• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Sanus

19. listopadu 2014 
Lenda01....u nás je asi -6stupnu a začíná foukat větřík.
30. lis 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky,tak jsem přijeli od dr. a máme dýchátko a jak nám to krásně jde ale ta jízda.Brrrrrrrr jsem jela 30 a prdel staženou.to to kloouže.A mám zaděláno na linecké a košíčky takže zítra začííínááme a co Vy?povídejte,přehánějte nic nevynechejte :grinning:
30. lis 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rvasy.........tady celej den skoro nikdo nebyl,asi byli bobovat..A jaký dýchátko máš?proto radši nemám řidičák,protože v bych nevyjela v zimě.
my jdeme ve čtvrtek na funus a 11.12.pečeme.
30. lis 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygr21 já ne,ale malá.Má astma.Dr. to zjistil teďka.Takže budeme dýchat,ale snad to ne-žli půjde do školky zmizí,nebo se to alespoň nerozjede.Je silný i alergik..takže...ale co hlavně,že je jinak zdravá.Ten pohřeb mi je hrozně líto holky
30. lis 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rvasy......to astma je hrozný.Mladej ho má taky už odmalička.ted má nějaký prášky a fukar jmenem Seretide.Hlavně že je mrnous zdravej.A jak se máš ty?
30. lis 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký večer holky,nějak nestíhám ještě ted tam peču košíčky isidor každý den musím něco poněvadž příští týden mám odpolední a prd stihnu,já mám jinak hotový zatím pracny z tatranek,ale budu dělat ještě jednu dávku,košíčky isidor,košíčky karamel,linecké a pár kokosek,zaděláno mám na ty pracny a ještě na pudinkové banánky ty chci dělat hzítra a zadělám další no je to makačka,ale zatím mě to baví a hlavně se těším nato dodělávání
jinak u nás už je taky -9 no zimka tady je :grinning:
30. lis 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata no cesta fakt vzruso, ale byla jsem rada, ze jsem jela do HK dnes a ne vcera.. vcera to u nas bylo sileny.. pluhy nestihaly odklizet a na silnici lezela pekna vrstvicka snehu.. fuj ja se snad odstehuju nekam za teplickem :slight_smile: ja mam taky alergii, ale nijak to neresim a obcas mam stavy ze se nemuzu dodechnout, tak je dobre ze to u maly zjistili a resi to...
30. lis 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 Já mám volat až ve čtvrtek, tak dřív, než v pátek to nebude.
30. lis 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 No ahojda zlatoooo,to je taky dost.Páni ty seš ale pilnáá včelička. :grinning:
30. lis 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 no on to už říkal,když byla miminečko.Má totiž silný atopický ekzém,ale v zimě jí vždycky tak nějak zmizel a ejhle astma.
30. lis 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata ty vogo to je chudak... ale stejne, cim to je, ze vsechny deti jsou na neco alergicky a tak.. to driv nebejvalo :frowning2:
@majka43 ja jsem taky napnuta co mi zitra reknou.. treba se nebudou vyvyjet a bude velky prd...
30. lis 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 To ne,ikdyž my máme atopickej ekzém v rodině.já ho měla,ale teďka ho nemám,ale ségra ho má do dneška hnusný a sestřenka škoda mluvit.Má ho na rukách.Ruce hrůza až do krve.Když měli děti malé.Kolikrát jsme museli přebalovat a tak my.Praskalo jí to a ty dětské mastičky auauauau
30. lis 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 ale budou se vyvíjet :angry:
30. lis 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata ty vogo tak to cucim.. to musi bejt dobre neprijemny... ja se s tim nikdy nesetkala.. manzel me sem tam nejakej flicek a mazne to vzdycky nejakou mastickou a dobry, ale predstava tohohle do krve popraskanyho ekzemu..brrr mam z toho husi kuzi...
30. lis 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata to víš holka jsem v jednom kole ale od pondělka tu budu ráno nebo až večer :unamused:
30. lis 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 ty jsi normalne cukrarka pekarka.. kam ja se na tebe hrabu :slight_smile: ale je pravda, ze me to peceni bavi taky... ale pecu toho asi desetkrat min nez ty :slight_smile:
30. lis 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 to mi povídej já když to poprvé u ní viděla.Brrrrrrrrr uplně mě to bolelo s ní
30. lis 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Tak se neupracuj,děvčátko moje
30. lis 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 A ty máš svoje zamražený? A kolik? Kolik si jich chceš dát?
30. lis 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jste mě tak vybejkovaly s tím cukrovím, že už mám taky čtyři druhy. Nebýt vás, tak nemám ještě nic. Po transferu, ale nic nedělám :sweat_smile:
30. lis 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka,já po transferu ležela asi jen 2 dny a pak jsem začala fungovat.A vyplatilo se to moc to s tím nicneděláním nepřehánět.
30. lis 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 jj ja mame svoje eskymacky, mame jich na mrazaku sedm kousku a davat mi budou dva, vic jich to ani nejde co tenkrat doktor rikal...
a ty jsi v sanusu v Jihlave ze jo? jak to tam chodi? po transferu taky dve hodky se zadkem nahoru a pak normalka domu?
30. lis 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlina mam v umyslu to samy :slight_smile: chci mit klidovej rezim tak den dva a pak se vrhnu do peceni cukrovi abych na to nemyslela :slight_smile:
30. lis 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Jihlavě se leží po transferu hodinu. A zadek nahoru nemám, normálně ležím.
Madli já nevydržím ležet, jen první den a druhý už courám. Ale já už nevím, ležet, nebo neležet. Zatím to nevyšlo tak ani tak.
30. lis 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 tak v Hradci pekne zadek nahoru a dve hodky se nehejbat :slight_smile: a ja po dvou transferech fakt lezela a lenosila celych ctrnact dni a stejne prd, takze ted to zkusim proste normalne fungovat a uvidime.. :slight_smile:
30. lis 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 Já takhle ležela dvakrát v Brně na Obilním a dokonce, jsem zůstala spát i na hotelu a stejně prd. V Repromedě ti dělají transfer na koze, pak hned slezeš a jdeš si na 20 minut lehnout vedle na pokoj. Každý to má jinak. Já budu ležet první den a druhý půjdu odpoledne na procházku. Tak jsem si to naplánovala.
30. lis 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 jaj tak to docela cucim, jak je to vsude jiny... ja mam zkusenosti zatim jen s tim Hradeckym Sanusem a myslim, ze ani menit nebudu, jsem tam spokojena... i kdyz ted muzu rikat neco a za rok to nemusi byt pravda... a vy mate darovany eskymacky? a muzu se zeptat kolik to stoji s darovanyma embryjkama? je to zavisly na tom kolik jich zavadi?
30. lis 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jak se máte?A kde máme Valu?
1. pro 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko vsem :slight_smile: dnes me cekaji orechy a mandlove trubicky.. ale ted musim na nakup doladit suroviny :slight_smile:
1. pro 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
tak hezky pracujtea já jdu taky něco dělat.Musím sundat z balkonu prádlo a vyprat další.Adélka měla večer nehodu a musím vyprat počůraný cejchy a pýžo. :frowning2:
1. pro 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek