme na SPG... 🙂 😀

pikusa
19. srp 2011

@bobulka007 SPG se dozvíš hned ten den....oni to sperma musí hned "prozkoumat"..takže jestli jdete ráno,kolem poledne-13 hodiny by jste to měli vědět.

bobulka007
19. srp 2011

@pikusa při minulém SPG to bylo rovnou v CARu v GESTu to jsme věděli za dvě hodiny... a řekli nám to i po telefonu po sdělení 4místného kodu bylo to tehdy lomítko za RČ 🙂 ale tu nás poslala gyndařka a její sestra právě říkala, že nám to ona nesdělí po tel... ale osobně, tak netuším, zdali pak máme volat do podolí, ale to nám tam asi vše poví... Moc díky

pikusa
19. srp 2011

@bobulka007 jojo poví 😵

tygrisek09
19. srp 2011

Aho holky, tak uz v tom kolotoci jedeme taky. Dnes jsem byla na kontrolnim utz, vse oi, tak jsem od Reazacovy vyfasovala fakturu a sla pro injekce. Mam Gonal a budu si pichat 150 jednotek.

pikusa
19. srp 2011

@tygrisek09 tak ti strašně moc držím palečky 😵

macous
19. srp 2011

Tak koukám, že je to tady parádně všechno v pohybu, jsem zvědavá, kdy ke mě přibude další těhulka 😵 😵

@pikusa budete dávat pauzu nebo nee?

pikusa
20. srp 2011

@macous jojo dáme....
už jsem to dostala a nestimuluju.....

tygrisek09
20. srp 2011

@pikusa děkuju moc, teď čekám, až dorazí ms a budeme moci začít stimulovat, akorát jsem opět moc přemýšlela (jako vždy), že pokud začnu ms do 12 hodin (snad dopoledne?), tak je to 1 DC, po 12 hodině je to 0 DC, ale co když to přijde ve 12.05? 🙂 je to 1 nebo 0 DC? a počítá se do 12 hodin od půlnoci, že jo? půlnoc až poledne = 1 DC, poledne až půlnoc = 2 DC

pikusa
20. srp 2011

@tygrisek09 hele moc se s tím nenervuj....ono totiž začít 1 den cyklu a nebo 2 den není zase takový rozdíl.....
na UTZ budeš chodit na kontroly a kdyžtak ti dr.uprav dávky...

tygrisek09
20. srp 2011

@pikusa dekuju za odpoved, to je to, co jsem potrebovala vedet, jak moc se to hroti nebo ne

pikusa
20. srp 2011

@tygrisek09 zas tak moc ne....který den máš začít???,2.den cyklu??