CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

tygr21
29. pro 2010
evik31
29. pro 2010

@tygr21 no já nevímMadlina to chtěla pro manžu 😀
jinak postupujete rychle hezky se zabydlujete 😉

paja1
29. pro 2010

@madlina My jsme byli s kámoškama za jeptišky,super a jednoduché na spíchnuti.4erné šaty a na hlavu jsem to šíla z černé ,jako obdelník a okraj asi 10cm jsem obšíla bílou a černé šnůrky a pod ušima zavázat dozadu jako šátek(.Váže se na vícero způsobů,).A Jeptišky jsme byli úžasné,dali jsme si brýle,na krk růženec,nebo křížek a do ruky knížku.Hodně si to známí půjčují.Byli jsme v tom kamarádce na 50-tiny.A udělali jsme i estrádu,jako sestry v akci -hudba z kazetáku a my jako zpívali.Skusím dát foto do alba.

tygr21
29. pro 2010

Evik31.....ted se půjdeme podívat po nějaký myčce,my sice myčku máme a jmenuje se Lenka,ale prej abych se tolik nedřela. 😀

lenda01
29. pro 2010

ahojky holky... tak UTZ probehl, byla tam videt i pidi tecka, ale srdicko jeste nebylo.. pry bych mela byt 6tt+2 a na kontrolu za ctrnact dni.. a mame i zakazany sexovani..nevim proc
@tygr21 to bude pekna kuchyn 🙂 jinak my mame taky mycku Lenku ale i manza dost myje nadobi... obcas se hadame kdo bude mejt 🙂

evik31
29. pro 2010

@lenda01 tak se hlavně opatruj 🙂 a gratuluji

@tygr21 tak to budeš mýt vše nové tak to bude paráda né

na_aty
29. pro 2010

Ahojky,
přecházím do Sanus Pardubice z centra Fertimed Olomouc kvůli vzdálenosti a také lepšímu očekávání a byla bych ráda, kdyby se tu našel někdo, s kým bych mohla probrat své úspěchy a neúspěchy.. Máme za sebou 3 neúspěšné IUI, podle lékařů je vše OK (já byla v 10/2010 na hydrolaparoskopii a vše je OK, vaječníky průchodné...) akorát můj manžel má horší spermiogram. Máme syna (6,5 roku) a od září 2009 se snažíme o druhé mimi.. Teď jsem se objednala do Sanusu,tak uvidíme co bude dál... Pokud je tu někdo, kdo je taky jako já ve fázi "snažení" a rád se podělí o své zkušenosti, budu moc ráda...

lenda01
29. pro 2010

@na_aty ahojky a vitej mezi nami 🙂 my jsme tu na tom vsechny jako ty ... jen me se ted mozna blysklo na lepsi casy 🙂 v Sanusu v Pardubicich budes natuty spokojena, co tu holky pisou, je to tam absolutne super... ja jsem Sanus HK, ale i tam jsem vazne moc spokojena...

kiara81
29. pro 2010

@na_aty ahojda vítej no tak já jsem zrovna návštěvnice Samusu v PC a zatím jsem spokojená.....cca 7.1 jdu na své první IUI po neúspěšné hormonální léčbě....tak snad budeš spokojená a i bude pozitivní výsedek

evik31
29. pro 2010

@na_aty ahoj a vítej

na_aty
29. pro 2010

Jéé, tak to jsem moc ráda... Díky za "přijetí" mezi Vás... můj manžel je ze mě totiž už tak trochu šílený, tak bych se potřebovala vypovídat a radit s někým, kdo je na tom podobně, protože povídat si o něčem s někým, kdo neví, co touha po dítěti znamená, je těžké... Jsem ráda, budu se těšit na kažkou Vaši radu 😉

dasty79
autor
29. pro 2010

@lenda01 - tak si dejte pauzičku se sexíkem,ať je vše v pořádku.a ty pěkně odpočívej 🙂
a za 14 dní se těšíme na srdíčko 🙂 🙂 🙂

dasty79
autor
29. pro 2010

Tak jsme si pěkně zalyžovali a taky pěkně vymrzli a za chvíli přijde návštěva a dáme si s kámoškou
červené vínečko 😝

@na_aty - vítej 🙂 Taky jezdíme do Sanusu v Pardubicích a jsme tam moc moc spokojení 🙂
Dobrá volba! 😎

lenda01
29. pro 2010

@na_aty jj tak to mas pravdu, manzel je ze me taky uz obcas dobre hotovej.. vzdycky totiz nekde neco vyctu a pak zacnu blaznit .. jooo nema to se mnou lehky 🙂
@dasty79 to verim ze jste museli vymrznout, je tam teda pekna kosa..brrrr 🙂 chtelo by to radeji svaracek 🙂 za ctrnact dni doufam bude srdce jako zvon 🙂

kiara81
29. pro 2010

noo tak jsem se ozvěděla že je další kočka těhotná..tak doufám že už snad budu taky v pořadí..!!!!

lenda01
29. pro 2010

@kiara81 to rozhodopadne ... ten novej rok bude pri nas vsechny rokem plodnosti 🙂

kiara81
29. pro 2010

@lenda01 no v to plně doufám za náš všechny nětěhotný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

evik31
29. pro 2010

Hezké čtvrteční ráno 😀

evik31
29. pro 2010

a dobrou noc 😀

agenturaberuska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dasty79
autor
30. pro 2010

Ahoj všem 🙂
Taky vám to od rána blbne????Mě se zas objevuje ta žlutá tabulka ☹

@evik31 - Copak jsi tady hledala o půl jedné v noci?

madlina
30. pro 2010

ahojda,
kokám že @evik je noční ptáček.Já byla v devět tuhoš.Bolí mě v krku a večer mě přepadla zimnice.teď je to o něco lepší.Petr s Adélkou jeli lyžovat tak mám klid a můžu ležet.Snad se z toho do zítra dostanu abych nemusela trávit silvestra sama doma.

na_aty
30. pro 2010

Ahojky všem...
Holky, jak dlouhé máte MS cykly? já mám normální menstr. cyklus 32-33 dní.. Myslíte, že je to OK? Byla bych ráda, kdyby mi někdo mohl povyprávět, jak to chodí v Sanusu v Pardubicích.. Díky moc...

dasty79
autor
30. pro 2010

@madlina - tak to pořádně vylež,ať seš fit.dej si čajíček s medem a buď doma v teplíčku 😉
Jinak máš krásný fotečky - malý princezničky
🙂 🙂 🙂

madlina
30. pro 2010

@na_ty,myslím že tvoje cykli nejsou zas tak hrozný.Já měla 29-35dní.Někdy i 37. A ty jdeš do Sanusu poprvé?

dasty79
autor
30. pro 2010

@na_ty a ke komu seš objednaná?Já mám cykly 26-28dní.A ty tvoje jsou ok 🙂

na_aty
30. pro 2010

@madlina Ano, půjdeme do Sanusu poprvé.. Jezdili jsme s manželem do Olomouce do Fertimedu, ale bala to strašná dálka a v poslední době mě zarazil jejich přístup.. Jde spíš o skvělý byznys, než o nějaký individuální přístup..

@dasty79 Nevím, asi k paní doktorce..

skol
30. pro 2010

ahoj holky, tak se zase po delší době hlásím.

Na-aty, vítám tě,

Dámy, tak jak jsem tu minule řešila, že folíci nebyly a že Štěpán to chce nějak protáhnout dalšíma injekcema atd., tak se povedlo a v pondělí jsem měla 2 folíky (holky..to je mega úroda, to jsem ještě nikdy neměla),takže včera proběhlo IUI,ale v HK se ted přes vánoce předělává laboratoř kvůli nějakým evropským normám, tak jsme jeli do Sanusu do PCE.
Nevím, jeslti to bylo tím, že jsou svátky,ale bylo to tam celkově takový poklidnější.tak ted 14 dní čekat a uvidíme.

tygr21
30. pro 2010

Hezké ráno,jen jsem si odskočila z kuchyně,dostavujene spodní skřínky a dřez.Jedeme si pro myčku a sporák,včera jsme si je byli vybrat.
Na-aty......vítam tě mezi náma.

samanta001
30. pro 2010

ahoj holky,tak čárečka každý den sílí 🙂 v pondělí na krev tak držtě palce 🙂
@na_aty já mám cykli 27 - 32 dní tak myslí, že ty tvoje jsou naprosto ok.