CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

tygr21
30. lis 2010

Lenda01....u nás je asi -6stupnu a začíná foukat větřík.

rvasata
30. lis 2010

Ahojda holky,tak jsem přijeli od dr. a máme dýchátko a jak nám to krásně jde ale ta jízda.Brrrrrrrr jsem jela 30 a prdel staženou.to to kloouže.A mám zaděláno na linecké a košíčky takže zítra začííínááme a co Vy?povídejte,přehánějte nic nevynechejte 😀

tygr21
30. lis 2010

Rvasy.........tady celej den skoro nikdo nebyl,asi byli bobovat..A jaký dýchátko máš?proto radši nemám řidičák,protože v bych nevyjela v zimě.
my jdeme ve čtvrtek na funus a 11.12.pečeme.

rvasata
30. lis 2010

@tygr21 já ne,ale malá.Má astma.Dr. to zjistil teďka.Takže budeme dýchat,ale snad to ne-žli půjde do školky zmizí,nebo se to alespoň nerozjede.Je silný i alergik..takže...ale co hlavně,že je jinak zdravá.Ten pohřeb mi je hrozně líto holky

tygr21
30. lis 2010

Rvasy......to astma je hrozný.Mladej ho má taky už odmalička.ted má nějaký prášky a fukar jmenem Seretide.Hlavně že je mrnous zdravej.A jak se máš ty?

evik31
30. lis 2010

hezký večer holky,nějak nestíhám ještě ted tam peču košíčky isidor každý den musím něco poněvadž příští týden mám odpolední a prd stihnu,já mám jinak hotový zatím pracny z tatranek,ale budu dělat ještě jednu dávku,košíčky isidor,košíčky karamel,linecké a pár kokosek,zaděláno mám na ty pracny a ještě na pudinkové banánky ty chci dělat hzítra a zadělám další no je to makačka,ale zatím mě to baví a hlavně se těším nato dodělávání
jinak u nás už je taky -9 no zimka tady je 😀

lenda01
30. lis 2010

@rvasata no cesta fakt vzruso, ale byla jsem rada, ze jsem jela do HK dnes a ne vcera.. vcera to u nas bylo sileny.. pluhy nestihaly odklizet a na silnici lezela pekna vrstvicka snehu.. fuj ja se snad odstehuju nekam za teplickem 🙂 ja mam taky alergii, ale nijak to neresim a obcas mam stavy ze se nemuzu dodechnout, tak je dobre ze to u maly zjistili a resi to...

majka43
30. lis 2010

@lenda01 Já mám volat až ve čtvrtek, tak dřív, než v pátek to nebude.

rvasata
30. lis 2010

@evik31 No ahojda zlatoooo,to je taky dost.Páni ty seš ale pilnáá včelička. 😀

rvasata
30. lis 2010

@lenda01 no on to už říkal,když byla miminečko.Má totiž silný atopický ekzém,ale v zimě jí vždycky tak nějak zmizel a ejhle astma.

lenda01
30. lis 2010

@rvasata ty vogo to je chudak... ale stejne, cim to je, ze vsechny deti jsou na neco alergicky a tak.. to driv nebejvalo ☹
@majka43 ja jsem taky napnuta co mi zitra reknou.. treba se nebudou vyvyjet a bude velky prd...

rvasata
30. lis 2010

@lenda01 To ne,ikdyž my máme atopickej ekzém v rodině.já ho měla,ale teďka ho nemám,ale ségra ho má do dneška hnusný a sestřenka škoda mluvit.Má ho na rukách.Ruce hrůza až do krve.Když měli děti malé.Kolikrát jsme museli přebalovat a tak my.Praskalo jí to a ty dětské mastičky auauauau

rvasata
30. lis 2010

@lenda01 ale budou se vyvíjet 😠

lenda01
30. lis 2010

@rvasata ty vogo tak to cucim.. to musi bejt dobre neprijemny... ja se s tim nikdy nesetkala.. manzel me sem tam nejakej flicek a mazne to vzdycky nejakou mastickou a dobry, ale predstava tohohle do krve popraskanyho ekzemu..brrr mam z toho husi kuzi...

evik31
30. lis 2010

@rvasata to víš holka jsem v jednom kole ale od pondělka tu budu ráno nebo až večer 😒

lenda01
30. lis 2010

@evik31 ty jsi normalne cukrarka pekarka.. kam ja se na tebe hrabu 🙂 ale je pravda, ze me to peceni bavi taky... ale pecu toho asi desetkrat min nez ty 🙂

rvasata
30. lis 2010

@lenda01 to mi povídej já když to poprvé u ní viděla.Brrrrrrrrr uplně mě to bolelo s ní

rvasata
30. lis 2010

@evik31 Tak se neupracuj,děvčátko moje

majka43
30. lis 2010

@lenda01 A ty máš svoje zamražený? A kolik? Kolik si jich chceš dát?

majka43
30. lis 2010

Holky tak jste mě tak vybejkovaly s tím cukrovím, že už mám taky čtyři druhy. Nebýt vás, tak nemám ještě nic. Po transferu, ale nic nedělám 😅

madlina
30. lis 2010

@majka,já po transferu ležela asi jen 2 dny a pak jsem začala fungovat.A vyplatilo se to moc to s tím nicneděláním nepřehánět.

lenda01
30. lis 2010

@majka43 jj ja mame svoje eskymacky, mame jich na mrazaku sedm kousku a davat mi budou dva, vic jich to ani nejde co tenkrat doktor rikal...
a ty jsi v sanusu v Jihlave ze jo? jak to tam chodi? po transferu taky dve hodky se zadkem nahoru a pak normalka domu?

lenda01
30. lis 2010

@madlina mam v umyslu to samy 🙂 chci mit klidovej rezim tak den dva a pak se vrhnu do peceni cukrovi abych na to nemyslela 🙂

majka43
30. lis 2010

V Jihlavě se leží po transferu hodinu. A zadek nahoru nemám, normálně ležím.
Madli já nevydržím ležet, jen první den a druhý už courám. Ale já už nevím, ležet, nebo neležet. Zatím to nevyšlo tak ani tak.

lenda01
30. lis 2010

@majka43 tak v Hradci pekne zadek nahoru a dve hodky se nehejbat 🙂 a ja po dvou transferech fakt lezela a lenosila celych ctrnact dni a stejne prd, takze ted to zkusim proste normalne fungovat a uvidime.. 🙂

majka43
30. lis 2010

@lenda01 Já takhle ležela dvakrát v Brně na Obilním a dokonce, jsem zůstala spát i na hotelu a stejně prd. V Repromedě ti dělají transfer na koze, pak hned slezeš a jdeš si na 20 minut lehnout vedle na pokoj. Každý to má jinak. Já budu ležet první den a druhý půjdu odpoledne na procházku. Tak jsem si to naplánovala.

lenda01
30. lis 2010

@majka43 jaj tak to docela cucim, jak je to vsude jiny... ja mam zkusenosti zatim jen s tim Hradeckym Sanusem a myslim, ze ani menit nebudu, jsem tam spokojena... i kdyz ted muzu rikat neco a za rok to nemusi byt pravda... a vy mate darovany eskymacky? a muzu se zeptat kolik to stoji s darovanyma embryjkama? je to zavisly na tom kolik jich zavadi?

tygr21
1. pro 2010

Ahoj holky,
jak se máte?A kde máme Valu?

lenda01
1. pro 2010

dobre ranko vsem 🙂 dnes me cekaji orechy a mandlove trubicky.. ale ted musim na nakup doladit suroviny 🙂

madlina
1. pro 2010

Ahojda,
tak hezky pracujtea já jdu taky něco dělat.Musím sundat z balkonu prádlo a vyprat další.Adélka měla večer nehodu a musím vyprat počůraný cejchy a pýžo. ☹