CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lenda01
16. pro 2010

@madlina no tak to jsme mely to hCG skoro stejny 🙂
@tygr21 kachlicky pekny, mam taky jednobarevny ale takovy bezovy spis trosku do oranzova...

tygr21
16. pro 2010

Lenda01......oni jsou žíhaný,ale není to vidět,ale děkuju

majka43
16. pro 2010

Holky já to zblbla a dala tam včerejší testík, tak jsem ho smázla a dala tam dnešní. Fakt je tam hovno.

@lenda01 Moc ti gratuluju. Toho já se nikdy nedočkám.

Samanta ať se bobísci krásně chytí.

tygr21
16. pro 2010

Majka43......nevzdávejto,já to taky nevzdám.My to rozjedem v lednu.

majka43
16. pro 2010

@tygr21 Já už ne, vzdávám to. Ještě uvidím jak zítra krev. Co myslíte, beru 6 ascorutinů denně, nemohlo by to něco udělat s HCG?

majka43
16. pro 2010

Mám depku jako prase.

skol
16. pro 2010

aho holky, mám chvilku čas, tak nakukuju

Lenda: gratuluju, krásná hodnota HCG.....jáááááá užžžžž chciiiiiiii takyyyyyyyy 😉 🙂 leden je náš

majka: uvidíš zítra co krev....moc bych ti přála kladný výsledek

tygr: pěkný kachliky, už se těšim na fotky celý kuchyně🙂

dasty79
autor
16. pro 2010

Ahoj holky.
Jsem jen na skok....

@lenda01 - to je parádičkaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 Krásný HCG 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Mám z tebe radost kočko 🙂 Doufám,že nám pošleš nějakej těhu bacilek....
A kdy jdeš na utz?????

@majka43 - nevzdávej to.Věřím tomu, že taky budeš mít krásný hcg 😉

@samanta - držím pěstičky,a´t ti zavedou ty nejlepší bojovníčky 🙂

dasty79
autor
16. pro 2010

@tygr21 - jasný leden to jistí.Takže já teda začínám taky pít to červený vínko - i když ho nemusím.
Já mám ráda bílý -ale dám si teda to červený 😎

majka43
16. pro 2010

@dasty79 Já už ne, už jsem to takhle jednou měla.

dasty79
autor
16. pro 2010

@lenda01 - tak seš na neschopence???

dasty79
autor
16. pro 2010

@majka43 - neházej flintu do žita 😒

majka43
16. pro 2010

@dasty79 Už tam leží. A já bulím a bulím.

dasty79
autor
16. pro 2010

@majka43 - nebreč...Počkej na zítra a pak si pobreč.Teď tam pořád naděje JE! 🙂

tygr21
16. pro 2010

Holky,jdeme na to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tygr21
16. pro 2010

A můžu se ještě zeptat,co kdo začíná?Já mám třetí odsání.

lenda01
16. pro 2010

holky dekuju moc za gratulky, ale hlavne abysme to nezakrikly 🙂
@dasty79 jj nechala jsem si ode dneska vystavit neschopenku a mam i rovnou celodenni vychazky, takze je fajn, ze muzu i trochu ven 🙂 jinak my jsme to s manzou vubec nikomu nerekli, takze ted mam uplne vycitky, ze nasim lzu, ze chodim do prace a kdyz se ptaji co v HK tak rikam, ze nevim, ze nechavame dalsi pokusy na jaro..chteli bychom je prekvapit, ale asi az po ultrazvuku a na ten jdeme 29.12. v 10:15 🙂
@majka43 majko, holka moje, nebrec .. treba to jeste klapne, preju ti to strasne moc a chci aby si se mnou tehulkovala...

majka43
17. pro 2010

Holky ještě tam trošku je a víc než včera. Myslíte, že je ještě šance? Kouknite na ní.

majka43
17. pro 2010

Držte mi palce, jedu na tu krev.

lenda01
17. pro 2010

@majka43 myslim na tebe a drzim mooooc palecky.. tfuj tfuj tfuj pro stesti 🙂

majka43
17. pro 2010

@lenda01 Moc dík, budu to potřebovat.

tygr21
17. pro 2010

Majka43......stojíme při tobě,neboj

lenda01
17. pro 2010

@majka43 juuu ja jsem napnuta na tvoji hodnotu.. protoze ta bude urco pekna kdyz te stala tolik nerviku.. neboj se nic 🙂

tygr21
17. pro 2010

Majka43......ty máš krev dneska,nebo kdy?nějak mě to vypadlo z hlavy.

dasty79
autor
17. pro 2010

Ahoj holky 🙂

@majka43 - myslím na tebe a držím palečky,ať máš dnes krásné hcg 🙂

@lenda01 - děláte dobře,že to nikomu neříkáte 🙂
My to loni řekli našim po utz a pak v práci a pak najednou konec a
pak se každej snažil mě litovat,atd.A to bylo hrozný...
Fakt je lepší počkat do 3. měsíce 🙂

tygr21
17. pro 2010

Dasty79......vím o čem mluvíš,je to hrozný.

madlina
17. pro 2010

Ahojda,

@tygr,trhy jsou zítra.To bych snad dala.Chcem jet odpolko do Dvora do ZOO ale uvidíme podle počasí.

@lenda,vítej v klubu.My to taky nikomu neřekli,takže zatloukáme,zatloukáme a zatloukáme.Nikdo ani nevěděl že jsme jezdili do Sanusu.Rodičům to uznámíme na štědrej dena a známý se to dozví až přijedou omrknout stromek.Dáme si fotku z utz na stromek.

madlina
17. pro 2010

Jsem zvědavá na tu majku.

lenda01
17. pro 2010

@dasty79 ja to ale asi nevydrzim tajit to tak dlouho.. hlavne kdyz chodim do prace a nejednou mam neschopenku, je tezky utajit, ze do prace nechodim 🙂
@madlina aky bych to nejradsi rekla na Stedry den, ale manza chce pockat urco do UTZ a v nejlepsim by to chtel vydrzet do unora, kdy maji obe mamky narozky a rict jim to jako darek k narozkam 🙂 ale ja to uz potrebuju nekomo riiiiict 😀

madlina
17. pro 2010

@lenda,utajit to je dost těžký.Já jsem už dva měsíce doma s močákem.Tchánovci už cačali vyzvýdat u Petrovího bráchy.Prej jestli se u nás něco neděje.Že mě asi vyhodili z práce když už jsem tak dlouho doma.Moje mamka se taky furt ptá jestli jsem už zdravá.Vymýšlíme si i před známejme.No a s jedněma máme jet v neděli na hory a oni už se těšej jak budu lyžovat.Jsem jim šetrně zdělila že lyžovat nemůžu.Z toho lhaní si nic nedělej.je to milosrdná lež a to se prý může 😉 .