CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

rvasata
29. lis 2010

Ahojda holky,já sníh nemám ráda a už vůbec ne kvůli ježdění.Já jsem vlastně co mám řidiáčk jela na sněhu poprvé tedk av sobotu a celou cestnu 30 a víc prostě nejedu a tak strašně se bojím.U nás to je sice krásný,ale za oknem 😠 😠

rvasata
29. lis 2010

@tygr21 Juu ty rohlíčky vypadají žravě.Asi vyzkouším 😀

tygr21
29. lis 2010

Rvasy.......taky je chci zkusit.Já mám zimu ráda.

lenda01
29. lis 2010

jj taky koukam na ty rohlicky.. vypadaji dobre .. mnam 🙂

tygr21
29. lis 2010

Koukám,že se vám ty rohlíčky liběj,mám ještě jeden recept.
JáDROVé BANáNKY:
200g cukru krupice,3 bílky,1 sáček vanilinového cukru,50g nastrouhaných lískových oříšků,100g hladké mouky,
KAKAOVý KRéM:100g másla,30g cukru moučky,20g kakaa.

Z cukru,bílků,vanilinového cukru,lískových oříšků a mouky zpracujeme hladkou hmotu,kterou nastříkáme cukrářským sáčkem do tvaru banánků na vymaštěný plech a upečeme při 190stupnů dozlatova.Vychladlé banánky ozdobíme kakaovým krémem a polejeme čokoládou.
KRéM:Změklý tuk vyšleháme s moučkovým cukrem.Přidáme přesáté kakao a dobře promícháme.

Snad vá m to bude chutnat.

Tady pořád sněží

madlina
29. lis 2010

No teda dámy,není vám to blbý,dělat mi takový chutě? To jen píšete a píšete,ale abyste přinesli ochutnat,to nééééé. 🙂 🙂 🙂 .Si počkám až budem píct u maminy.Chci s Adélkou zkusit perníkovou chaloupku.

tygr21
29. lis 2010

Madli......počkejsi,víš co se říká?Kdo si počká,ten se dočká.Já vemu sešit s cukrovím k mamce,tak si tam můžeš něco vybrat.

majka43
29. lis 2010

Ahoj holky, dlouho jsem se neukázala a vy už máte tolik napečeno. Musím se do toho taky pustit.
Dneska jsem byla na ultrazvuku a sliznici mám 8,5mm. Tak v pátek, nebo v sobotu transfer.

tygr21
29. lis 2010

Majka43.....tak at ti to vyjde,držím palečky.Kolik si necháš zavést?

majka43
29. lis 2010

Chtěla bych tři, ale uvidím kolik se jich rozmrazí.

tygr21
29. lis 2010

Majka43......mě pokaždé zaváděli dvé.

lenda01
29. lis 2010

@majka43 ahojky no to je super 🙂 ja byla v patek a sliznice mela 2 x 8,5 a pak 2 x 7,2 takze mi Dr. zvedl estrofem a jedu na kontrolu zitra.. no a jestli to dobre dopadne, budeme ten transfer mit tak nejak na stejno 🙂 tak drzim pesti 🙂

tygr21
29. lis 2010

Lenda01.....držím palečky stejně jako Majce.

lenda01
29. lis 2010

@tygr21 kuji moc.. 🙂 ja asi ted posledni pokus a pak to necham na jaro aby se telo vzpamatovalo.. jinak uz nevim cim to je, ze se nedari... asi psychika, to je ten muj problem.. vsichni radi nemyslet na to, ale to pri umelym dost dobre nejde na to nemyslet.. tak uvidime 🙂 dopoledne jsem proflakala a prolenosila a ted vzhuru do peceni 🙂 kokosky a pernicky cekaji 🙂

tygr21
29. lis 2010

Lenda01.......to přesně jak píšeš,tak to je u nás taky.Zkusíme to v lednu,ještě nevíme kde,mladej chce Kostelec,já nevím

lenda01
29. lis 2010

@tygr21 ja zustanu asi na vsechny pokusy v Sanusu..ta predstava ze pak na kazdou kontrolu jezdim tady od nas do Kostelce na Orlici nebo dokonce az do Prahy... no fiiiiha 🙂 a hlavne me v Sanusu pripadaji v pohode a pristup doktoru i sestricek (krom te jedne) je taky super... ale je mozny ze po dalsich nezdarenych pokusech taky zmenim nazor a na treti IVF pujdu jinam...

tygr21
29. lis 2010

Lenda01.....doktoři v Sanusu jsou v pohodě,ale jenom jedna sestřička,taková blondýna na krátko ostříhaná je šílená,taky ji nemusím.

evaav
29. lis 2010

@tygr21 ,-já asi jestli budu muset jít do třetího IVf tak asi zůstanu v Hk,zatím to nechám na domácím snažení.
A pak možná také jestli to půjde kvůli práci tak,na jaře do toho půjdu také,ale potřebuji se dostat do takové nálady bojovné,jestli mi to bude k něčemu ☹
@lenda01 -moc Ti přeji ,aby ti to vyšlo do vánoc a když ne tak budu mít ským do toho jít na jaře.Ted,abych se strovnala s pracovním tempem a Verča,aby zvládla tu školku.Opravdu už se nám to oboum krátí až mi je z toho zle 😝 ,ale třeba to bude k něčemu dobré,alespon bude změna a uvidím jestli k lepšímu což asi ne maximálně finančně to bude trošku lepší a,že člověk si tam pkecá snad se tam nějaká dobrá duše najde a nebudou tam semé potvory.
Jinak tady dnes také celý den sněží
@lenda01 -a kdepak ty pracuješ tak nějak obecně já,že jsem tady četla,že snad jsi šla na noční 😕 pokud jsi to byla ty.No mě bohužel asi také čakají tři směny fuj

lenda01
29. lis 2010

@evaav jeee dekuji ti.. bylo by hezky byt do vanoc tehu, ale nevim proc tomu nejak neverim... minule jsem verila ze to dopadne kdyz bylo vsechno tak fajn a tak ted jsem takova ze vseho rozhozena.. no uvidime 🙂 prace pomuze financne urco a pak v tom, ze nebudes na mimco tolik myslet a treba to hnedle dopadne 🙂 .. horsi bude, jestli budes z prace tak unavena, ze by nebyla nalada ani chut na to domaci snazenicko 🙂 jinak ja pracuju u policie, proto ty smeny...a reknu ti, ze ty nocni nesnasim ☹

majka43
29. lis 2010

@tygr21 Mě většinou tři.

majka43
29. lis 2010

@lenda01 Tak to budem těhulkovat spolu.

toma75
29. lis 2010

Ahoj holky!
Jak koukam,tak tady rojiždise těhulkovani 🙂 !
To je dobře ze se něco děje.My se chystame na 2IVF v unoru.A taky zatim zustanu v Sanusu HK.

lenda01
29. lis 2010

@majka43 doufejme ze budeme tehulkovat spolu... ja uvidim jak dopadnu zitra na kontrole... ve dvou se to preci jen lepe tahne 🙂
@toma75 taky to zkusim ted a jak to neklapne jdu do toho znovu zase az na jare... dam si pauzu, asi je potreba 🙂

majka43
29. lis 2010

@lenda01 Stejně nechápu ty tvoje čísla 2x8,5 a 2x7,2. Mě vždycky řekne jenom jedno číslo a na 8,5 říkal, že to je v pořádku.

lenda01
29. lis 2010

@majka43 no on mi ji meril dvakrat a to mela tech pohodovejch 8,5 a pak kdyz otocil monitor na me at se kouknu, tak ji zmeril dvakrat 7,2... no ja to fakt uz nechapu co delam spatne ... ☹

majka43
29. lis 2010

@lenda01 Zítra to bude dobrý, uvidíš. Musíš tomu věřit.

tygr21
30. lis 2010

Majka43.......sestřičky jsou v poho,až na tu jednu.Ale do ledna se ještě dohodnem.Fandím k domácímu snažení.

lenda01
30. lis 2010

ahojky holky 🙂 tak jak se mate? Koukam, ze dnes to tu zijeeee 😀
@majka43 tak kontrola bych rekla dopadla na vybornou... sliznice mela 11,5 (jupiiiii) a KETik se rysuje na ctvrtek nebo patek, zitra si mam volat 🙂

tygr21
30. lis 2010

lenda01......tak držím palečky,at jsou velký bojovníci.
Já nevím,kde všichni jsou,asi venku pekáčujou. 😀

lenda01
30. lis 2010

@tygr21 no u nas je -8,5°C a neni teda venku o co stat, jsem rada ze jsem doma v teplicku 🙂