CAR Praha Podolí a zkušenosti s ním.

vakoema
29. říj 2007

Ahojte holky, nemate nektera nahodou zkusenost s Car v Praze podoli? Prestupuju tam z GESTU - doufam, ze to nebude jeste horsi... 😖

murecka76
14. lis 2008

Krásné dopoledne,

jo tak to jsi byla ty Kalko, kdo se tam vybavoval. 😀 😀 😀

Ba ne, já se dovolala, na poprvé na číslo připsané nahoře.

Tak máme, 3 krásné kousky a nad dvěma ještě máme otazník. Jedno vajíčko zaniklo a druhé si nesedlo se spermijkou. Zítra zase volat.

macous
14. lis 2008

Ahoj holky,
tak vidíš Murečko, dobře to dopadlo, to půjdeš na ET asi v neděli viď 😉 už na tebe v mističce čekají krásná embrijka 😵 😵 😵

Kalko, tak co ty, dovolala jsi se?

murecka76
14. lis 2008

Embryoložka říkala, že zatím neví, řeknou mi to den předem, že teď to bude složitější s tím svátkem. Tak uvidím co mi zítra poví.

lucijda
14. lis 2008

Murecka super, super a necháte si zavést rovnou všechny 3 kousky?

macous
14. lis 2008

Murečko, maximálně ti je dají o den dříve a u tebe jim bude stejně líp než v mističce, tak je to asi jedno 😵 😵

Lucijdo - ahojda 😉

murecka76
14. lis 2008

Zrovna nad tím přemýšlím, chtěli jsme dvě. Ale jestli ty dvě to vzdají tak jedno nezamrazí. A taky nevím jaký max. počet zavádějí. 😒 Ale zase jedno vyhodit, co když je to to pravé.

macous
14. lis 2008

No Murečko, já co vím, tak v Podolí zavádějí max. dvě embrijka, pouze ve výjimečných případech dávají 3 🙂 tak ti asi zítra v laboratoři řeknou co a jak, zkus se vyptat 😉

lucijda
14. lis 2008

To máš recht jedno nazamrazují, ale vše záleží na domluvě, tak se na všechno vyptej a třeba vám dají všechny 3 a u tebe se budou mít jako v peřince. Já mělla OPU ve středu a v po jsem jeli na ET a embryoložka říkala, že je to jen tak tak, že prostředí v mističce už pro Oskiho není že už potřebuje peřinku u maminky 😀

murecka76
14. lis 2008

Určitě se zítra zeptám. Ale je mi moc líto toho jednoho, strašně bych si to vyčítala. 🙂 Budu se modlit, aby ještě nějaké přežilo.

lucijda
14. lis 2008

Třeba nebude co si vyčítat, i kdyby jste si nechali zavést všechny tři tak je malá pravděpodobnost že se chytí všechny. Já byla celá vyplesklá když mi zavedli jedno, chtěla jsem je ukecávat na dvě, ale oni mi je zamrazili.

m.e.l
14. lis 2008

Zdar holky,
já byla vyplesklá když jsem celou dobu myslela že máme 5 embrýsek a budou mrazáčci a ono nakonec v den ET jsem se dozvěděla, že jsou jen 2. To mě málem omývali. 😠

lucijda
14. lis 2008

Jo tak u nás tohle taky běželo hrozně rychle bylo 13 embroušku a nakonec je jeden v bříšku a 6zmraženo.

murecka76
14. lis 2008

Melíku, ale bylo lepší rozhodování, než když zůstanou 3. 😀 Taky ještě nevíme kolik jich přežije. 🙂 Stále překvapení.
Kdepak máme Kalku s výsledkami? 🙂

lucijda
14. lis 2008

Někde se nám toulá, tajnůstkářka 😀

buresinka
14. lis 2008

Ahoj holky, omlouvám se, že sem teď moc nechodím, ale pořád na tom nejsem dobře, nějak mě to tentokráte vzalo. ☹

Kalko, Murečko, držím moc palce, ať máte více štěstí než já.

Murečko, opravdu neplaš, kvantita opravdu neznamená kvalitu, viz můj příklad. A co se týče mražení, tak kamarádce zmrazili i jedno embryo, tak uvidíš jak se domluvíte.

kalka
14. lis 2008

Já jsem tadýýýýý🙂 takže.. těch pět embroušků se prý pořád krásně dělí, takže jsou to pašáci🙂 Mluvila jsme pak i s Darebným a říkal, že ET vidí na neděli nebo pondělí, ale vzhledem k tomu OHSS spíš pondělí... jinak já se cítím docela dobře.. jen mě pořád bolí břicho, ale to mě utěšovali jak embryoložka tak sestřičky i Darebák, že vzhledem k tomu, že mi hodně probodali vaječníky, tak se i předpokládá, že mě to bude bolet víc..

Murecko.. určitě zavádějí max. dvě emryjka.. ale třeba změní názor.. když máš tři.. chápu, že to takový dilema..

Holky tan můj chlap je poklad.. stojí u sporáku a dělá segedín.. já ho fakt miluju! 🙂 🙂

lucijda
14. lis 2008

Kalka, tak paráda to si budete moct otevřít vlastní školní třídu 😀

kalka
14. lis 2008

no a to máme ještě 14 mrazáčků.. 😀 manža by vůbec nebyl proti soukromý školce 😉

pikusa
14. lis 2008

Ahoj holky,
Kalka,mě bříško bolelo ještě při ET.....ale jinak mi bylo fajn.
Murečko,neboj,ty s otazníkem se vzpamatují 🙂 a pravda,v Podolí dávají max 2,

kalka
14. lis 2008

Piku.. a bolel tě jen jako podbříšek nebo celý bříško.. ?.. já ti mám pocit, jak když mám pořád narvanej žaludek.. jako když jsem se pořádně přecpala.. nebo jako když jsem týden v kuse posilovala.. plus teda mě bolí podříšek.. přesně vím kde mám vaječníky

pikusa
14. lis 2008

Jo tak podbříšek jsem teda cítila fest a hlavně já první dny strašně trpěla na WC,hodně mě to bolelo.Jestli celé břicho už si nevybavuju.................

kalka
14. lis 2008

tak snad je to normální.... 😉

pikusa
14. lis 2008

Jo Kalka určo,já myslím,že mi bylo hůř 🙂 a ET byl................... 😉

kalka
14. lis 2008

🙂 to pití je zabiják.. mám pocit jak když do sebe každou chvíli naleju bazén 😝 ale když musím tak musím 😉

tak já se jdu natáhnou na sedačku.. hezký večír! a Ať tě mimisek štípě celou noc 😀 😉 papa

pikusa
14. lis 2008

pa pa a ted už to zvládneš neboj a za chvíli jsou v pupíku 🙂
A teda zatím mě lenoch neštípe ☹

murecka76
14. lis 2008

Kočky moje, zase řešíme, proč mi odsáli jenom 8 folíků, když jich v PO bylo 14? 8 na jednom a 6 na druhým. 😒 Nějak nám to leží v hlavě. Jinak vám strašně moc děkuji za podporu.
Kalko, taky jsem nafouklá, normálně jsem nezapnula ani kalhoty v kterých jsem včera jela. Tak to ty musíš být ještě více. 🙂 Určitě bude vše ok a ET budeme mít společně. 🙂

pikusa
14. lis 2008

Murečko,tak ted teda taky nevím............a nenechali je být,protože byly nezralý???

murecka76
14. lis 2008

Piku, já nevím, manžel to začal řešit a tak mi to taky leží v hlavě. On je totiž s Darebným v PO počítal. Taky jsem říkala, že možná nebyly zralý. Jinak nevím. Napadlo ho jestli mi nevysáli jen jeden vaječník. Dělala to Bahníková a s tou mi nemáme moc dobrou zkušenost. Ale to by asi neudělala, to jsou zase jen spekulace.

pikusa
14. lis 2008

Hele to si nemyslím,možná tamto byly jen prázdné dutinky víš...........to se taky stává,že v nich nejsou vajíčka.

lucijda
15. lis 2008

Murecka, Bahnička je hodně spolehlivá a já měla taky víc folíků než vajuch, některé dutinky jsou prázdné vajucho se v nich neutvoří 😉