CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

maraida
12. led 2013

@adriene ale když by i při minimálce narkozu chtěla a zaplatí si jí,tak myslím,že jí to dají.Proč by ne?

maraida
12. led 2013

@danci70 a kdy jdeš na kontrolu?Víc jak 3 folikuly by se ti při minimálce udělat neměly.

adriene
12. led 2013

@maraida @dancl70 No ona se jí právě dožadovala... a bylo to zamítnuta. Samozřejmě ji nechtěla zadarmo, je jasné, že by si ji musela zaplatit. Nicméně říkala, že příště by do ní šla určitě a trvala si na tom. Zrovna Řezáčová byla při tom výkonu dosti nešetrná a bolelo to... navíc jí řekla, že "toho nadělá" ... no to asi nikdo z nás nepotřebuje slyšet. Naopak Darebný byl prý špica, vůbec to necítila... asi záleží, jak se jim kdy daří, jaký je přístup atd... 😉

Já vím, jaký je rozdíl mezi analgosedací a anestezií, ale teda musím říct, že ve většině CARů dávají právě krátkodobou anestezii... proto mě to překvapilo. Na druhou stranu zas musím uznat, že jsem ráda, že mě neuspali úplně, ono to na mozek není nic moc 😒

danci70
12. led 2013

@maraida beru clostík a až jak dopadne utz si mam píchnout ovitrelle,jelikož je mudra skoupá na informace a já se nezeptala,tak nevím,zda chce dělat ivf nebo to máme zkusit sami.tak musím čečkat do středy 😒

adriene
12. led 2013

@danci70 Asi to více rozeberete při tom UZ... ale u clostíku se ti udělají tak cca do 3 folků, řekla bych... tam asi analgosedaci nepředpokládají 😉

maraida
12. led 2013

@danci70 pokud si pak budeš píchat Ovitrelle tak to je minimálka.A jak dlouho už bereš ten Clostík?

@adriene tak to teda nevím,proč s tou narkozou dělají takové štráchy.Já bych se jí teda taky dozadovala,když je v ceníku.

danci70
12. led 2013

@adriene ona mi dala rovnou dvojitou dávku,tak nevím co od toho čekat,v každém případě pokud tedy odběr tak bez narkózy.musím se pomalu psychicky připravovat.a to mi provede ona,když k ní chodím,nebo je šance že padnu na šetrného Darebného ? 🙂

danci70
12. led 2013

@maraida od středy do neděle,3 až 7 DC

adriene
12. led 2013

@maraida No to mi povídej... nikde to nebývá problém... ale tady si hodně "hrajou na tu přirozenost" ... takže když tzv. přirozený cyklus, tak bez narkózy. Např. byla v Brně na nativu a tam jí na požádání narkózku dali... tak asi tak.. 😅

maraida
12. led 2013

@adriene já teď měla taky jen 2 vajíčka a měla jsem narkozu.

adriene
12. led 2013

@danci70 Vůbec to nemusí dělat ona... se to tam střídá, nikdy nevíš, kdo se na sálu objeví v zeleném 😀 Ale i jí bych se nebála, takže klid 😉

adriene
12. led 2013

@maraida ale to jsi měla při IVF?

danci70
12. led 2013

@adriene klid,to se lehko řekne 🙂 od středy špatně spím pořád si to přemílám v hlavě.tak hlavně aby tam byl nějakej folík,že 🙂

maraida
12. led 2013

@danci70 bude ti to dělat ten kdo bude mít zrovna službu na sále.I když jednou se mi stalo,že tam byla zrovna Řezáčová a já řekla,že chci Darebného a přišel mi to dělat on.A to budeš teda brát Clostík už jen zítra a pak od pondělí až do té středy nic?

adriene
12. led 2013

@danci70 Ano, to je nejdůležitější 😉 na to se soustřeď, zbytek je vedlejší 🙂

maraida
12. led 2013

@adriene to je fakt,při IVF.Tak jestli u mě někdy dojde na minimálku tak se nejdřív zeptám jestli mi dají u OPU narkízu a když ne tak půjdu do jiného centra!

@danci70 ty teda ale stejně narkozu nechceš,jestli jsem to pochopila správně?

danci70
12. led 2013

@maraida i to já bych jí asi chtěla.všechno je jednou poprvé 🙂 ale mudr s touto variantou určitě nepočítala.nestihnu předoperační,tak jí chtít nemůžu.a jak jsem se nyní dočetla stejně by mi ji při minimálce odmítli dát

danci70
12. led 2013

teď ještě tak přemýšlím na co všechno můžou při předoperačním vyšetření přijít ... 😒

maja1111111
12. led 2013

no já myslím,že uplná narkoza je při odběru dost zybetčná,pokud není opravdu hodne vajíček...já měla 6 na levo a 4 na pravo a trošku jsem to cítila na levo ,ale to přičítám tomu ,že tam mam endometriozu..sestřička mi tam dala čípek a pak ok....ale vedle me ležela paní a ta měla asi 35 vajíček a te už narkozu dal,ale spala jen asi pul hodky....pořád se čekalo na embryoložky a oni nikde (nemohly se vubec dopočítat 😀 )

maraida
12. led 2013

@danci70 tak se schválně zkus na tu narkozu zeptat.A ten Clostík bereš teda zítra naposled? A pak až do středy nic?

adriene
12. led 2013

@danci70 😀 nabírá se většinou krevní obraz, biochemie, krevní skupina, HIV, žloutenka, syfilis, moč na sediment. No a interně se tě zeptají na anamnézu, natočí EKG, tlak, pulz, poslechnou, vyšetří... nic závažného. Jsi zdravá holka, na co by měli přijít... 😉

danci70
12. led 2013

@maja1111111 takže ti odebírali bez narkózy a dalo se to?

adriene
12. led 2013

@maja1111111 Určitě je celková narkóza u takhle málo vajec nadbytečná... ale minimálně ta analgosedace je vhodná... už pro to, že se žena při tom výkonu uvolní a vše probíhá "hladčeji".

danci70
12. led 2013

@maraida přesně tak 🙂 je to špatně?

maja1111111
12. led 2013

@danci70 jo určitě to bylo fakt v pohodě..jen se mi motala hlava,pila jsem jak opilá... 🙂 a fakt jsem to necítila,jen potom trošku...toho se vubec nebát nemusíš... 🙂

maja1111111
12. led 2013

@maja1111111 chtela jsem napsat:že se bát nemusíš 🙂

danci70
12. led 2013

třetí až sedmý DC clostík,desátý den UTZ

adriene
12. led 2013

@danci70 ale pozor... @maja1111111 to sice odebírali bez celkové anestezie, ale v analgosedaci... nebo ne?

danci70
12. led 2013

@maja1111111 a předoperační jsi nemusela mít?

maja1111111
12. led 2013

@adriene jojo analgosedace se snad dává vždy ne...?