CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

pikusa
7. pro 2008

Vendi,je tam,já jí vidím 😀 a na 10.den je super vidět 😀
tak ti potichounku gratuluju.................a ty se ted opatruj 😉

lucijda
7. pro 2008

Vendi vypadá parádně, je to fešanda a je krásně vidět, tak se opatruj a potichoučku GRATULUJU 🙂

murecka76
7. pro 2008

Vendi, je krásná, potichonku gratuluji. 😀 Brzo se uzdrav!!!!

Kalko, moc na tebe myslím a držím pěsti ať se folík umoudří 🙂 .

bekynka
7. pro 2008

Ahoj holky, moc všem děkuju za názory. Já teď chodím jen k Darebnému ten mi jako doktor vyhovuje. Prostě, když se objednávám, tak se nechám objednat rovnou k němu. Pokud budu chodit k Darebnému, tak z Podolí jinam nepůjdu. Mám spíš asi "smůlu" nebo co na ty jejich renonci, a pak jak se sestřička spletla s těmi výsledky krve. Snad už to bylo to poslední.
Na tu laparku nakonec nastupuju zítra - tedy v pondělí. Nakonec mě vzali.

Darebný mi totiž chtěl dělat nejdřív 3 inseminace a až když by se po nich nezadařilo, tak teprve potom kontrolu průchodnosti vejcovodů. To mi přišlo postavený na hlavu - dělat inseminaci, když neví, jestli mám průchozí vejcovody. Tak jsem se ozvala, v klidu ale jasně, že bych raději přirozenou cestu (už jsem dvakrát přirozeně otěhotněla bez problémů - jen teď už čekám 2 roky), ale že nejdřív chci kontrolu průchodnosti. On se na mě podíval, zeptal se, zda tu laparku chci, já že jo. A on mě na ni vypsal. Jenže to byla hoooodně rychlovka na poslední chvíli - jedno pondělí jsem tam byla (to minulé) a další pondělí na to nastupuju (zítra). Stihnou to před ovulací, ale stejně už jsem zítra 15 den cyklu. Jenže já si to vydupala, protože jdu v lednu po mateřské do práce a pak asi těžko budu chodit do CAru (ve zkušebce to je dost blbé) nebo na operace. Na dalších 6 měsíců je snaha přez doktory pasé.
Tak na mě myslete a ozvu se. Budu mít v podolí notebook.

pikusa
8. pro 2008

Ahoj holky,
tak já začala dnes pomalu vyklízet skřín,teda to je hadrů,nevím,kam to zatím narovnám.Pak jí teda rozrbrat,vymalovat.koupit koberec a počkat na truhláře,až nám smontuje vesravěnou.
Tak tady asi moc nebudu ,ale stejně se budu snažit si vždy chvíli najít.
Bekynko,tak držím moc palečky...................

murecka76
8. pro 2008

Ahojky,

tak Pikuska bude mít novou skříň...... 😀

Bekynko, držím moc palečky. 😀

A co Kalka a její folík? Jakpak asi dnes dopadla? 😀

kalka
8. pro 2008

MUrečko.. blbě ☹ .. žádný folík nedostl.. musíme čekat na další cyklus.. a pokud ten nevyjde, tak zase na další.. ach jo ☹ ... Zítra nastupuju do práce... už se nemůžu dočkat na ty otázky... jen při pomyšlení se mi obrací kulomet v kapse 😠

tak zatím papa.. 😢

zulik
8. pro 2008

Bekynko, držím palce, ať to dopadne, jak chceš, ať Ti není po narkóze špatně. Napiš, jak to dopadlo 🙂

Kalko, je to smůla ale zase si říkej, že jsou horší věci. Taky se mi tento měsíc nedaří tak, jak bych chtěla ale přičítám to stresu z práce, ve škole zkoušky a trochu i předvánoční stres-i když si to snažím nepřipouštět,podvědomí si dělá co chce.Musíme bojovat a určitě dosáhneme svého!!!!!

Piku, vy nemáte nafukovací byteček??? 😎 Ten by se hodil, viď.

Murecko, kdy jdeš juknout na mimíska/y? 😀

murecka76
8. pro 2008

Ahoj Kalko, copak to tady čtu, to je, ale neřád. Je mi to moc líto, tolik jsem mu věřila. 😠 Už jsi měla toho trápení dost. 😠
Tak snad Ježíšek nějaké to štěstíčko pod stromeček nadělí 🙂 , moc na tebe myslím a držím pěsti v dalším cyklu, snad už dostane rozum neřád jeden.

murecka76
8. pro 2008

Zulíku, už tento čtvrtek, už se moc těším a jsem hrozně zvědavá kolik jich bude. 😀

zulik
8. pro 2008

Murecko, ať to je tak, aby to bylo dobře 😉 Psala jsi tuším, že jsi drobnější, což já taky a při transferu mi říkala doktorka, že by bylo lepší, kdyby se chytlo spíš jen jedno. Já měla už to první narozené o chvilku dřív 😉 Prostě se mi tam už nevešlo 😀

pikusa
8. pro 2008

Ahoj,
Kalka,já tak přemnouvala.........mrzí mě to 😒
No potřebovala bych to tady nafouknout 😀 ale mám ty pytle,jak se vysaje vysavačem vzduch,tak hodně dám do nich a venku nechám věci jen na ten týden 🙂

murecka76
8. pro 2008

Zulíku, tak to si mě pleteš s někým jiným, psala jsem, že nejsem žádný drobek. 🙂 A proto bych si přála spíš 🙂 jedno mimčo, protože už tak těhotenství bude pro tělo záhul. 🙂

macous
8. pro 2008

Ahoj holky,
Vendi - jupíííí 😉 a jak ti dneska je?
Piku, zase to budeš mít parádně připravené a máš vymyšlený systém, to je hlavní 😀 😀 😀
Kalka, to je ale potvora ten folík jeden, třeba u mě by se doktoři dlouho načekali, tak mi napsali Extrimax a bylo to, ke KETu folík pak nepotřebuješ 😉 neboj, to dopadne, a v práci se na ně raz dva tři, pcha, ať si trhnou 😵
Murečko, tak jsem zvědavá, kolik bublinek nahlásíš 😉
Zuziku - ahojda 🙂
Bekynko, tak co, asi ti není zrovna do zpěvu, když jsi nenapsala 😔 tak doufám, že to brzy bude lepší a že písneš, jak jsi dopadla 😵

zulik
8. pro 2008

Vidíš, už fakt blbnu 😀 Hlavně, ať je to vše v pořádku až tak do srpna 😉 Jinak u nás se stále uklízí a stále něco vyklízí a stále není místo.Myslím, že kdybychom měli 6 pokojů, tak místo nebude. Hlavně když občas vlítnu holce do pokoje, tak se nestačím divit. Plno věcí, co jí už nejsou, plno různých blbostí 🙂

vendi1
9. pro 2008

Ahoj kocky, tady venda v zastoupeni 🙂, doufam ze neodmitnete panskou spolecnost 🙂, pritelkyne je doma bez pripojeni tak zaskakuju. Streptokok uz se brani jenom z poslednich sil a je otazkou casu kdy to zabali, momentalne nas trapi nejvice rymecka ale ta nas tvrde holky nemuze rozhazet. Prvni mamatest byl jiny vyrobce nez ty ktrere pouzivame dale (presli jsme na zde obecne uznavanou znacku GS mamatest 🙂 ) takze druhy test byl slabsi coz nas krapet znejistilo ale dnesni uz zase sili a protoze je stejne znacky jako predvcerejsi tak az z toho lze delat zavery a to samozrejme pozitivni. Taky fotite ty testy az po nejake dobe? Taky mate zkusenost ze jeste vystoupi oproti treti minute kterou doporucuji pro odecet vysledku? Vendu ted ceka v patek krev a do te doby doufame ze carka zesili jeste vice, dopuju ji vitaminy ale porad ma roupy ze by neco doma delala tak ji to vzdycky musim politicky vysvetlit ... cituji "zapomen na to nebo ti zasekam na prdel! v sobotu zametu a vysaju sam" zatim to funguje. Vsechny se drzte bojujte myslete pozitivne teste se a poslouchejte treba dana nekonecneho to je spravny aparat na zvednuti nalady. pa 😎

zulik
9. pro 2008

Vendi1 v zastoupení, sekat na zadek maminu určitě ne! 😅 A úklid opravdu zvládneš raději za ni. Možná na tom prvním testu byl spíš zbytek Pregnylu, říká se, že u něho může působit déle, 8-9 dnů.Tak teď už by to mělo být ono. Držím palce.
Jinak hádanka pro mužské pokolení: Těžká nemoc u mužů na 7 písmen???? 😀 😀 😀 Rýmička.

pikusa
9. pro 2008

Ahoj holky a Vendi v zastoupení 😀
Moc doma pozdravuj a manželka at ted hezky odpočívá a je hlavně v pohodě 🙂
Já fotila testíky až když jsem je měla po kupě všechny,takže některý i po pár dnech 🙂

lucijda
9. pro 2008

Ahoj holky 🙂 Vendi v zastoupení já měla tyka každou značku jinak silnou a tak jsem se vynervila že už jsem byla u mudra. ale zklidnil mě a bylo, takže pak už jsem testovala jen mamatestem( jednak moje spotřba byla docela veliká a moc nestál) a hlavně nekecá 😉 Takže neboj to bude ono 😉 Jinak holky snad se daří jak nejlépe to jde a Bekynko snad vše proběhlo v klídku a teď už jen odpočíváš 🙂

macous
9. pro 2008

Ahoj holky a kluku 🙂
Vendi v zastoupení - manželku doma moc pozdravuj a opatruj, ale jak je vidět, tak je o ní dobře postaráno 😵

Taky jsem čekala, že Bekynka dneska napíše, ale asi to ještě na psaní není, tak třeba zítra 😅

Holky, mě je dneska zase parádně blbě, mám pocit, že snad vrhnu kažkou minutou, nejsem schopná ani nic moc vypít, ani vodu - fakt blbý, už aby byl leden 😵

vendi1
9. pro 2008

Ahoj holky, ten muj chlap, to je ale aparat🙂. Zna moje prihlasovaci udaje, ptz doma to mame zatim s tim prihlasenim tak, ze ho vzdycky musim vyhnat ven na terasu, at se prihlasi (jen tam je signal), ja si Vas prectu, odepisu a on zase kluse na terasu to odeslat🙂, ale snad se blyska na lepsi casy a net po vanocich uz bude doma. Jak psal, uz se peru jen s tezkou muzskou nemoci...rymickou, i kdyz dneska mam zase pocit, ze mne zacina skrabat v krku☹. Navic mne volaji do prace, je zacatek mesice a potrebuji tam udelat vykazy a zatim nemaji za mne zastup a nikdo to neumi.
Holky mate zkusenosti s tim, ze vas na zacatku bolelo bricho?? Mne dneska docela boli spise po bocich bricha a porad litam na velkou...vubec nevim cim to je a doufam, ze bude vse OK. Stale vice mene lezim a uz mne to docela neba, potrebovala bych uz neco zacit delat. Kdy jste treba zacli tak nejak normalne fungovat (varit, vysavat, vytirat...) Mne je stale doma vse zakazano. Na jednu stranu super a taky sama zatim nevim jak a co. A navic mame doma rocniho beagla a nemuzu chodit ani s nim na prochazky, ptz hrozne taha a on by tak chtel🙂
Kalko je mne lito, ze folik si postavil hlavu a ne a ne a ne, ale o vanocich si odpocines a dalsi mesic se to urco povede.
Murecko ty vysledky krve Ti asi hned nereknou ze? A na ultrazvuk se jde po jake dobe? Ve ctvrtek at vse dobre dopadne.
Pikusko, Zuliku ty hadry doma to velice dobre znam, my se stehovali pred rokem do domecku a ja vyhazela tolik hader do kontejneru, ze nam ani nestacil.
Macousku ahoj

vendi1
9. pro 2008

Ted prisel pritel z terasy a vidim Lucijdu, luci ahoj a macousi myslim, ze na tom budu podobne 😒

murecka76
9. pro 2008

Vendi, řeknou ti ten den ve 12°°hod. a na UTZ se jde 10den od krve, já jdu až 11 den, protože jsem chtěla k Darebnýmu. A kdypak jdeš na krev? Děkuji za palečky.

vendi1
9. pro 2008

Ahoj Murecko, na krev jdu v patek. Tzn. ze 10 den po krvi mne vychazi na pondeli....to Darebny tam byva ci ne, nevite? Ja chci budto k nemu nebo k Bahnici......ted je krasne pripojeni, ani nemusi pritel litat na terasu
😀 . Dobrou noc

murecka76
10. pro 2008

Vendi, tak to držím moc palečky. Darebný tam bývá pondělí a čtvrtek. 🙂

lucijda
10. pro 2008

Holky tfuj tfuj až vče dopadne co nejůépe, jo a vendi já odmítám vytírat do teďka a na vysavač taky ani nesáhnu,jedině koště v akutních případech 😅 zbytek manžel, už jsem se naučila takovej ten standartní binec přehlížet, ale normálka vařím atd. to by mělo být v poho 🙂

macous
10. pro 2008

Ahoj holky,
tak s tím uklízením to mám jako Lucijda, pomalu dělám všechno a občas i zametu, kromě luxování a vytírání, to zůstalo na manžovi, taky bordel tak trochu přehlížím, miminko je nejdůležitější a to radši nějaký ten vlas a drobek překročím 😀 😵 a to jsme dříve vytírala 3x týdně, no a jak jsem se teď krásně přemohla 😵 😵

holky, rozhodla jsem se zůstat chodit do Podolí i dál, mám si vybrat mezi Dr. Bahníkovou a nebo Dr. Darebným, Darebáka znám, ale Bahničku nee, koho byste si vybrali (prý se tam nebude moc čekat, že mají každý ordinaci jen jedno odpoledne v týdnu a pacientky jen z CARu) co myslíte??? Rady sem, zítra to musím nahlásit 😵

m.e.l
10. pro 2008

Mací, já bych si zvolila Darebáka.

zulik
10. pro 2008

čau,já bych taky volila raději chlapáka 😉

zulik
10. pro 2008

Jinak vám musím říct, že jsem si tím vtipem někoho naštvala...a večer jsem zjistila, že tu těžkou chorobu mám manža. To byla noc 😠 Je to hrůza, já bych šla nejraději spát jinam, ať to nechytnu-což je pravidlem ale to bych ho naštvala.Takže jsem se moc nevyspala.