CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
8. dub 2012

@zuzij ahoj....na genetice vám vezmou krev aobou se vás budou ptát na nemoci v rodině...tak se na to připrav...jde to až kamsi k prarodičům co víte.....ale když nevíte,nic se neděje....
A taky na výsledky se čeká skoro 6týdnů 😒

zuzij
8. dub 2012

Ahoj pikusa, tak tech 6 tydnu cekani na vysledky me docela dostalo. . .Jinak o nemocech v rodine docela prehled mam ale manzel nic moc 😉 Jinak diky za info

pikusa
8. dub 2012

@zuzij hele manžel má sposta sourozenců.tátu skoro neznal......ale stejně je důležitá ta krec....a nemoci jako rakovina,cukrovka...
A jo je to blbý ale na výsledky se čeká dlouho 😒

malinka_02
8. dub 2012

@maja1111111 ted jsem nepochopila co na 6 týdnů? No já právě nevím jestli j dobré ho snižovat ted.. asi počkám jak dopadne ta krev abych to falešně nesnížila a pak to nebránilo otěhotnět

malinka_02
9. dub 2012

@pikusa promiň ta poslední odpoveď byla pro tebe 😕

pikusa
9. dub 2012

@malinka_02 no 6 týdnů se čeká na výsledky genetiky....

malinka_02
9. dub 2012

@pikusa aha tak to jo.. přijde mi fzrt to čekání nekonečný.. ještě 10 dní vubec na tu endokrinologii..

pikusa
11. dub 2012

@malinka_02 hele strašný to čekání,u mě to bylo ještě horší když jsme čekala na 2.den cyklu....cykly 60 dní....to se blbě čeká

malinka_02
11. dub 2012

@pikusa no to je jasný.. já ted čekám jestli mi dá léky nebo neda a když dá tak zase jen čekání.. ☹

pikusa
12. dub 2012

@malinka_02 když dá,tak jdeš do toho ne????

malinka_02
15. dub 2012

@pikusa jak to myslíš jdu do toho? No když mi dá léky tak mi nezbyde nic než je zase brát ale to se nedočkám ani IUI takhle 😒

maja1111111
15. dub 2012

@pikusa prosímtě jak dlouho se píchají ty injekce??je to u všech stejné?

pikusa
17. dub 2012

@maja1111111 já se ztrácím....já něvěděla,že chcete IUI nejdřív.......
mám zmatek v hlavě 😵
Už chodím do práce a nějak nestíhám a je toho nějak moc...........

maja1111111
17. dub 2012

@pikusa iui je inseminace ?to nechci to by mi bylo na nic...mám začít stimulovat (injekce do břicha) a jít na IVF...tak jsem chtěla vědět jak dlouho si musím píchat ty injekce...než dojde k 1 pokusu 😵 ?

pikusa
17. dub 2012

@maja1111111 ahááááááá 😵
takže injekce jsou od 2.dne cyklu do cca 12-14.dne-----takže takl 10 -12dní.....sledují tě ultrazvukem a upravují dávky....a tak 16-17 den je odběr vajíček....

maja1111111
17. dub 2012

jojo děkujiii za info 🙂 ,,..to budu asi jako koule po těch hormonech 😒

pikusa
18. dub 2012

@maja1111111 no nemusíš.......já měla nafouklý břicho....ale měla jsme hyperstimulační syndrom

maja1111111
18. dub 2012

@pikusa no o tom jsem četla a co se stím dá dělat,dá se tomu předejít?

pikusa
18. dub 2012

@maja1111111 hodně hodně pít.....fakt se prolejvat,bílkoviny jíst......

malinka_02
21. dub 2012

ahoj holky tak já byla na endokrinologii, prolaktin mi klesnul takže to dál řešit nebudeme a štítka mi klesla taky ale ne dostatečně tak mi zvýšili dávku a v uterý jdeme znovu do centra a uvidíme co dál..

pikusa
21. dub 2012

@malinka_02 tak jsme zvědavá.....dej vědět.....a s prolaktinem super

malinka_02
22. dub 2012

no na jednu stranu super a na druhou takový pocit jako že kdyby to bylo aspoň prolaktinem a dali mi léky tak pak by se třeba mohlo podařit, ale je takhle vlastně něčím jiným..

pikusa
22. dub 2012

@malinka_02 když on ten prolaktin strašně lítá.....
za týden to zase může být jinak....i pitomej stres a šup--je nahoře....
a štítka se dá taky ukočírovat lékama,takže to je v poho.....jsme zvědavá co ti řeknou

malinka_02
22. dub 2012

@pikusa no právě já ho mám určitě ze stresu, jenže já sem v práci ve stresu nonstop.. No ukočírovat jo, ale zase si nedávám naděje že když se tak dlouho nepovedlo že ted by to vyšlo, ale mám strach že nám řeba řeknou at se snažíme doma, a budeme se další rok trápit.

maja1111111
22. dub 2012

@malinka_02 ahoj a ty mužeš otěhotnět přirozeně?myslela jsem že máš nějaký zdravotní problém....?to máš tedy určitě dost velkou šanci 🙂 ,oproti mě.. ☹

malinka_02
22. dub 2012

@maja1111111 no snažímě se 19 cyklus a už špiním 4 dny takže tak za 2 dny to bude 20 cyklus.. gyndař mi za celou dobu neudělal ani HP, jednou sem byla na UTZ (3x) to mi řekl že by mi doporučil laparoskopii po zánětech močáku že mužu mít srusty ale že ovulaci asi mám.. a podruhý sem byla až teď (1x) a to mi řekl že žádný folík jinak se neobtěžoval.. poslal nás do centra tam mám vyšlo spemio jdost hraniční a vyšel HP v centru blbě s tou štítkou a prolaktinem tak mě poslali na endokrinologii a tam mi teda dali léky na štítku a na prolaktin po dalších 2 krevních testech nedali nic že to není tak hrozný, ale ani folikumetrie nebyla. A manžel šel na další spermio tam miu vyšlo 30 mil ale říkali že v nějakým olejovým testu spermie vůbec neprotekli.. a at jde ještě jednou tak jde v uterý .. Takže vlastně vubec nevím co.Ale na druhou stranu když to tak dlouho nevyšlo tak když mě pošlou domu at se dál snažíme sami tak fakt nevěřím že to vyjde a akorát se budem trápit..

maja1111111
23. dub 2012

@malinka_02 no my se také snažili , pak jsem šla na laparo a zjistilo se ,že mám nepruchodné vejcovody a endometriozu.(jinak by se to vubec nezjistilo)..snažení byla jen ztráta času..osobně Ti dopučuji laparoskopii,at Ti to tam vše prohlédnou..takto se mužete snažit roky a třeba zbytečně...ale to Ti mají doporučit oni!

malinka_02
23. dub 2012

@maja1111111 no já doufala v IUI..

malinka_02
24. dub 2012

Ahoj holky, tak špatný v centru.. hodně špatný 😢 manželovi opět klesl počet na 22 mil.. ale to není to hlavní, má je morfologiky vadné a to tak, že má jenom 2% těch co jsou použitelné. Posílají nás tedy rovnou na ICSI ani IVF nám nestačí musí najít tu hrstku pořádných a ty použít..
A aby toho nebylo málo tak předtím musíme na genetiku jestli vůbec na ICSI udělají.. ☹ ☹ ☹ ☹ sem se totálně složila.. A strašně dlouho se na genetiku čeká. Objednali nás až na 1.6. a pak prý se čeká 3 týdny ale vtr přece čeká ještě dýl.. A tak by ICSI vycházelo nejdřív na července srpen tak ani dovča nebude..

Holky měla ste některá ICSI nebo víte jaká je tam šance? Stejná jako u IVF? A zbydou mrazáčky pak třeba?

malinka_02
24. dub 2012

@zuzij ahoj chtěla bych se zeptat - posílají nás teď v Podolí taky na genetiku, trvá to opravdu těch 6 týdnů?? Díky moc..