CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
9. únor 2013

Díky.......zatím nemám ani termín konzultace....ale objednávají do 3 týdnů.....takže to jde

maja1111111
9. únor 2013

@pikusa tak se asi začnem pomalu rozprchávat....Já jsem objednaná do genetu,ale mají volno až 4,4 což mi ani nevadí... 🙂 tak snad se nám tam bude lépe dařit 🙂

malinka_02
9. únor 2013

@pikusa tak ti budem moc drzet palce!

maja1111111
9. únor 2013

@malinka_02 a co ty co budeš dělat dál?

malinka_02
9. únor 2013

@maja1111111 zatim nic..

petulet
9. únor 2013

@maja1111111 moc držím palce,aby se ti tam zadařilo. 🙂

maraida
9. únor 2013

Holky já jdu do Podolí na konzultaci ve čtvrtek.Tak uvidím co mi Darebný řekne,jaká vyšetření navrhne,aby poslední IVF klaplo.

pikusa
9. únor 2013

@maja1111111 tak snad ti tam pomohou....

@maraida tak snad už to vyjde i tobě........
Holky ale necháte nás tady i když prcháme????? 😵 😵 😵 😵

danci70
9. únor 2013

@pikusa no jasně,přece neutečete i odsud 🙂 stačí že utečete z Podolí 😀

no a snad se i někdo nový přidá ...tedy nějaká nová 🙂

pikusa
9. únor 2013

@danci70 no utíkám z Podolí nerada......
ale prostě to musím zkusit jinde......
a kdyby něco,mám v Podolí stále 3 mrazáčky

darazv
9. únor 2013

Ahoj holky viem že to sem nepatrí ale nedalo mi to .... neuverite čo som dnes našla 😀 http://www.emimino.cz/denicky/prstickova-metoda...
čo na to hovorite? prv som sa smiala jak blazon 🙂

maja1111111
10. únor 2013

@petulet moc děkuji ,doktorku ke které mám jít všichni chválí,tak snad pomuže 🙂
@pikusa no uvidíme co bude dál,to člověk nikdy dopředu neví. 😉

petulet
10. únor 2013

@maja1111111 to jdeš do genetu jak je na Letný?

petulet
10. únor 2013

@maraida držím place,ať ti vše vyjde. 🙂

mkuki
10. únor 2013

@darazv Ahojda my to praktikovali ale "pinďourkovou" metodou 🙂 🙂 a kamarádky také.... myslím, že po neúspěšíš se zkusí vše 🙂 🙂

mkuki
10. únor 2013

tak kontrola zítra u Darebného, snad bude vše v pohodě... Jo holky já byla včera na pivečku s kolektivem.. vadí ve stimulaci alkohol?? neopiju vajíčka??... 😀 😀 😀 bylo to super posezení a spontánní... ne že bych byla zlitá jako doga, ale pár piveček jsme měla ....

petulet
10. únor 2013

@mkuki já myslím,že neuškodí 🙂 v pivu je přeci vitamín b. tak ať ti to zítra u mudr. dobře dopadne.

petulet
10. únor 2013

tak teď jsem četla i o caru Apolinář docela chválu a tady jsem našla ceník .jako nevím,jestli je ještě platný teď,ale holky píší na diskusi,že ano.
http://apolenky.kvalitne.cz/cenik.php
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/aknyt/album/...

danci70
10. únor 2013

@mkuki na zítřek držím palce,já jdu zítra pro změnu k Řezáčové 🙂

danci70
10. únor 2013

@petulet kdybych to viděla dříve,jdu raději k Apolináři,ale teď už by to byla pro mě velká časová ztráta...než mě objednají,než udělají všechna vyšetření... 😒 budu muset risknout Podolí

petulet
10. únor 2013

@danci70 no já to našla až taky teď. tak na tebe budu myslet,ať ti to vyjde v Podolí.Já ted pozoruji jen kde se co píše o carech,abych se pak rozhodla,kam půjdu do 3 ivf. 🙂 Ted nastupuji do práce od března a malej do podnikových jeslí. Zas to bude i změna,že budu mít jiný myšlenky a časem to třeba někde vyjde. 🙂

nelfilka
10. únor 2013

Holky, v kolik jdete na utz, mám kontrolu v 13,30 u Dr. Darebného. Ve středu Dr.¨Krčmář viděl folík 13 mm, a prý ještě jeden doroste, v pátek Dr. Řezáčová viděla jen jeden folík 9 mm. Chtěla stopnout tento cyklus, ale já zažádala o další kontorlu v pondělí. Uvidím se tam s některou z vás? 😉

malinka_02
10. únor 2013

@pikusa jasně , že jo! Tak ty to máš i kvuli vzdálenosti..
@petulet na diskusi kam chodím od začátku je holčina těhotná z Apolináře a ted tam dostala druhou a ta už simuluje a to byla na první konzultaci 2.1. a na diskusi IVF tam chodí teda holčina co od nich má mimčo a ted 2x za sebou SP, ale já i to považuju za uspěch, u nás se ani nechytlo..

pikusa
10. únor 2013

@mkuki já byla ve stimulaci na pouti a taky jsem pila pivo.a to ho jinak moc nemusím. A vyšlo to

petulet
10. únor 2013

@malinka_02 no to je super. a o ty o jakým caru přemýšlíš?

petulet
10. únor 2013

@pikusa já když jsem stimulovala na 1 ivf,tak jsem si dala občas sklenkuý vínka a taky to vyšlo 🙂

pikusa
10. únor 2013

@darazv znám slyšela jsem zní to divně ale u nás to nefunguje🙂

danci70
10. únor 2013

@nelfilka já jdu dopoledne

nelfilka
10. únor 2013

@danci70
Hodně štěstí ;)

maja1111111
10. únor 2013

@petulet ano na letnou jdu