CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pinkywinkie
27. únor 2013

@maja1111111 Nevzdavej to, ja tekla v loni (dali mi dve embryjka), tak jsem si myslela, ze je to v haji. Opravdu to bylo na tampony. Vysadila jsem leky, utrogestan, prednison..... a svete div se, ono tam zustalo to druhe a ja ho tim zabila.... Ani jsem o tom nevedela. Takze koukej brat prasky a nepremyslej cerne..

petulet
27. únor 2013

@maja1111111 no ta je fakt děsná řezáčová. tedy takovej přístup je šílenej. hlavně jen vše zapaltit!!!. Mají drž se.

julie74
27. únor 2013

majo, to je opravdu dost divný přístup. Otázka je proč by to mělo stát na Řezáčový. Jednak čtu, že jsi stejně otěhotněla bez jejího přičinění, vážně bych šla hned ke svému doktorovi. Áť už dobré nebo špatné zprávy, taky bych potřebovala vědět na čem jsem. A kdyby to nevzal krev , nechala bych si ji vzít jako samoplátce. Moc držím palce

Mkuki, blahopřeju k Viktorce

julie74
27. únor 2013

Není to na stížnost nadřízenému paní doktorky ???

petulet
27. únor 2013

@julie74 je to hrozný,jak zachází s pacientkama. ☹

maja1111111
27. únor 2013

holky dekuji moc ,ste zlatý...
@julie74 ale ja vubec nevim kam bych mela jit na tu krev jako samoplatce...víš o něčem??

malinka_02
27. únor 2013

@maja1111111 to mě mrzí akle taky bych furt věřila že to dopodne!! To že to nevyjde sis aky myslela a hele ono to vyšlo tak třeba je to silak!! Hodně holek má normálně MS a ani neví že sou těhotné!
Podle mě bys fakt měla zajit za gyndařkou a pokud ne tak obvodacka te pošle na krev určitě.
Můžu se tě zeptat, ty si řešila furt tu práci a ted si bez práce a zrovna to vyšlo?

malinka_02
27. únor 2013

@maraida Mužu se zeptat ty si byla u té Malíčkové bez doporučení nebo si ho nakonec měla?

malinka_02
27. únor 2013

Já jdu do Podolí zítra na konzultaci před 2.IVF a nevím teda.. Ale četla sem ža u Apolináře se ted taky moc nikomu nedaří..

malinka_02
27. únor 2013

@pinkywinkie Já chodím k Darebnému.

pinkywinkie
27. únor 2013

@malinka_02 ja chodim k Rezacove a jsem ted zaskocena jejim pristupem k Maje.

darazv
27. únor 2013

@maja1111111 ak chces ist ako samoplatca tak treba vyhladat laborator kde beru odbery krve a tam pojdes rano na priamo a oni ti povedia kedy si mas prist pre vysledok stoji to cca 200kc 😉

darazv
27. únor 2013

@adriene teraz tak uplne od veci ale nedá mi to napisat 🙂 predstav si ze sa mi o tebe snivalo ze si rodila vo štvrtok ale ktorí neviem 😀

adriene
27. únor 2013

@darazv Jeeee... no to je skvělé 😀 😀 Tak čtvrtek, ano...? A stačilo by to až ten příští?? Mně se to zítra moc nehodí 😀

maja1111111
27. únor 2013

@malinka_02 no přeshě tak do července nemusim pracovat,tak proč toho nevyužit..peníze me netlačí,umim se uskromnit....tak jsem si dala pauzu a vyšlo to... 🙂 ale nedopadlo a nevim proč

darazv
27. únor 2013

@adriene no neviem neviem 🙂 ale že si to ty tak to bude o tyzden teda 😀

darazv
27. únor 2013

@maja1111111 ja si myslim ze je to chyba doktorov mali ta hned kuknut a povedat čo mas brat na udzanie plodu..ale nadej tam stale je nie?

adriene
27. únor 2013

@maja1111111 Moc mě to mrzí... protože takhle to bylo úplně neskutečné... ale opravdu bych ještě počkala s tím, že to nevyšlo... Zajdi si na svou gynekologii a poraď se. A nebo opravdu jako samoplátce, kdyby tě na gyndě nenabrali.. A je pravda, že spousta holek krvácí v těhu a přitom se mimčo udrží... Přístup v CAR je složitý... Dr. Řezáčová mě nepřekvapila, je vidět, že pokud se nejedná o těhotenství jejich "výroby", nezajímá je to... otázkou je, jestli by je to zajímalo i kdyby se jednalo o jejich "práci"... Například kamarádka otěhotněla po ivf v Prenatalu a když začala krvácet... dali od ní ruce pryč.. Takže ono si asi člověk nevybere 😒

malinka_02
27. únor 2013

@pinkywinkie já kvuli tomu odešla a chodím k Darebnému, protože nikdy nic neřekla, šla sem na KET po IVF zklamaná že to nevyšlo a na UTZ mi řekla at přijdu za 2 dny a za dba dny byl folikul pryč a ona že je pozdě a at přijdu za měsíc, bez emocí a já se sesypala.. Jenže Darebný je zase moc free takže nic neřeší na vysledky skoro nekouká, imunologii nevěří.. jenže mám za sebou 4 neuspěchy tak ybch ráda aby koukal..

adriene
27. únor 2013

@darazv Děkuji... ten týden "bodne" 😀

malinka_02
27. únor 2013

@maja1111111 to je hustý, odpovídá to tomu že si byla v pohodě a vyšlo to.. A ty si platíš sama sociální a zdravotní nebo si na pracáku?
Já vubec nevím co mám dělat.. Zítra jdeme do caru na konzultaci. Končím cyklus tak bych mohla rovnou začít stimulovat. Teda chci si nechat udělat cytologii ale to bude asi hned ne u nich? ALe 11.3. jsem objednaná na imunologii k té Malíčkové. Jenže moc příjemná nebyla a nemám to doporučení.. A přemýšlela sem jestli to není blbost když mám imunologii z listopadu sice z Podolí ale hraniční jen jedna hodnota vyšší u manžela jinak nic jít hned k ní a jestli sme neměli jít na IVF a teprv pokud by to zas nevyšlo jít teprv k ní.
No a další špek. U nás v práci se ted propouští. Dnes 10 lidí padáka a ke konci března dalších 10. A to je nás už jen 80. Takže mám velkou šanci ho dostat.. A pokud bych dostala tak bych už nestihla IVF.. A byla bych v hájí..
Vubec nevím co mám dělat a zítra jdem do CARU.

pinkywinkie
27. únor 2013

@malinka_02 no ja mam rada prime jednani, rict veci narovinu a vzdy kdyz jsem necemu nerozumela, ona mi to vysvetlila. Proto jsem prave prekvapena ted, jaky ma pristup. To, ze je stroha, rychla a bez emoci mi nevadi, ale to, ze posle pacientku domu bez prohlidky, me zaskocilo.

maja1111111
27. únor 2013

@malinka_02 ne tak dobře natom finančne zase nejsem 😀 sem na pracaku..dostala jsem odstupne 4 platy a na pracaku ma 14 tis..což je pekne,zato že nebudu nic delat 🙂 rada si odpočinu 🙂 .no nevim stou imunologii..začínam si myslet ,že je to v te psychice...já mam protilatky proti spermiim,zvyšený prolaktin a stejne se to povedlo...proš se to neudrželo ,to je otazka 😒 ..těžko v tomoto radit..jen vim,že v podoli už do dalšího pokusu nejdu!!

malinka_02
27. únor 2013

@maja1111111 hele a ty protilátky ti zjistili v Podolí? A bereš prednison? A na prolaktin něco bereš?
No to já bych taky nebyla ale víš jak lepší byt na PN v zaměstnání 😀 😀 😀 Já myslela že když dostaneš odstupný tak ti na pracáku nic nedají?

malinka_02
27. únor 2013

Holky a ještě dotaz když požádám v podolí o cytologii za jak dlouho myslíte že bude?

@pinkywinkie No právě byla tak strohá že to až bylo k ničemu..

Jo a volala sem si do trombocentra a řekli mi že tu mutaci MTHFG nemám řešit ani v rámci IVF ..

pinkywinkie
27. únor 2013

@malinka_02 co to je ta mutace? No me to vyhovuje, to strohe jednani. Ja nemam rada takove ty omacky ☹

maja1111111
27. únor 2013

@malinka_02 daji ,ale az za 3 mesice..ano v podoli ,brala jsem prednison a dostinex..ale když sem otehotnela přirozene ,tak už sem nebrala nic.....zajímavé co 🙂

darazv
27. únor 2013

@malinka_02 tak cytologii ti mozu urobit hned a vysledok som ja mala za 14dní..

mkuki
27. únor 2013

@malinka_02 ještě je v kojeňáčku, ale denně za ní chodím 🙂 příští týden už bude doma u mamky a taťky 🙂

malinka_02
27. únor 2013

@pinkywinkie to je trombofilní mutace - špatná srážlivost krve, ředí se to lékama a našli mi to na genetice.
@maja1111111 no to jo 😀 musí to klapnout, si tady naše naděje 😉 A ted bereš nějaké procento z předchozího platu?
@darazv a nechala sis jí dělat v caru? Udělají mi jí? KE gynekologovi vubec nechodím a chci jak sem krvácela.. No tak aspon mám druhý duvod počkat na další cyklus už po imunologii..