CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

darazv
17. únor 2013

@malinka_02 Tak ako celkovo ivf nesie aj riziko sú to predsa hormony 😒 no to neviem či v caru to robia ale myslim si ze hej vsak tam zajtra zavolaj a uvidis neodkladaj to!!!

malinka_02
17. únor 2013

@darazv chci jít na konzultaci tenhle nebo příští týden tak o to poprosím..

darazv
17. únor 2013

@malinka_02 a ked krvacas vystači ti intimka alebo mas klasika vložku?

malinka_02
17. únor 2013

@darazv no je to hned po tom když se jdu vyčurat a pak třeba večer ještě a druhý den ráno, intimka stačí není to extra moc ale není to špinění, je to prostě červená.

darazv
17. únor 2013

@malinka_02 neboj určite to bude oki..možno tvoje telo potrebuje vypnut od tých vsetkych svinstiev čo si brala...ozaj teraz niečo uplne mimo ty si tušim spominala ze si aj volala na imunologii aby ti povedali vysledky vsak?lebo ja som doteraz nevidela vysledky z imunologie proste to dali hned darebnemu povedal že je to oki....ale chcem vediet ci si to možem aj ja zistit mimo car..

malinka_02
17. únor 2013

@darazv já sem šla do podolí na krev, šla sem do kartoteky a požádaa o svou kartu a vysledky si přečetla, cestou zpět sem jí tam v klidu vrátila 🙂 manželovi se výsledky zlepšili ale zase nedělá se tam ten olejový test co dělají v caru a ten nám právě vycházel blbě.. uvidím. Pujdu na konzultaci poprosím je jestli mi nemužou vzít citologii a uviím co nám před dalším IVF řeknou a chci zítra napsat Maličkové.

darazv
17. únor 2013

@malinka_02 tak ty si taky maly agent 😉

pikusa
18. únor 2013

Ahoj holky......
Já jsem pořád nějak neodhodlaná na ten nový CAR 😵
Ale musím už něco dělat

mkuki
18. únor 2013

@pikusa chce to asi čas.... vím, někdy jet o klišé, ale čas ukáže co a jak a kdy.... ..
každopádně přeji mnoho štěstí a hlavně aby to bylo vytoužené a na konci "čekací" doby se na nás usmál uzlíček...

Já nyní jen čekám a čekám, aby se u mě alespoň jednomu bobískovi líbilo natolik, že si řekne, no zde ještě chvíli zůstanu 🙂 🙂

už také přemýšlím, kdy půjdu do práce, dovolenou mám ještě zítra a středa už to jistí v kanceláři... Nedělám nic těžkého jen účtuji doklady, typická "kancelářská" krysa...

mkuki
18. únor 2013

jo a je to vážně tak, když není PK, tak se embrya mrazí stejně až když je to 5 dní.... tak že taková PK bez placení.... jen se platí 3000 za mražení 🙂

pikusa
18. únor 2013

@mkuki když mě je 38......času moc není......
určitě budou nějaká vyšetření..........na jednu stranu chci akci a na druhou se bojím....víš jak
Tobě strašně držím palečky 😵

mkuki
18. únor 2013

@pikusa asi bych volila imonologii a genetiku... něco se dít musí.... snad i dr by to mělo dojít...

pikusa
18. únor 2013

@mkuki genetiku máme........

mkuki
18. únor 2013

@pikusa tak asi jedině možná laparoskopii a imuno.... něco není asi v pořádku.
Znám to když mě dr tehdy vše přisuzoval jen a jen obezitě a nic nedělal... taková bezmoc a ještě mi říkal, jste mladá... to mě bylo 27)

pikusa
18. únor 2013

@mkuki jdu volat na gyndu,jestli mi napíše doporučení do CAR...... 😵

julie74
18. únor 2013

@malinka_02 A nebylo by záhodno vyměnit doktora. Odkud jsi? Já bych se trochu vedlejších účinků IVF bála, rozhodně bych chtěla být pod kontrolou někoho , kdo na to nekašle. Já našla skvělého doktora, ale je dost neortodoxní, zejména jeho ordinační prostory, on vypadá jako šéf rockového klubu, takže myslím, že slabší povahy by trpěly. Ale bere pacinetky a je úžasný.

julie74
18. únor 2013

@pikusa a doporučení do car nepotřebuješ, já ho nikdy neměla a nikdo ho nechtěl

pikusa
18. únor 2013

Hmmmm nebere to

pikusa
18. únor 2013

@julie74 já volala do toho nového CARU a prý je to lepší....ale ne nutné....
stejně musím na cytologii,tak jsem se chtěla rovnou objednat

julie74
18. únor 2013

Dneska mi napsal Darebný, že mi měsíc po IVF nebude chtít udělat ani nativ. Všechny centra to dělají, protože v sobě má člověk ještě spoustu stimulace, takže je naopak výhodné udělat nativ. Podolí má výjimku. Už mě ty jejich podivnosti trochu štvou. Ale tak hrozně nechci měnit centrum. Na druhou stranu, po velkém ivf mám stejný výsledek jako každý měsíc v cyklu bez léků, jenom holt budu čekat, až pan doktor usoudí. Protože s mým AMH (0,26) mám přece času habaděj. No co, stejně mi říkal D, hned při první návštěvě, že si máme udělat duševní cvičení na dárce. Asi myslí, že by to pro nás bylo lepší než naše geny, my jsme taková trhlá rodina 😀 😀 😀 Dneska si jdu pro výsledky genetiky, tam mám taky nějakou pitomost, už se nemůžu dočkat

pikusa
18. únor 2013

@booo ahoj a vítám tě tady----mrzí mě,že ti to nevyšlo.....
Jinak krástký protokol....začneš stimulaci cca 2.den cyklu a trvá to asi 14 dní
Dlouhý.....začneš v cyklu před MS a pokračuješ po ní dál....

mkuki
18. únor 2013

@julie74 také mě to jejich chování a jednání někdy štve ona dělá jinak, on jinak... my před ní podepsali souhlas s dvěma embyi a ona mi v den transferu začla přesvědčovat, že mám volit jen jedno... a to vzhledem ke svým omezením.... A to má v kartě všechny moje operace a zákroky a tak mě tím tak hnula žlučí, že jsem tvrdě stála na svém a embryoložka byla na mé straně 🙂
ví o mě prd a jen a jen stála za svým...pak jen pokrčila rameny a pravila no jak myslíte....

Ono na každém CARu bude něco pozitivního a něco negativního ... ☹

pikusa
18. únor 2013

Určitě má každý CAR něco.....
mě tady fakt vadí i ta vzdálenost.........sice řídím ráda a jezdím ráda ale už mám i strach....přeci jen,doma dítko a v zimě když byly sněhové vánice jsem strach měla

mkuki
18. únor 2013

tedy holky z našich 9 bojovníků zbylo v pátek 7 (dvě byly pomalejší) a dvě nám byly transferovány a..... DVĚ se budou mrazit.... takže jakoby zbyly jen dvě.. tak to jsem zvědavá, jak se daří těm mým u mě....

@pikusa v pátek tak se mnou byla paní 39let vše si již hradila sama a zaváděla dvě embyjka.... měla jich celkem 16 po OPU... tedy to byla úroda.... měla jsem pocit, jako bych jí znala a ona mě také, ale na více jsem neměly čas...

nu tak doufám, že ti moji bobísci bojují jako o život 🙂 🙂

pikusa
18. únor 2013

@mkuki já měla 31 folíků 😵
mám všeobecnou,ta hradí 39 + 365 dní..... 🙂

adriene
18. únor 2013

@julie74 Fakt zakazuje vsem na 3 mesice sex? No me to oznamila bez mrknuti oka jako samozrejmost... proste riziko je riziko. Je fakt, ze v cloveku se po tom sdeleni, ze je koncne tehotny (navic vicenasobne) neco zlomi a sex jde nejak stranou... a to i muj velmi aktivni manzel zacal mit strach, ze neco "provedem", tak se zacal bat... 😀

julie74
18. únor 2013

@adriene Nám to tvrdila taková ta menší černovlasá snědá sestřička, taková hrozně milá. Tak jsme jí řekli, že s takovýma radama ať za sebou zavře zvenku. 😀 Ne, ona je fakt hodná. Jednou si nám s přítelem stěžovala na svoje dítě, jak je hrozné. Tak jí přítel říkal, že berem i hrozné 😀 😀 S dvojčaty, to je taky docela jiná situace, ale když oni tam ty svoje pravidla berou tak přibližně.

adriene
18. únor 2013

@julie74 😀 no me v tu chvili nenapadlo ani zapochybovat, rekla to tak direktivnim vaznym tonem, i vyraz tomu nasvedcoval 😀 😀 Pak mi bylo asi 4 mesice tak zle, ze bych sexu nebyla schopna ani kdybych chtela... No a po tech 4 mesicich jsem uz zas mela takove bricho, ze se clovek sotva vali... takze nas sexualni zivot v dobe tehotenstvi je vazne hodne omezen 😀

mkuki
18. únor 2013

tedy z 9 vajíček nám dvě v pátek vrátili a dnes ty dvě co prý byly nejkrásnější zamrazili.

nyní tedy čekáme jak se bobisci uchytí 😉 😉. to čekání bude hrozné tedy...

maraida
18. únor 2013

@nelfilka ještě jednou ti mooooc děkuju za radu 🙂 Dnes jsem volala té Dr. Malíčkové,řekla jí co a jak,že v Podolí imuno nestíhám a Dr. mi chce na měsíc před IVF nasadit preventivně Prednison.A ona,že imuno jsem měla mít už dávno hotové a Prednison jen tak ať v žádném případě neberu a že mě k sobě objedná.Měla termín na konec března.Tak jsem jí řekla,že děkuji,ale to je pro mě už pozdě,že koncem dubna jdu už na IVF a ona počkat počkat tak to ne a přijďte ve čtvrtek 21.2.!!! 😕
Holky já jsem táááák šťastná!!!!