• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Sanus

19. listopadu 2014 
autor
@majka43 - :grinning: nevím,jestli bude testit?Ona asi ještě pořád neví :grinning:
Naposled psala,že možná v ne -ale to je brzo,tak že vydrží do úterý a
nebo do krve......Tak já nevíííím.Ale já myslím,že nevydrží :grinning:
11. pro 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 No jestli je zvyklá testit, tak nevydrží.
11. pro 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 @dasty79 ahojky.. po tele je mi fajn.. zadny bolesti ani nic,takze si myslim, ze to neklaplo :frowning2: zitrkem mi konci dovca a v pondeli mam nocni a asi budu testit bud v po rano ale spis v utery po nocni, abych nebulela v praci... holky ja vim ze to bude negativni, ale stejne to zase obrecim :frowning2:
11. pro 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 Nebude, nevzdávej to už teď, řekly jsme, že budem silný. :rolling_eyes: :grinning:
11. pro 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 jj mas pravdu :slight_smile: budu silna... chjo ale nerviky to jsou :frowning2:
11. pro 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 a jak se vubec citis ty? cetla jsem ze v pondeli chces testit :slight_smile: to je super :slight_smile:
11. pro 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 No asi. Ještě uvidím. A nebo to nechám ažna úterý s tebou.
11. pro 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 ze bysme testily spolu v utery...budeme na to dve a to bude hnedle lepsi :slight_smile: brdo uz ve ctvrtek na krev..docela to uteklo :slight_smile:
11. pro 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 Já jdu na krev v pátek.
11. pro 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasnou treti adventni nedeli preji vsem :slight_smile:
12. pro 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ,taky přeju pěknou neděli a pokud to půjde i klidnou.U nás taje a taje a taje.To je depresivní počasí.A jinak začínám nervovat,už zítra asi mě picne,to tak uteklo.Vždycky se mi to vleče a ted mě to připadne,že čas letí jako bláznivý.A co vy holky jak se daří?majka43,lenda01?Já jsem bez jakých koliv příznaků-asi je to v pr.......................

:angry:
12. pro 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 ahojky Pajo, jsem na tom stejne.. bez jakychkoliv priznaku, asi je to taky v pr.... :frowning2: ale jdu do dalsiho boje, ja se nevzdam, ono to jednou klapnout musi... :slight_smile: jinak mi to ted taky nejak silene uteklo... uz ve ctvrtek.. dneska jsem chtela puvodne testit, ale pak jsem si rekla, ze je to teprve desatej den a mame oslavu a tak by bylo blby, kdybych tam byla ubrecena.. necham to na utery... chjo ja mam strach
12. pro 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1
@lenda01 Já jsem měla včera bolesti. Bolelo mě úplně všechno. Nohy, záda, klouby, břicho, akorát hlava ne.
12. pro 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsme včera pekly.Udělali jsme linecký,sádlový,mrkvový,perníčky,oříškový,a dneska ještě dodělávka na rohlíčky.
Koukám že máte všichni těhu příznaky,gratuluju. :slight_smile:
12. pro 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygr21 Asi špatně vidím-zlato kde čteš ty těhu příznaky?Spíš tu naříkáme,hudrujeme a trochu věříme,ale já teba šílím.A příznaky nemám vůbec žádné,včera mě bolelo podbříško na mrchu a dnes ani to.Zítra se to rozlouskne. :slight_smile:
12. pro 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásnou neděli všem :slight_smile:

Tak vy tři čekatelky na // držím pěstičky,ať se zítra objeví krásný čárečky :slight_smile:

@tygr21 - to jste toho teda napekly :stuck_out_tongue_closed_eyes: to jste šikulky :wink:
12. pro 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pája1......tak to sorry :slight_smile: ,a já myslela že jo
12. pro 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
však na to pečení byli tři.Já to odpískala páč mi nebylo nejlíp.Ale dneska je to v poho.Byly jsme s Adélkou na Michaloj Nesvadboj.Fakt si to představení užívala.
12. pro 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To já má upečeno 13 druhů :slight_smile:
Ale já to nemusela péct :grinning:

Kde jsou ostatní holky?????
12. pro 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dasty79.....13 druhů :astonished: :astonished: to by se my nevwšlo ani na pultík :grinning:
Madli.......dneska příjdeš?
12. pro 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vypadá krásně a je výborný.A když to nemusím dělat,tak to je ještě větší paráda :grinning:
12. pro 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 taky mam 13 druhu a klido bych pekla dal, jen abych nemusela do prace :frowning2: dnes mi konci dovca
@majka43 tak teda myslim, ze u tebe to vypada na tehu :slight_smile: tak aspon jedna z nas, kdyzmy s @paja1 to vidime spise na to, ze to neklapne...chjo ja uz nevim co delat,aby se to podarilo...
12. pro 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenda01 - ty nebudeš muset do práce.Ty budeš na neschopence :wink:
Koukej už testnout, jsme za tebe nervozní.
13 druhů - to seš taky dobrá!Tak to bych se měla stydět..... :unamused:
12. pro 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 nemusis se stydet...ja jsem na peceni ulitla, silene me to bavi a odreaguju u toho... hele zitra se dozvime vysledky krve od Paji a ja s Majkou testime v utery...brdo, jsem pekne nervozni :slight_smile:
12. pro 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenda01+Majka......holky nechcete testnout zítra?kdo to má vydržet.
Pája.......at ti řeknou dobrou zprávičku.
12. pro 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenda01 - ok,tak v úterý tfuj tfuj tfuj tobě a majce
a zítra držím vše co mám Páje :slight_smile: ,
ať má krásné hcg :slight_smile:
12. pro 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygr21 - to je hrozný,jak nás napínaj...
12. pro 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 Já myslím, že se spíš ozývá MS, zítra bych to měla dostat. Dneska mi je taky zle, píchá mě v podbřišku a bolí jakoby levá ledvina a střílí to ař do páteře. Co to je?
12. pro 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dasty79.....je to neuvěřitelný..Všem držím palečky.
12. pro 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygr21 no jo, ale kdo by pak se mnou vydrzel na nocni...kdyz testnu zitra,budu bulet celej den a pak jeste bych v paci pokracovala...takhle se vybulim v utery doma... :frowning2:

kvuli vam bych jinak testla klido hnedle holky :slight_smile:
12. pro 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek