CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

loretana
19. pro 2011

@jara já si vždycky říkala, že se necháme překvapit, ale ta radost byla taková, že jsme si to nechali hned říct - bude to kluk - Ondrášek🙂

jara
19. pro 2011

@loretana já bych asi nevydržela nevědět, jestli je to holčička nebo klučíček..jéé, klučíka chci taky!! 😉
@pikusa to jsem nevěděla, že je to vždy po 3 kusech...vlastně se nás nikdo ani neptal po kolika to chceme..si teď tak uvědomuju..je pak blbý, kdo chce jen jedno..škoda těch ostatních.. ☹

pikusa
19. pro 2011

@jara taky jsme chtěla klučíka.....a od začítku tušila,že tam je 😀
No ono někdy jsou zamrazit zpětně....to mi říkala embryoložka na posledním KETU,že je nechá do dalšího dne a pokud budou OK zase zamrazí

jara
19. pro 2011

@pikusa aha, tak tto jsem nevěděla, že to jde takhle zpětně zamrazit... 😕

pikusa
20. pro 2011

@jara já taky ne.....ase když je embryo dobré,tak asi ano.....

loretana
23. pro 2011

Ahoj holky, v předvečer Štědrého dne a dalších svátků vánočních Vám přeji jejich krásné a klidné prožití a taky šťastný vstup do nového roku, který pro nás bude určitě zlomový🙂 Užijte si to, hlavně v klidu, v pohodě, dávejte si samé doboroty a koukejte na pohádky🙂

pikusa
23. pro 2011

Krásné Vánoce holky 😵

jara
23. pro 2011

Též se připojuji k přání příjemného prožití svátků vánočních a úspěšný nový rok 2012 nám všem a všem doktorům a sestřičkám v Podolí, kteří nám pomohli/pomůžou k našemu vytouženému a vymodlenému snu! DĚKUJEME! 😉

jara
30. pro 2011

@loretana
@pikusa holky, hezký den! chtěla jsem se zeptat, jak to chodí v Podolí, když bych si chtěla nechat udělat laparoskopii?? Tento pokus nevyšel, tak zvažuju, než bych šla na KET, něco takového podstoupit...a co si o tom myslíle? A dále..za jak dlouho po laparoskopii je možné jít na KET?? Děkuji za odpo.

loretana
30. pro 2011

@jara ahojky, to ti bohužel neporadím, na laparoskopii jsem nebyla... ale stejně záleží na tom, jaký postup zvolí lékař, u mě se o tom vůbec nebavili, i když jsem si taky říkala, že by na to mohlo dojít - a nakonec to opravdu nebyla třeba🙂

pikusa
30. pro 2011

@jara mrzí mě že to nedopadlo.....
laparospopii jsme neměla tak nevím.....
TAK HOLKY DO TOHO DALŠÍHO ROKU PŘEJU AT VŠEM VYJDE TO CO SI PŘEJÍ A AT JE ÚSPĚŠNĚJŠÍ,NEŽ TEN PŘEDCHOZÍ......
my ho začínáme svatbou,tak snad to bude další úspěšný krok a drobeček se pak povede,když budeme ofic rodina 😀

ivkaj
30. pro 2011

@jara tak to mě mrzí, že to nedopadlo:-/
Já si o laparku řekla sama po 2 nepovedených IVF. Na té sem byla na začátku roku a na další pokus sme šli až na jaře (ale tak jsme se dohodli s manžou). Po laparce by se mělo držet klasické šestinedělí, i když tak dlouho se nekrvácí, takže nějaký odstup určitě bude.

A všem do nového roku hodně štěstí, zdraví a splnění přání.

jara
30. pro 2011

@ivkaj právě že přemýšlím, že bych si to odbyla také teď na začátku roku a pak na jaře jít do toho KETu..na jaře se nám to totiž také už jednou povedlo..sice to skončilo potratem, ale nějaký úspěch tam byl, tak si říkám, že bych mohla zase vsadit na jaro.. 😉 když bych si teď o laparku řekla, za jak dlouho myslíš bych tak mohla na zákrok jít?? Jak jsi to měla Ty? a pak neschopenka..jak dlouho?? A vám se hned po laparce zadařil další pokus??

@pikusa blahopřeji ke svatbě! taky bych se klidně vdávala znovu..je to nádherný den! 🙂
@loretana u mě také Dr. říkal, že to není třeba, ale kdyby se jen člověk spoléhal na doktory..taky bych byla raději, kdyby na ní nemuselo dojít, ale v to ani nedoufaám...

Jinak jsem se znovu dala do cvičení Mojžíšky..třeba taky trochu podpořím..rozhodně si tím neuškodím. A pak ještě přemýšlím o lázních..místo dovolené 😉 holky, víc už fakt nevím, co bych pro to mohla udělat...

ivkaj
30. pro 2011

@jara já už si to moc přesně nepamatuju. Někdy od listopadu, prosince jsem to asi řešila. Ono se to řídí i podle MS, jde se hned po ní. Neschopenku jsem si nebrala, měla jsem dovču (jeden den nástup,druhý den zákrok a další domů). Do toho já jsem řešila odchod z práce a někdy v dubnu jsme šli na pokus a jeho dýsledek ná teď řádí doma;o)
Tuším, že Darebný nám říkal, že největší úspěchy jsou právě na jaře a na podzim ;o)

loretana
31. pro 2011

Holky, také přeji hezké prožití posledního dne v roce a šťastný vstup do nového roku - ať je pro nás pro všechny jeden z nejlepších🙂🙂🙂

pikusa
31. pro 2011

Holky......do toho dalšího roku jen to nej přeju 😵

loretana
3. led 2012

@pikusa ahoj Piku, jak to vlastně budete mít se svatbou? kdy bude? jak prožíváš přípravy? a MS zatím nic?
Já jdu v pátek poprvé do Podolí do prenatální poradny... chtěla jsem se objednat k Darebnému a sestra, samozřejmě, mi řekla, že nikoliv:( že to tam takhle nefunguje, že bych s ním musela být domluvená - tak jsem mu volala, nikdo to nebral, takže mám smůlu, dál ho nahánět nebudu... dostala jsem ale do mé dr jména dalších 4 lékařů, kteří jsou dobří, tak to té sestře říkám a co myslíte - už byla vzteklá a prý jak si to představuji.... Já jen žasnu, že to, co funguje jinde (např. na IVF oddělení) tak o patro níž vůbec... fuj, musela jsem si ulevit🙂

pikusa
3. led 2012

@loretana svatba je v sobotu 😀 ve 14 hodin....
MS byla,ted jsme asi v polovině cyklu....tak možná na konci pojedu na UTZ a pak KET---uvidím ještě......

loretana
3. led 2012

@pikusa tak to držím palce, už jsi nervozní?🙂 a taky přeji moc a moc štěstí!!!!!
tak to by byl krásný svatební dáreček, kdyby se to povedlo🙂🙂

pikusa
3. led 2012

@loretana trošku jsem......
hlavně aby byl mates zdravej,včera a v noci měl zase teplotu....

loretana
3. led 2012

@pikusa tak to doufám, že pak uvidíme fotečku krásné nevěsty🙂 já si pamatuji, jak jsem byla nervozní před svatbou já, nemohla jsem spát několik dní, pořád se mi hlavou honilo, co ještě všechno je nutné zařídit🙂 a nakonec to vyšlo, určitě to vyjde i vám podle vašich představ, drobné "mouchy" jsou normální a na ty se hned zapomene🙂

ivkaj
3. led 2012

@pikusa pořádně si svatbu užij, ve většině případů je to jednou za život 🙂

@loretana vidíš, tak to já jsem řekla, že s ní domluvená jsem (a už si ani pořádně nepamatuju, jestli jsem byla) a že sem k němu chodila na IVF a že ví, že se v poradně čeká a bylo to;o)

loretana
4. led 2012

@ivkaj asi je to to taky o štěstí, na jaku sestru narazím, takhle byla teda opravdu neústupná:( ale snad v pátek narazím na někoho taky dobrého, co se dá dělat....

darazv
5. led 2012

Ahoj holky možem sa pridat 😉 ja chodím do podolí mám za sebou 1IVF- biochemická gravidita,1KET-neuspešny,,2KET momentalne čerstvo neuspešny dorazila mrcha a test negativní ☹ no asi nemám súdené mat dieta ☹ problem je že priatel má malo pohyblivé spermie tak iné riešenie ako ivf ani nebolo ,v pondelok mam ist na odber krvi aj ked zbytočne a konzultace s dr darebným,,mam ešte dve varky zamrazene 3 embrya a 4 morulky 😒

pikusa
5. led 2012

Darazv......mrzí mě,že to zase nedopadlo......ale nezoufej......
i když bylo biochemko,tak víš,že otěhotníš.A Darebný jistě něco vymyslí.......a dokud máš mrazáčky,zkoušejte dál......
Mě první IVF_ICSI vyšlo,pak KET vyšel ale přišla jsme o prcka a další KET nevyšel.......ale mrazáčky máme,tak jdeme do dalšího pokusu cca v únoru

darazv
5. led 2012

@pikusa dakujem no ja už som bola taká zufalá a myslela že je to asi aj carom a že ho zmením pretože mi to príde jak loterie 😒 vela ludí chváli podolí a vela zase nie tak neviem čo už si mam o tom mysliet,,,nevieš nahodou čo znamena morulky či je to slabšia kvalita?

pikusa
6. led 2012

@darazv morulka je dobrá....pak snad už jen blastocysta ne????ale abych nekecala.......
Tak holky......zítra máme velký den,loučí se slečna a přijde paní 😀

darazv
6. led 2012

@pikusa no ak mám pravbdu povedat nikdy som neriešila kvalitu embryi do podrobna ale asi hej 😀 vždy ma potešili tym že mi davaju kvalitne embrya a prd z toho,,,,no niečo mi asi ušlo kedže som tu nová 😝 ak to dobre chapem ideš sa vydavat tak mojka prajem ti krasnu svadbu samozrejme i noc 😀

mabumi
7. led 2012

ahojte , mozem sa pridat? pred 2 tyzdnami som absolvovala v Podoli operaciu kvoli endometrioze a rozhodla som sa tam prestupit aj do CAR. chcela by som sa poradit, co si o tomto centre myslite, ste tu spokojne? ja budem chodit k dr. Rezacovej. tiez mam za sebou 1 IVF a 1 KET, neuspesne. a prirodzene nikdy neotehotniem.

@darazv ahoj aj ty si slovenka 🙂 ? pracujes v Prahe? chodila si len do Podoli zatial, ako si spokojna?

darazv
7. led 2012

@mabumi ahoj som zo Slovenska ale pracujem už vyše tri roky v prahe no kvoli ivf som prišla o pracu ☹ mam skusenost len s podolím mam za sebou tri pokusy neuspešne 1vf,a 2 krat ket 😖 neviem čo si mam o tom mysliet pretože u mna problem nieje žiadny iba priatel má malo pohyblive spermie že prirodzenom cestou by to nešlo ,,vyhodili sme 30 tisic zatial a aj tak na prd,,ešte mam na dva pokusy ket ak teda prežiju rozmnrazenie embrya v pondelok idem na konzultaci čo dalej,,